Вест од јуче, али ми се свидела

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zasto katanac. izneta je pretpostavka da je ta akcija sa 'ulicom slobodana milosevica' umesto djindjica organizovana od strane dss-srs ili njima bliskih centara i njihovih komunikacionih tehnologa.
dakle, izneta je pretpostavka o konkretnom i nedavnom dogadjaju, naveden je izvor i prilozen je komentar. e sad, ako ti nemas komentar na tu pretpostavku, na dogadjaj ili na navedeni komentar - sto onda pises bilo sta? evo, ja sam u poslednje vreme i sam navikao da ukazujem na potrebu katancenja, ali uvek i samo ukoliko vidim da je narusen pravilnik, koji me je banshee naterala da naucim naizust. procitaj tamo gore, lepljiva je jos uvek ako se ne varam... mislim, ne banshee, nego tema.
 
било је на вестима Марковац је у праву одговорност за плакате је прузела омладина СПС са Раковице,ето жути видите за плакате "државни непријатељи" Симоновић УСН преузео одговорност за Булевар СМа омладина СПС а ВИ.........за ону бруку око талефона ПОШТО? ништа........

и ко је сад рибица?
 
Dobro i da zakatančimo ... Nego, ostaje ipak upitnik, kako će sad i zašto da pregovaraju Tadić i Gljivica ? :lol:

Još gore - šta ako se dogovore ? :lol: (Ovo se ne namerno rimuje :lol:)

Lacibg i ti brate ko neki laik pa malo li je ulica i bulevara koji nose ime dva "junaka" eto na primer Boro i Ramiz .:rotf: Samo treba da se dogovore cije ce ime da stave prvo Slobino ili Zoranovo . :lol:
 
27772380xj5.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top