Ceca

Cecilij@:
Painkiller_girl i ja ne mogu da verujem da ti slusas te narkomane i pijandure!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ceca je zakon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I tvoja je velika velika velika velika velika velika velika velika velika velika velika velika velika velika velika velika velika velika velika velika velika velika velika velika velika velika velika velika velika velika bruka i sramota sto slusas te NARKOMANE GABORE koji su umislili da su FACE ali mi imamo cime da se ponosimo CECA JE NASA NAJVECA ZVEZDA DOK JOJ ONI NISU NI DORASLI.

ZIVELI NARODNJACI


cisto da se razumemo,iako se zauzimam za to da su ceca, lukas i sl. dobri muzicari nikako se ne slazem sa gore navedenim cecilijinim stavovima i argumentima ako se to uopste moze tako nazvati!
 
E,sedim ja tako i upalim televizor,kada ono na pinku bravo show,mrzelo me da trazhim daljinski,i ostavim ja reko aj da vidim kakva je emisija…Pa ja sam se toliko smejala da me stomak boleo,kako su ti ljudi umobolni…znam da nije smeshno kada je neko tako glup,ali opet I’m only a human!Ta ceca shto je provaljivala…ima pesmu zove se ZHUTO PILE!!!Paz’ ti taj naziv :roll:,i onda kazhe da kada ju je otpevala,da je danima bila pomerena :roll:,pa i ja bih bila da mi se pesma zove zhuto pile,i znam da je bilo josh provala,ali sada ne mogu da se setim,ali ovo je bilo TRAGICHNA-KOMEDIJA!!!!izvinjavam se fanovima cece,ali ono je :roll::roll::roll:
 
biće to "Folk in Belgrade".... biće više od 300 000 ljudi..... spektakl milenijuma....

kad bolje razmislim, š'o ja da bacam pare na EXIT i na HIM, kad je Ceca carica.... moram da čujem te idealno loše pesme........
 

Back
Top