Zašto Srbija dozvoljava da Šiptari polažu veća prava nad severnim Kosovom???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nesko101

Elita
Poruka
18.101
Danas je komadant KFOR-A izjavio da Šiptari posle 15juna imaju prava da prvi intervenišu ma gde bude potrebno čak i u severnom delu Kosova gde su Srbi apsolutna većina.Tako da Šiptarska policija imaće prevenstvo pre UNMIK I kfor-a .Znači ako Šiptarska policija i vojska zaključi da je njeno prisustvo neophodno na severnom Kosovu tako će i biti jer ako se Srbi usprotive onda će im pomoći UNMIK a ako je potrebno i Kfor.Šef UNMIK -a je danas zapretio Srbiji da će upotrebiti sva sredstva samo da Srbija NE USPOSTAVI lokalnu vlast nad severnim delom Kosova gde su Srbi apsolutna većina.Ovo je dokaz da sadašnja vlast u Srbiji nema ni trunke ugleda u zapadnim zemljama iako je ta ista vlast ubedila Srbe u Srbiji da su oni cenjeni i da im je Zapad najvažniji i nezamenjivi prijatelj.
Srbija nije podvukla crtu Zapadu i kazala da ispod te crte neće sedeti skrštenih ruku.Zašto to nije uradila kriva je i većina proevropskih Srba koji nemaju nameru da se zameraju,nedaj bože ratuju za kako kažu šačicu Srba dole.Sve ovo može da posluži pametnima kao dokaz zašto se Srbi međusobno mrze i zašto ne mogu nikad da se dogovore i ujedno kratko rečeno slože.
 
Ne bi me ni cudilo da uskoro postanes Albanac, samo da bi spasao svoju guzu.
A za one juzno te zabole.
Lepo.

Nemoj ti da brineš za mene sinko.Ja sam sa njima već dovoljno zaratio tako da će pre oni postati Srbi nego ja njihov.A ti ?Ne brineš ni za Severne Srbe a ovamo mi pričaš o južnim.Sram te bilo uvek si bio Mućak u POSTOVIMA I TO SVIM.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top