Pitanje za LDP-ovce

Pitanje za simpatizere politike LDP-a

  • Prod'o bi Srbiju kao u uvodnom postu. Pa ekonomija mi je važnija od teritorije (Srbije)

  • Ne bi je prod'o. Ipak volem Srbiju

  • Ne znam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

delirium tremens

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.285
Vi kažete da je ekonomija važnija od teritorije, da su evroatlanske integracije važnije od teritorije.
Ok.
Ajmo onda ovako:

U Srbiji ima oko 1600000 porodica. Svaka porodica dobije oko 80000$ iz budžeta SAD-a. SAD obezbedi razmenu stanova i kuća Srba iz Srbije za kuće nekih Amerikanaca iz SAD-a.
Predhodno, Srbija proglasi njenu prodaju. Znači da Srbija više ne postoji, nego da joj se da novo ime (Balkanija), priključi SAD-u kao nova federalna jedinica SAD-a.

Tako bi svi građani Srbije postali bogataši. Svi bi dobili gratis 80000$ i kuće u SAD-u.
Za uzvrat ovu teritoriju naseli bi oko 200000 Amerikanaca (Balkanija (nekadašnja Srbija a sada SAD) bi na taj način bila retko naseljena i ekonomski jaka američka federalna jedinica).
To bi sigurno Amerikanci prihvatili jer bi SAD postala i Evropska država, koja bi imala super vojne tačke za rešetanje Rusije.

Suma sumarum, građani Srbije bi bili preseljeni u unutrašnji (Američki) deo SAD-a, i imali bi novaca da otvore privatne firme i postaju bogataši. Da skratim, radi se o prodaji Srbije.

Da li bi vi LDP-jci to prihvatili ili ne, i zašto ne ako ne?
 
Suma sumarum, građani Srbije bi bili preseljeni u unutrašnji (Američki) deo SAD-a, i imali bi novaca da otvore privatne firme i postaju bogataši. Da skratim, radi se o prodaji Srbije.

Da li bi vi LDP-jci to prihvatili ili ne, i zašto ne ako ne?

Šta fali ... to bi bilo super! Evo, ja se prvi javljam da učestvujem u pomenutom programu!
 
De ste bre LDPejci, nemate argumente?

Naravno da imamo.
Čeda ti je u odnosu na Slobu, Tomu, i Voju veći patriota, jer se ne služi prevarama i demagogijom.

Nije Čeda potpisao predaju Kosova nego Slobo.
Nije Čeda u izbornoj kampanji govorio da da je Potpis na SSP potpis za nezavisnost Kosova, a posle izbora da će prihvatiti SSP, nego Vojo

Ne govori Čeda da će Srbija biti do Zagreba nego Tomo, iako sam zna da to neće ostvariti.


Dakle Čeda je pošteniji od svih PATRIOTA.
A to što kaže da smo izgubili Kosovo - pa zar nismo?
 
Naravno da imamo.
Čeda ti je u odnosu na Slobu, Tomu, i Voju veći patriota, jer se ne služi prevarama i demagogijom.

Nije Čeda potpisao predaju Kosova nego Slobo.
Nije Čeda u izbornoj kampanji govorio da da je Potpis na SSP potpis za nezavisnost Kosova, a posle izbora da će prihvatiti SSP, nego Vojo

Ne govori Čeda da će Srbija biti do Zagreba nego Tomo, iako sam zna da to neće ostvariti.


Dakle Čeda je pošteniji od svih PATRIOTA.
A to što kaže da smo izgubili Kosovo - pa zar nismo?

Čuj bosanac, ajde pali za Bosnu. Ja sam pitao građane Srbije koji su za LDP.
jedino ako ti smatraš Bosnu delom Srbije, ali ja je ne smatram. Još jednom skačete sebi u usta.
 
