Dok se oni dogovaraju, Šiptari se naoružavaju

Слобода

Primećen član
Banovan
Poruka
733
Policija je uhapsila dve osobe iz Preševa, na čijem imanju je pronađena veća količina teškog naoružanja, kao i propagandi materijal nekadašnjih terorističkih organizacija koje su delovale na Kosovu i jugu centralne Srbije, saopštio je MUP Srbije. Uhapšeni su Nazmija Hajredini (58) i Adan Hajredini (25), a tokom pretresa kuće i imanja pronađeno je pet automatskih pušaka, dva ručna bacača, 20 mina za ručne bacače i osam puškomitraljez kalibra 7,62 mm, kao i dva puškomitraljeza 12,7 milimetara. Policija je zaplenila i pet pištolja raznih kalibara, dve ručne ofanzivne bombe i više od dvadeset hiljada komada municije za teško naoružanje, naveo je MUP. Pronađene su i uniforme nekadašnjih teroristickih organizacija „Oslobodilačke vojske Kosova” (OVK) i „Oslobodilačke vojske Preševa,Medveđe i Bujanovca”(OVPMB), kao i zastave Albanije i SAD.
Otkrivene su i radio stanice, fotografije pripadnika „OVPMB”, kao i video i propagandni materijal ove terorističke organizacije.

Osumnjičeni Hajredini je bivši pripadnik „OVK”
http://www.kurir-info.rs/clanak/kurir-25-05-2008/uhapseni-teroristi


Osim što se USA sprema da naoruza ,zvanicno vojno, Siptare sa Kosova
Oni ni sami ne gube vreme,pripremajuci se za novu ”krvavu zetvu„

Zapitajte se koliko je Siptara sa punim naoruzanjem u Pristini?
ilegalinim naoruzanjem...

Zar ova vlast (ko god da je) ne bi mogla da iskoristi neku situaciju
I da napokon ,vise, krene da hapsi ove teroriste..

Zar je to toliko nemoguće?

Ili nam samo varijantu ”Nije moguće„prodaju kao bajku za laku noć?

Kosovo jeste Srbija,samo što se Kosova odricu pojedinci...

Te ”pojedince„na celu sa Borisom Tadicem treba odstraniti
iz politickih aktivnosti. Oni ostaju ono sto jestu državni neprijatelji,
ljudi koji ne žele da sacuvaju i obezbede mir na Kosovu.
Lopovi koji ne žele da se bore sa terorizmom na Kosovu.
Nego dozvoljavaju da se siptari i zapad na Kosovu izivljava nad Srbima.

Eh ,da je Srbiji seme Lazara,ne bi ovako
,jadna i mucna, gledala ovu sramotu...
 
Poslednja izmena:
очигледно да их хапси ....ети видиш шта пише ухапшене две особе из Прешева а у Приштини не верујем да могу да их хапсе

Шутановац и Тадић са њиховим партнерима су спречили да Срби помогну свом народу на Косову.
 
treba sramota da ih bude
bonkku2.gif
k022hh3.gif
 
Osim što se USA sprema da naoruza ,zvanicno vojno, Siptare sa Kosova
Oni ni sami ne gube vreme,pripremajuci se za novu ”krvavu zetvu„

Zapitajte se koliko je Siptara sa punim naoruzanjem u Pristini?
ilegalinim naoruzanjem...

Zar ova vlast (ko god da je) ne bi mogla da iskoristi neku situaciju
I da napokon ,vise, krene da hapsi ove teroriste..

Zar je to toliko nemoguće?

Ili nam samo varijantu ”Nije moguće„prodaju kao bajku za laku noć?

Kosovo jeste Srbija,samo što se Kosova odricu pojedinci...

Te ”pojedince„na celu sa Borisom Tadicem treba odstraniti
iz politickih aktivnosti. Oni ostaju ono sto jestu državni neprijatelji,
ljudi koji ne žele da sacuvaju i obezbede mir na Kosovu.
Lopovi koji ne žele da se bore sa terorizmom na Kosovu.
Nego dozvoljavaju da se siptari i zapad na Kosovu izivljava nad Srbima.

