Ceca

I sada je citava seljacka klasa Srbije na sedmom nebu! :lol:

Eeeeeeee, Milorade, pustili Cecu, jes' cuo? Jes' nepismeni smo, ne vidimo dalje od svog dupeta, nemamo za 'leba, deca nam pomrese od gladi i bolestina, al' nek nam zivi Ceca, velika srpkinja!!!

Bice free dok joj ne provale povezanost sa siptarskom narko-mafijom, nekom teroristickom organizacijom ili tako necim... :lol: "Patriotkinja" strikes again, beware!!!

Koju li je kintu uvalila ovima iz MUP-a, sta cenite? :?
 
Corey:
Znas ko bi joj dosao :evil:
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:
Znam Corey,znam,jer sam i u prethodnom bio u organizaciji.Ne bojte se za posetu,ima dosta "seljaka" u ovoj zemlji...pa i Pedja Stojakovic.Ili je i ON mafioza??????


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
DON:
Corey:
Znas ko bi joj dosao :evil:
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:
Znam Corey,znam,jer sam i u prethodnom bio u organizaciji.Ne bojte se za posetu,ima dosta "seljaka" u ovoj zemlji...pa i Pedja Stojakovic.Ili je i ON mafioza??????

Ne, nego seljak!


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
DeepPurple:
DON:
Corey:
Znas ko bi joj dosao :evil:
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:
Znam Corey,znam,jer sam i u prethodnom bio u organizaciji.Ne bojte se za posetu,ima dosta "seljaka" u ovoj zemlji...pa i Pedja Stojakovic.Ili je i ON mafioza??????

Ne, nego seljak!
...A da,ON je seljak :D :D :D Bas je ON seljak,sto ja nisam takav seljak,****** :D :D :D


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
DON:
DeepPurple:
DON:
Corey:
Znas ko bi joj dosao :evil:
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:
Znam Corey,znam,jer sam i u prethodnom bio u organizaciji.Ne bojte se za posetu,ima dosta "seljaka" u ovoj zemlji...pa i Pedja Stojakovic.Ili je i ON mafioza??????

Ne, nego seljak!
...A da,ON je seljak :D :D :D Bas je ON seljak,sto ja nisam takav seljak,* :D :D :D


_________________
www.cs-centar.net
_________________

A zasto bi bio? 99% sportista slusa su zadnji krkani koji slusaju turbo folk...svaka cast Stojakovicu na kosarkaskom umecu, al on je i dalje selja!
 
DeepPurple:
DON:
DeepPurple:
DON:
Corey:
Znas ko bi joj dosao :evil:
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:
Znam Corey,znam,jer sam i u prethodnom bio u organizaciji.Ne bojte se za posetu,ima dosta "seljaka" u ovoj zemlji...pa i Pedja Stojakovic.Ili je i ON mafioza??????

Ne, nego seljak!
...A da,ON je seljak :D :D :D Bas je ON seljak,sto ja nisam takav seljak,* :D :D :D


_________________
www.cs-centar.net
_________________

A zasto bi bio? 99% sportista slusa su zadnji krkani koji slusaju turbo folk...svaka cast Stojakovicu na kosarkaskom umecu, al on je i dalje selja!

E Deep ne slazem se sa tobom!!!! Ako je ***** doticnu ne mora da znaci da slusha turbo folk, pa i ja bi je boje samo da mogu!!!!!!!
p0z
 
Stoorbak:
DeepPurple:
DON:
DeepPurple:
DON:
Corey:
Znas ko bi joj dosao :evil:
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:
Znam Corey,znam,jer sam i u prethodnom bio u organizaciji.Ne bojte se za posetu,ima dosta "seljaka" u ovoj zemlji...pa i Pedja Stojakovic.Ili je i ON mafioza??????

Ne, nego seljak!
...A da,ON je seljak :D :D :D Bas je ON seljak,sto ja nisam takav seljak,* :D :D :D


_________________
www.cs-centar.net
_________________

A zasto bi bio? 99% sportista slusa su zadnji krkani koji slusaju turbo folk...svaka cast Stojakovicu na kosarkaskom umecu, al on je i dalje selja!

E Deep ne slazem se sa tobom!!!! Ako je ***** doticnu ne mora da znaci da slusha turbo folk, pa i ja bi je boje samo da mogu!!!!!!!
p0z

E pa eto, ja znam da slusa, izjavio je to u intervjuu...uostalom, citajuci recimo Tempo (ukoliko ti se doticni casopis ne gadi kao meni) skontas kakvi su praznoglavi malogradjani nasi sportisti, ili bar vecina - uz sve duzno postovanje prema njima i njihovim uspesima.
 
