Američke patriJote optužuju Obamu da nije patriota

Hygieia

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.478
meni ovo prilicno lici na nacin kako radikali napadaju tadica




Sen. Barack Obama, D-Ill., defended himself from charges by conservatives that he isn’t sufficiently patriotic, a theme developing in the Republican world that could tarnish the Democrat in the general election.

“There’s always some nonsense going on in general elections,” Obama told ABC News at a press availability in Lorain, Ohio. “If it wasn’t this, it would be something else. I mean, as you will recall, first it was my name. Right? That was a problem. And then there was the Muslim e-mail thing and that stuff hasn’t worked out so well. And now it’s the patriotism thing.”

Asked by ABC News how he could combat the accusations, Obama said, “The way I will respond to it is with the truth — that I owe everything I am to this country. You will recall the reason I came to national attention was a speech in which I spoke of my love for this country.”

Republicans have been stringing together events in the past year to paint Obama as unpatriotic:

A Time magazine photograph from an event in Iowa last summer showed Sen. Hillary Clinton, D-N.Y., and New Mexico Gov. Bill Richardson with their hands on their hearts during the singing of the national anthem. Obama’s hands were by his side.

Months later, Obama told an Iowa television station that he no longer wore an American flag lapel pin because it had become, in some ways, “a substitute for, I think, true patriotism.”
 
какве везе има Републиканска странка са неком овде ?
Олабама и Хилари су само покушај Америчког друштва да се прикаже свету као демократско.ето жена и црнац могу да се кандидују за председника а и онако неће победити.
 
није ми јасно како можете упоређивати две странке у монополу америчке демократије од 204 године трајања и ове наше буљашке интерпретације плуларизма у демократији са 427 странака од чега су оне водеће само репови од бивше КПЈу. или боље речено остаци остатака.
 
Сада угљеша Олабама када победи има да среди све у Америци и разбије војну индустрију и све остало у економији ,Мајкрософт,Федералне резерве,,,,,,,,,,,,,,,зарад ниже класе...................како да неће.......само се плашим да ће његов кабриолет у односу на онај у Даласу да иде мало спорије
 
ti beshe ovde govorish nekome da je fashista?

то што пишу ЛДПовце немој да узимаш за озбиљно --монгрилска посла---

глуме неки либерализам холандије,педерастија и дрога фрии, а све би стрељали када дођу на власт
а погледај им никове ....диктатор уганде----карлос терориста-----шиптар

јуче полудели на теми око оног лика што опалио клинца да га вешају а ону су за ЕУ а тамо нема смртна казна ......мислим да их не треба у опште узимати за озбиљно
 
Ma ne, mora da sam fasista. :rotf: Dobro, 'ajde, Afro-Amerikanac, je l' ti lakse sad?
pokazao si da si oba su samo dva posta. Ja se ne bi smejao.. A ovo drugo je ispravno i ako ih nazoves tako ne vredjas ih.


Jos jedno poredjenje do moga. Cedica nit' je liberal, nit' je dostojan Obami cipele da obrise.
I naravno da je LDP prava liberalna stranaka. To pokazuje i to sto su primljeni u liberalnu internacionalu ili kako se to vec zove. Svetska organizacija koja okuplja sve prave liberalne partije. Moras da razumes da znaju bolje od tebe :worth:

:D:mrgreen::grin:
 
"Ugljesa"? Pa pored svih "titula" dodao si i rasista. Lepo :eek:

у Алабами,Мисурију,Минесоти,Јужној Каролини,Флориди и још 17 држава је нормално да 16 маја имаш параду ККК и да тој паради присуствују све званичне личности из политичког живота тих држава,као и верски поглавари
Америка има преко 1 500 000 званично а незванично ** *** *** људи регистрованих у неке екстремистичке групе и њима нико не брани да марширају у 36 Америчких држава од 54

после завршетка грађанског рата --битка код единбурга-- прошло је 103 године да први црнац заигра у првој бејзбол лиги..а први официр црнац не подофицир је произведен у чин капетана 1965.

и данас у америци важе неки дарвинови закони расне сегредације

види дечко не желим да те вређам али од свих ЛДПоваца ти си највише ретардиран и замолио бих те да се прво нешто информишеш пре него што некоме делиш етикете
расиста ,фашиста и слично

нисам ја продавао црнце из СиереЛеона и возио их на Кубу на бувљак а и нисам одговоран за 1983 Тексас где је на брду Рањено Колено стрељано преко 5 000 људи
 
pokazao si da si oba su samo dva posta. Ja se ne bi smejao..
Aha, znaci ja sam fasista. Nego, je l' bi ti mogao da mi das definiciju fasizma, cisto da bolje spoznam sebe...

A ovo drugo je ispravno i ako ih nazoves tako ne vredjas ih.
Posto si ti bio u Americi, razgovarao sa crncima i znas sta ih vredja a sta ne. Ili si samo gledao Princa od Bel Aira?

I naravno da je LDP prava liberalna stranaka. To pokazuje i to sto su primljeni u liberalnu internacionalu ili kako se to vec zove. Svetska organizacija koja okuplja sve prave liberalne partije. Moras da razumes da znaju bolje od tebe :worth:

:D:mrgreen::grin:
Primljena je kao posmatrac. Takoreci na probnom su radu. Ako nesto zaseru ili ako im neko posalje sta je Samardzic pisao i jos pise, lete napolje.
 
Posto si ti bio u Americi, razgovarao sa crncima i znas sta ih vredja a sta ne. Ili si samo gledao Princa od Bel Aira?

Њу Орлеанс-мислим да је тај град нисам сигуран 100%-- имаш таблу као билборд забрањено купање за црнце а они целом свету деле лекције из толеранције према мањинама
 
Aha, znaci ja sam fasista. Nego, je l' bi ti mogao da mi das definiciju fasizma, cisto da bolje spoznam sebe...
Ja ti rekoh, znanje je skupo :mrgreen:


Posto si ti bio u Americi, razgovarao sa crncima i znas sta ih vredja a sta ne. Ili si samo gledao Princa od Bel Aira?
Pa to ne znaju samo glupi ljudi i hejteri

Primljena je kao posmatrac. Takoreci na probnom su radu. Ako nesto zaseru ili ako im neko posalje sta je Samardzic pisao i jos pise, lete napolje.
Znaci, LDP nije liberalna stranka cim je primljena samo kao posmatrac u liberalnu internacionalu?! E da mi je tvoj mozak bar na 5 minuta :rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top