EUTANAZIJA

S

sijaleti

Gost
:oops: Da li ste nekada stvarno i ozbiljno ramisljali o eutanaziji.Ako ste neizlecivo bolesni i trpite jake bolove,mislite li da bi mozda bezbolno prekratili svoje ili neke vama bliske osobe.AKO POSTOJI NEKO KO BI DISKUTOVAO SAMNOM NA OVU TEMU NEKA SE JAVI E-MAILOM NA SIJALETI@EUNET.YU ILI NA MOB. 063565701.SINISA
 
sijaleti:
:oops: Da li ste nekada stvarno i ozbiljno ramisljali o eutanaziji.Ako ste neizlecivo bolesni i trpite jake bolove,mislite li da bi mozda bezbolno prekratili svoje ili neke vama bliske osobe.AKO POSTOJI NEKO KO BI DISKUTOVAO SAMNOM NA OVU TEMU NEKA SE JAVI E-MAILOM NA SIJALETI@EUNET.YU ILI NA MOB. 063565701.SINISA

zivot je chudo... ko zna :I
 
Da, apsolutno, i to prvo na sebi.
Lečeći se od raka, videla sam ljude koji su došli do krajnjih stadijuma izdržljivosti, i i dalje se bore.
Za sebe znam koje su mi granice i preko njih ne bih išla, možda bih čak i platila, naručila nekog ko bi mi pomogao da se muke završe.
 
Tesko je dati odgovor. Nazalost,bila sam u situaciji da gledam moju mamu kako umire u uzasnim bolovima (bolovala je od raka). Neopisivo grozan osecaj bespomocnosti... :(
 

Back
Top