Drumska mafija - treći samoubica!?

iznenađenje

Primećen član
Banovan
Poruka
956
Uvek mi bude drago kad čujem da je raskrinkana neka kriminalna grupa.
Ova afera sa tzv. drumskom mafijom mi je od početka bila sumnjiva, kao i svaka "afera" koju je "otkrila" B92 ekipa. Tolika medijska ispraćenost, čitav dokumentarac, hm...
Bio sam sumnjičav iz još nekoliko razloga:
Navodi se u jednom momentu da su "sami napravili drugi program" i koristili ga na paralelnom sistemu!? Ko se bavi informacionim tehnologijama sigurno zna da bi u tom slučaju najmanje ceo IT znao za paralelni sistem.
Analizom informacija dobijenih sa B92, a nakon vesti o trećem samoubistvu pod čudnim okolnostima (kao i prva dva), lako se može doći do zaključka da je sledeće zamešateljstvo u pitanju:
Organizator je neko iz vrha, neko koga štiti B92. Porasli su mu apetiti i tražio je nenormalno veliki deo za sebe posle čega je došlo do svađe i pretnje da će da ga raskrinkaju.
Ostalo znamo a sada vidimo da su ubijena trojica ključnih likova iz afere.
Mrtva usta ne govore.
Tako to rešavaju demoNkrate uz pomoć B92, to je moje mišljenje.

Vesti o samoubistvima:
http://www.blic.co.yu/hronika.php?id=43256
Zanimljivo da se niko nije zapitao kako to da je jedan poludeo pa se isekao a dvojica se obesila. Sva trojica su ključni akteri i ključni svedoci.
Opasan neki ubica demoNkrata stoji iza ovoga!
 
pa ovu trojicu je verovatno likvidirao neko iz vrha dosadasnje vlasti da ga ne odrukaju na sudu. mrtva usta ne govore.

Zoran Djindjic vjerovatno!!!

Daj covjece o´ladi malo... Koga sve pobise ti tvoji seljoberi pa evo zivot ide dalje. Ubise li Slavka Curuviju, ubise li Stambolica, Buhu i koga sve jos...

Ovo je cisto samoubistvo. Mislite da poslije dva "samoubistva" ovaj treci nebi zdimio iz Srbije nebi li spasio svoju guzicu i onda ijepo na sudu zdrukao tog "iz vrha" kolegu?
 
Zoran Djindjic vjerovatno!!!

Daj covjece o´ladi malo... Koga sve pobise ti tvoji seljoberi pa evo zivot ide dalje. Ubise li Slavka Curuviju, ubise li Stambolica, Buhu i koga sve jos...

Ovo je cisto samoubistvo. Mislite da poslije dva "samoubistva" ovaj treci nebi zdimio iz Srbije nebi li spasio svoju guzicu i onda ijepo na sudu zdrukao tog "iz vrha" kolegu?

A,ciji su ovi seljoberi sto ubijaju i mlate po C.Gori?
 
онакве батине ...прелом обе вилице прободен образ..фрактура лобање .......

кога за*ебаваш мрчо?


Dobio je batine zbog djevojke u kaficu a onda otisao kuci zvao sestru a njoj bilo sumnjivo sto on nerazgovjetno prica i pozvala mu hitnu pomoc koja ga je iz stana pokupila i na kraju ispalo kako su ga kuci napali.

No sacekaj istragu pa ces da vidis ko je u pravu.
 
Dobio je batine zbog djevojke u kaficu a onda otisao kuci zvao sestru a njoj bilo sumnjivo sto on nerazgovjetno prica i pozvala mu hitnu pomoc koja ga je iz stana pokupila i na kraju ispalo kako su ga kuci napali.

No sacekaj istragu pa ces da vidis ko je u pravu.

Koja bre istraga:eek:Veljovic da nesto istrazi,taj da mu daju dve ovce cuva jednu bi izgubio:lol:Jos jedan poziv Branov i ima ta poltroncina da se usere u gace.Nemoj,molim te da pokusavas da nesto izvrces.Moj motiv da ti odgovorim je bio taj da ti ukazem da prvo gledas svoje dvorisiste,pa onda da pominjes necije seljobere i ko za koga radi neke prljave stvari,razumes.
 
Koja bre istraga:eek:Veljovic da nesto istrazi,taj da mu daju dve ovce cuva jednu bi izgubio:lol:Jos jedan poziv Branov i ima ta poltroncina da se usere u gace.Nemoj,molim te da pokusavas da nesto izvrces.Moj motiv da ti odgovorim je bio taj da ti ukazem da prvo gledas svoje dvorisiste,pa onda da pominjes necije seljobere i ko za koga radi neke prljave stvari,razumes.

Odgovorio si mi pitanjem a ja bi sebi guzicu izgrizao da ti ne odgovorim. :ok:
 

Back
Top