Eh ,da je Srbiji seme Lazara,ne bi ovako
,jadna i mucna, gledala ovu sramotu...

tačno!...........ali......
људи ми не можемо да улетимо сада када нам падају авиони и када нам краду тенкове а морал 0
 
људи ми не можемо да улетимо сада када нам падају авиони и када нам краду тенкове а морал 0

Nisam ni mislio na rat,barem ne na totalni rat Srbija vs pokrajna, ako sam nesto naucio od zapadnjaka je da se rat dobija pre rata,dobro vodjenom ekonomskom politikom i vrhunski organizovanom obavestajnom sluzbom,bukvalno treba preuzeti trgovinu njihovim omiljenim proizvodom "zutim prahom",ekonomski ucenjivati i pritiskati bacati koske raznim orkovskim klanovima,Makijavelistickom politikom ih skroz razjediniti,i kako uticaj Vasingtona bude slabio u trenutku kada orkovi budu najslabiji udariti i zavrsiti sve za 5 dana...
 
Нису дозволили да армија ослободи Србе на Косову.
А зашто ти не одеш да спроводиш герилски отпор на Косову противу окупације,
него се уместо тога овде бавиш информатичком технологијом и кликћеш на браузере док тамо кољу и силују недужни живаљ
 
Nisam ni mislio na rat,barem ne na totalni rat Srbija vs pokrajna, ako sam nesto naucio od zapadnjaka je da se rat dobija pre rata,dobro vodjenom ekonomskom politikom i vrhunski organizovanom obavestajnom sluzbom,bukvalno treba preuzeti trgovinu njihovim omiljenim proizvodom "zutim prahom",ekonomski ucenjivati i pritiskati bacati koske raznim orkovskim klanovima,Makijavelistickom politikom ih skroz razjediniti,i kako uticaj Vasingtona bude slabio u trenutku kada orkovi budu najslabiji udariti i zavrsiti sve za 5 dana...


Tako će i biti.
To je jedini ispravan plan koji moraju da spreme i sprovedu u delo zaista vrhunski stručni i obrazivani ljudi što u ovoj sadašnjoj vladajućoj garnituri nema ili još bolji izraz za to bi bio da su oni nesposobni za bilo šta.

Teren za sedmodnevni rat treba spremati verovatno godinama ali sam završni čin tog procesa treba da bude kada nama to bude najbolje odgovaralo a akcija munjevita, iznenadna i razarajuća za šiptare.
 
Osim što se USA sprema da naoruza ,zvanicno vojno, Siptare sa Kosova
Oni ni sami ne gube vreme,pripremajuci se za novu ”krvavu zetvu„

Zapitajte se koliko je Siptara sa punim naoruzanjem u Pristini?
ilegalinim naoruzanjem...

Zar ova vlast (ko god da je) ne bi mogla da iskoristi neku situaciju
I da napokon ,vise, krene da hapsi ove teroriste..

Zar je to toliko nemoguće?

Ili nam samo varijantu ”Nije moguće„prodaju kao bajku za laku noć?

Kosovo jeste Srbija,samo što se Kosova odricu pojedinci...

Te ”pojedince„na celu sa Borisom Tadicem treba odstraniti
iz politickih aktivnosti. Oni ostaju ono sto jestu državni neprijatelji,
ljudi koji ne žele da sacuvaju i obezbede mir na Kosovu.
Lopovi koji ne žele da se bore sa terorizmom na Kosovu.
Nego dozvoljavaju da se siptari i zapad na Kosovu izivljava nad Srbima.

Eh ,da je Srbiji seme Lazara,ne bi ovako
,jadna i mucna, gledala ovu sramotu...