DeepPurple:
Stoorbak:
DeepPurple:
DON:
DeepPurple:
DON:
Corey:
Znas ko bi joj dosao :evil:
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:
Znam Corey,znam,jer sam i u prethodnom bio u organizaciji.Ne bojte se za posetu,ima dosta "seljaka" u ovoj zemlji...pa i Pedja Stojakovic.Ili je i ON mafioza??????

Ne, nego seljak!
...A da,ON je seljak :D :D :D Bas je ON seljak,sto ja nisam takav seljak,* :D :D :D


_________________
www.cs-centar.net
_________________

A zasto bi bio? 99% sportista slusa su zadnji krkani koji slusaju turbo folk...svaka cast Stojakovicu na kosarkaskom umecu, al on je i dalje selja!

E Deep ne slazem se sa tobom!!!! Ako je ***** doticnu ne mora da znaci da slusha turbo folk, pa i ja bi je boje samo da mogu!!!!!!!
p0z

E pa eto, ja znam da slusa, izjavio je to u intervjuu...uostalom, citajuci recimo Tempo (ukoliko ti se doticni casopis ne gadi kao meni) skontas kakvi su praznoglavi malogradjani nasi sportisti, ili bar vecina - uz sve duzno postovanje prema njima i njihovim uspesima.

E pa to bitno menja stvar, ako je taklo onda je ljak se definitivno!!!!!
p0z
 
Bas ste suplji!Stojakovic ovo,Stojakovic ono...Pa sta ako je prijatelj sa Cecom i ako voli tu muziku?Ocete vi da mu zabranite mozda?Slusate je i vi samo tako,nego vas je blam da kazete zbog ovih ,,faca,, koje kazu da je to BULSHIT!
Pedja je najbolji!
 
..."Uostalom citajuci Tempo(ako ti se ne gadi kao meni)....."
?????U cemu vic ovde?Ne razumem,kad mi se nesto gadi ja ne konzumiram to.
Ok,ne razumem,sta sad,nikom nista.A Pedja seljak,a?Pa ok i to.On seljak jer ga gotivi pola Amerike,a mi gradjani prvog reda.Bila nekad emisija,Gradjani sela Luga,Bata Zivojinovic igrao glavnu ulogu.Bila to lepa emisija.Mozda bi valjalo ponoviti je.
Hm,ne vredi ipak o ovoj temi vise.Jednostavno,Vi je ne gotivite,ne gotivite njenu muziku,pa ok.Samo jedna molba,a ti bi zemo trebalo to da znas:Ne mesajte aranzmane muzike koju doticna izvodi sa Turcizmom.To vec ,to je vec nepoznavanje muzike.Toliko od Ja za Vas.
 
DON:
..."Uostalom citajuci Tempo(ako ti se ne gadi kao meni)....."
?????U cemu vic ovde?Ne razumem,kad mi se nesto gadi ja ne konzumiram to.
Ok,ne razumem,sta sad,nikom nista.A Pedja seljak,a?Pa ok i to.On seljak jer ga gotivi pola Amerike,a mi gradjani prvog reda.Bila nekad emisija,Gradjani sela Luga,Bata Zivojinovic igrao glavnu ulogu.Bila to lepa emisija.Mozda bi valjalo ponoviti je.
Hm,ne vredi ipak o ovoj temi vise.Jednostavno,Vi je ne gotivite,ne gotivite njenu muziku,pa ok.Samo jedna molba,a ti bi zemo trebalo to da znas:Ne mesajte aranzmane muzike koju doticna izvodi sa Turcizmom.To vec ,to je vec nepoznavanje muzike.Toliko od Ja za Vas.

Zbilja trebas biti vrstan poznavalac da bi to uocio...Tempo i ne citam, osim kada mi dodje da se nasmejem na izjave "super-mega-zvezde" srpskog fudbala kako mu je zivotna zelja rolex cuka, novi BMW i Cecin novi CD...inostrani sportisti, kao recimo, Francuski fudbaleri kad su hteli da bojotuju reprezentaciju u slucaju da na izborima pobedi onaj fasista Le Pen, ako se secate, pokazuju da imaju karakter i znaju da misle, za razliku od ogromne vecine ovih nasih...ma, dno dna, al necu o sportu!

Snajkice, glupo je da forsiras jednu te istu idioteriju, kao svi mi slusamo Cecu samo nas sramota da priznamo, ma kako da ne, trebalo bi da je obrnuto s obzirom da vi seljoberi jos uvek preovladjujete...na kom si ti nivou kad smes da tako nesto tvrdis bez pokrica, strasno!
 
Deep,i ne slutis kolko sam VRSTAN poznavalac muzike uopste,a urednici i gazde foruma nek forsiraju koga god zele! To i Ja zelim na svoj nacin....Pozdrav............
 
Vise ne smarajte sa cecom zabole me znas kolko sto je pustena :evil:
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 

Back
Top