Kerber

adrenochrome junkie

Ističe se
Poruka
2.259
Ne znam da li je bila tema o njima ali mislim da su zasluzili bar jednu.Steta je da neki kvazi rokeri poput Van Gogha imaju po hiljadu postova a ova sjajna grupa nista.Nadam se da ce snimiti nesto novo u skorije vreme.Ima nekih najava da ce tako i biti.



05-kerber.jpg
 
kerber mi je najbolja domacja grupa...obozavam njihovu muziku,galeta,svi albumi su mi odlichni,ali nikad nisam imala priliku da ih gledam uzivo.
valjda jednom hocju,pa makar to bili gale i najda iz smaka sami. (:

chula sam da cje kerber ( u full sastavu) svirati sa uriah heep u BG.
 
Galeta sam slusao prvi put 2003. kada je svirao sa Najdom ovde u Kg-u (kibnuo sam sa mature :D) a onda i pre par godina na koncertu Alogie u SKC-u

stvarno opasan bend,uvek mi je drago da ih slusam
 
Gale peva pa razbija, stvarno svaka cast coveku...toliko godina je proslo a on i dalje ima isti glas!
...Imao sam prilike dva puta da ih slusam, (Najda i Gale), bili smo im predgrupa jednom (mi i jos 2 benda). Moram malo razocarati ljude ali Gale je privatno stvarno shupak...sujetan je dosta, narcis. Ali ok, ima covek cime da se pohvali...
E da...ne znam da li ste culi Najdu ali i on peva odlicno a o sviranju gitare da ne picam...
 
ne znam sta da kazem, odlican vokal i gitara,i muzika, sve uopste....jedina pesma koju ne volim je Covek od meda....ne znam zasto:)mozda jer i Corba peva,ali ja nemam nista protiv njega....
 
Prvo bravo za ovo da je Van Gogh nazovi roker....Kerber jesu carevi...Mislim ne mogu reći da nešto otkidam za njima, ali volim da ih čujem....Dobri su, a omiljene pesme su mi: Čovek od meda, Igraj sad, Luka i Ratne igre.....
 
ja sam proshle godine otvorio temu... ali nije neshto preterano primilo xD

kerber carevi... ne zna se shta je bolje.. dal' muzika, text il' vokal...

al nikad ih nisam slushao uzhivo :(( valjda tje biti neshto uskoro!
 
Znaci za mene jedan od najvecih domacih bendova. Ali prosli su totatalno nezahvalno, cujem da je Gale jedno vreme cesto svirao za sitne pare po nekim kaficima u Vranju i Leskovcu, dok sa druge strane Seka Aleksic Dara Bubamara ovo ne mogu ni da napisem koliko se gadim "Karleusa" pune diskoteke i splavove i okrecu finu lovu za njihovo krestanje koje covek ni u ludilu ne moze da kaze da je to neko pevanje i neka vrsta muzike. SAMO NEK" SE OKRECE TURBINA
 
Znaci za mene jedan od najvecih domacih bendova. Ali prosli su totatalno nezahvalno, cujem da je Gale jedno vreme cesto svirao za sitne pare po nekim kaficima u Vranju i Leskovcu, dok sa druge strane Seka Aleksic Dara Bubamara ovo ne mogu ni da napisem koliko se gadim "Karleusa" pune diskoteke i splavove i okrecu finu lovu za njihovo krestanje koje covek ni u ludilu ne moze da kaze da je to neko pevanje i neka vrsta muzike. SAMO NEK" SE OKRECE TURBINA

Zato smo i tu gde jesmo.:dash:
 
Ja sam čuo da se će ponovo svirati u punom ssastavu. Zadnji put sam ih čuo, tj. Galeta sa Alogiom i Hajde da se volimo...

Ratne igre, Bolje da sam druge ljubio, Od srca daleko...:D
 

Back
Top