A kako bi to rovokopač rešio?
A šta ćemo sa onima koji su 1998. doneli odluku da se zaustavi čišćenje šiptarskih terorista na KiM,kada je trebalo još samo nedelju dana da se oni delom eliminišu a drugim delom isteraju sa KiM?
 
људи ми не можемо да улетимо сада када нам падају авиони и када нам краду тенкове а морал 0

Demokrate su govorili kako da sudije tuze sa 200 evra plate treba 2000 evra.Pa smo videli kako Petrovic i ostali sprovode pravdu, sporije od puza:!:
Za miliciju novi automobili naocare za sunce,zip upaljaci da hvataju kriminalce, kako ce jadni u stojadinu:!:
Zar mislite da podoficiri koje cine vecinu vojsci i imaju 300 evra platu, da ratuju za Tadica, Sutanovca, Dinkica, Voju 1 i 2,Tomu!

Moral je nula! Niko nece da ratuje:!:

Ljudi odlaze dobrovoljno KZB da bi zaradili koji dinar:!:
 
А зашто ти не одеш да спроводиш герилски отпор на Косову противу окупације,
него се уместо тога овде бавиш информатичком технологијом и кликћеш на браузере док тамо кољу и силују недужни живаљ

Треба већина да се мобилизује, и онда свакакао и ја. А ти пискараш небулозе како свако нек иде ко хоће, али сигурно си против велике мобилизације.
 
A kako bi to rovokopač rešio?
A šta ćemo sa onima koji su 1998. doneli odluku da se zaustavi čišćenje šiptarskih terorista na KiM,kada je trebalo još samo nedelju dana da se oni delom eliminišu a drugim delom isteraju sa KiM?

Дезертеру. Ко се противио Шешељу да спроведе решење за Косово? Такозване демократе и Милошевић.
 
Demokrate su govorili kako da sudije tuze sa 200 evra plate treba 2000 evra.Pa smo videli kako Petrovic i ostali sprovode pravdu, sporije od puza:!:
Za miliciju novi automobili naocare za sunce,zip upaljaci da hvataju kriminalce, kako ce jadni u stojadinu:!:
Zar mislite da podoficiri koje cine vecinu vojsci i imaju 300 evra platu, da ratuju za Tadica, Sutanovca, Dinkica, Voju 1 i 2,Tomu!

Moral je nula! Niko nece da ratuje:!:

Ljudi odlaze dobrovoljno KZB da bi zaradili koji dinar:!:

Са Томом пропаст армије би сигурно био заустављен. Такозване демократе пљачкају и пљују Србију, све како им газда запад нареди. А они су радо њихове слуге.
 
Треба већина да се мобилизује, и онда свакакао и ја. А ти пискараш небулозе како свако нек иде ко хоће, али сигурно си против велике мобилизације.
I ja sam to da se radikali mobilizuju, posalju na Kosovo i da onda mi normalni Srbi i ostali mozemo da uzivamo u zivotu.
Srecan put.
 
А зашто ти не одеш да спроводиш герилски отпор на Косову противу окупације,
него се уместо тога овде бавиш информатичком технологијом и кликћеш на браузере док тамо кољу и силују недужни живаљ

zato sto ima ko je odgovoran,zaduzen i dobro placen za to.
a i usput ja sam se prijavio ali su me odbili vise puta:mrgreen:
 
Tako će i biti.
To je jedini ispravan plan koji moraju da spreme i sprovedu u delo zaista vrhunski stručni i obrazivani ljudi što u ovoj sadašnjoj vladajućoj garnituri nema ili još bolji izraz za to bi bio da su oni nesposobni za bilo šta.

Teren za sedmodnevni rat treba spremati verovatno godinama ali sam završni čin tog procesa treba da bude kada nama to bude najbolje odgovaralo a akcija munjevita, iznenadna i razarajuća za šiptare.

hehehe pa takve su planski sve pohapsili.ja neznam dali samo ja to vidim ili sam lud,ali su tadic & co,pohapsili sve koji iole znaju nesto o ratu
 

Back
Top