Па не. Право ти човек каже. То је њихово мишљење. Морамо га поштовати као њихово, а да ли ћемо га прихватити то је на нама. Ипак, ко је градоначелник?:)
 
Dakle Čeda je pošteniji od svih PATRIOTA.
A to što kaže da smo izgubili Kosovo - pa zar nismo?
P.S. On je za priznavanje Kosova kao nezavisne države.
A lepo je Majkl Polt rekao da bilo priznali ili ne, isto nam se hvata.
Ta priča da nećemo ući u EU ako ne priznamo "Kosovo" i da ćemo pomreti od gladi ako ga ne priznamo, jednostavno ne pije vodu.

Naravno da lažeš. Lažeš zato što govorite o tome da je ekonomija i važnija od teritorije, pa PRODAJTE SRBIJU ONDA.
A nećete da je prodate, i ako bi tako svi građani Srbije bili bogataši, znači LAŽETE i nećete da radite na najlakšem i najuspešnijem načinu bogaćenja građana.
 
ja nisam pripadnik LDP-ovaca, ali bih prodao. Zabole me bas za ova silna razocarenja i muku. Uzeo bih pare i kucu, i nju bi prodao, pa pravac kanada, australija ili negde drugde, pa da odande vicem kako su nam oteli Srbiju. Bar bih ziveo ko covek, ne bih se razmisljao o glupostima ceo zivot.
 
Vi kažete da je ekonomija važnija od teritorije, da su evroatlanske integracije važnije od teritorije.
Ok.
Ajmo onda ovako:

U Srbiji ima oko 1600000 porodica. Svaka porodica dobije oko 80000$ iz budžeta SAD-a. SAD obezbedi razmenu stanova i kuća Srba iz Srbije za kuće nekih Amerikanaca iz SAD-a.
Predhodno, Srbija proglasi njenu prodaju. Znači da Srbija više ne postoji, nego da joj se da novo ime (Balkanija), priključi SAD-u kao nova federalna jedinica SAD-a.

Tako bi svi građani Srbije postali bogataši. Svi bi dobili gratis 80000$ i kuće u SAD-u.
Za uzvrat ovu teritoriju naseli bi oko 200000 Amerikanaca (Balkanija (nekadašnja Srbija a sada SAD) bi na taj način bila retko naseljena i ekonomski jaka američka federalna jedinica).
To bi sigurno Amerikanci prihvatili jer bi SAD postala i Evropska država, koja bi imala super vojne tačke za rešetanje Rusije.

Suma sumarum, građani Srbije bi bili preseljeni u unutrašnji (Američki) deo SAD-a, i imali bi novaca da otvore privatne firme i postaju bogataši. Da skratim, radi se o prodaji Srbije.

Da li bi vi LDP-jci to prihvatili ili ne, i zašto ne ako ne?
Sa 80 000 dolara i kucom u SAD nisi nikakv bogatas :roll: a otemi ne vredi ni raspravljati
 
Sa 80 000 dolara i kucom u SAD nisi nikakv bogatas :roll:

80000$ ti je dovoljno da to postaneš, otvorivši nešto negde (to nemora da bude SAD).
Dobiješ kuću i naravno posao (zaboravih da kažem).
U glavnom, bilo bi mnogo bolje (ekonomski) nego sad.
a otemi ne vredi ni raspravljati
Jel nemaš argumente.
Zašto da ne prodamo državu? Pa bilo bi nam bolje nego sad.
 
Bedni bezuspešan pokušaj da se ispadne duhovit izgleda ovako:

Pa moze i da napravio neku SAO u Arizoni ili jos bolje u Merilendu tamo je sumovito da mozemo da obaramo balvane na put ako nece da nas slusaju :lol:

Pa imajući u vidu da braća Amerikanci znaju da je opasno da u drugoj državi neka druga etnička grupa ima kompaktnu većinsku teritoriju, bili bi naseljeni u različite gradove :rolleyes:.
 
Bedni bezuspešan pokušaj da se ispadne duhovit izgleda ovako:



Pa imajući u vidu da braća Amerikanci znaju da je opasno da u drugoj državi neka druga etnička grupa ima kompaktnu većinsku teritoriju, bili bi naseljeni u različite gradove :rolleyes:.


odakle znas da nas ne bi kao Zabare i Irce onomad potrpali u jedno ,dva pregradja i par gradova ,recimo napravimo SAO Bruklin :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top