sta mislite o tome..

Poruka
86
da vam se cura/decko dopisuje preko neta, ali ne obicno neko dop, vec flert?!
Znaci, na msn-u sve likovi/cure iz raznih krajeva zemlje...
Naravno, vi za to ne znate, to ona/on misli... ali ne ono da ste spijunirali, vec slucajno otkrili...
Da li vas ona/on na taj nacin ne voli u potpunosti, da nije potpuno predana/predan vama?
 
da vam se cura/decko dopisuje preko neta, ali ne obicno neko dop, vec flert?!
Znaci, na msn-u sve likovi/cure iz raznih krajeva zemlje...
Naravno, vi za to ne znate, to ona/on misli... ali ne ono da ste spijunirali, vec slucajno otkrili...
Da li vas ona/on na taj nacin ne voli u potpunosti, da nije potpuno predana/predan vama?

Chat History Off
I ne moze "slucajno" da otkrije.
:)
 
da vam se cura/decko dopisuje preko neta, ali ne obicno neko dop, vec flert?!
Znaci, na msn-u sve likovi/cure iz raznih krajeva zemlje...
Naravno, vi za to ne znate, to ona/on misli... ali ne ono da ste spijunirali, vec slucajno otkrili...
Da li vas ona/on na taj nacin ne voli u potpunosti, da nije potpuno predana/predan vama?

Sluchajno otkrili? Ahahahaha, pajseru, ae okrivanje ushima, cheprkao si po kompu od ribe.
 
o kakvom mob telefonu pricas? ko je pomenuo mob? ae procitaj ponovo srce moje!
onda, nije rec o mojoj devojci, vec gledam sestru. ima decka 3 godine, sve ok, sve lepo, a sad pocelo neko dopisivanje. imam msn 2 godine pre nje, a ona odjednom ima vise kontakta...
e sad, sta vam to treba? u tome je bit!
a kad kazes to ne dopisuje se (natasanatasa), jel provaljujes koliko je lazi tu!?!
 
o kakvom mob telefonu pricas? ko je pomenuo mob? ae procitaj ponovo srce moje!
onda, nije rec o mojoj devojci, vec gledam sestru. ima decka 3 godine, sve ok, sve lepo, a sad pocelo neko dopisivanje. imam msn 2 godine pre nje, a ona odjednom ima vise kontakta...
e sad, sta vam to treba? u tome je bit!
a kad kazes to ne dopisuje se (natasanatasa), jel provaljujes koliko je lazi tu!?![/QUOTE]



A ti bas znas da ona laze, ma dajjjj.....
Mozda ima tipa koga net interesuje k'o babu zvizdanje....ne tupi.
:roll:
 
o kakvom mob telefonu pricas? ko je pomenuo mob? ae procitaj ponovo srce moje!
onda, nije rec o mojoj devojci, vec gledam sestru. ima decka 3 godine, sve ok, sve lepo, a sad pocelo neko dopisivanje. imam msn 2 godine pre nje, a ona odjednom ima vise kontakta...
e sad, sta vam to treba? u tome je bit!
a kad kazes to ne dopisuje se (natasanatasa), jel provaljujes koliko je lazi tu!?![/QUOTE]

A ti bas znas da ona laze, ma dajjjj.....
MOzda ima tipa koga net interesuje k'o babu zvizdanje....ne tupi.

imas li ti sta relevantno da kazes!? :|
 
drugo, niste me provalili, nisam ceprk'o komp moje cure, vec sam i rekao o cemu se radi! Gledam da li je moguce, i da li i moja cura radi isto k'o i moja sestra. I onda mi je jasno da sve ribe rade to, jer im je to u prirodi, kad bi mogle sedele bi na 101 stolicu! A svakom bi rekle da ga vole! Hmm...
 
da vam se cura/decko dopisuje preko neta, ali ne obicno neko dop, vec flert?!
Znaci, na msn-u sve likovi/cure iz raznih krajeva zemlje...
Naravno, vi za to ne znate, to ona/on misli... ali ne ono da ste spijunirali, vec slucajno otkrili...
Da li vas ona/on na taj nacin ne voli u potpunosti, da nije potpuno predana/predan vama?

Nda net je droga i tesko se ljudi skidaju sa toga. Sad naravno da niko nije glup da misli da je na netu sa toliko "frendova" a da se ne muva sa njima. Tu se provlaci laz i sta da ti kazem bro, zalim slucaj. Sledeci put pametnije definisi odnose na pocetku. ;)
 
drugo, niste me provalili, nisam ceprk'o komp moje cure, vec sam i rekao o cemu se radi! Gledam da li je moguce, i da li i moja cura radi isto k'o i moja sestra. I onda mi je jasno da sve ribe rade to, jer im je to u prirodi, kad bi mogle sedele bi na 101 stolicu! A svakom bi rekle da ga vole! Hmm...

E, bez sale sad...
Ne kapiram te...Mislim, kao da ste svi vi nevinasca...Sta znaci to da je svim devojkama to u prirodi? Kao, vama nije? Vi svi sedite skrstenh ruku....jes'.....
 
o kakvom mob telefonu pricas? ko je pomenuo mob? ae procitaj ponovo srce moje!
onda, nije rec o mojoj devojci, vec gledam sestru. ima decka 3 godine, sve ok, sve lepo, a sad pocelo neko dopisivanje. imam msn 2 godine pre nje, a ona odjednom ima vise kontakta...
e sad, sta vam to treba? u tome je bit!
a kad kazes to ne dopisuje se (natasanatasa), jel provaljujes koliko je lazi tu!?!

ma boli te q..rac za ZETA...ili ti mozda imas afericu sa zetom pa ti je bedak?
a sto ne cackas zetu po kompu "slucajno" POARO?
leci se danas svi sve rade a ti si kao "dobri samarcanin"?....eeee srbijo:dash:
 
Tvoj problem je nesigurnost u sebe i sopstvene vrijednosti, u sposobnost da djevojci pruzis sve ono sto joj je potrebno...
Sad, to se ne rjesava kopanjem po kompovima, niti pljuvanjem onih cije ti se misljenje ne dopada...
 

Back
Top