Otkud mesta za još nekog?

cokim te

Zainteresovan član
Poruka
253
:p Ćao društvo!

Nije me dugo bilo na forumu...verujem da je bilo sličnih tema...ali nije na šteta ponoviti je...

Ok...šta je za vas prevara, šta nije...
Ne uzvraćena očekivanja, lažna obećanja...poljubac, sex sa nekim drugim...

Najbitnije, ukoliko si zadovoljan-a vezom...otkud mesta za nekog drugog?
 
Poslednja izmena:
:p Ćao društvo!

Nije me dugo bilo na forumu...verujem da je bilo sličnih tema...ali nije na šteta ponoviti je...

Ok...šta je za vas prevara, šta nije...
Ne uzvraćena očekivanja, lažna obećanja...poljubac, sex sa nekim drugim...

Najbitnije, ukoliko si zadovoljan-a vezom...otkud mesta za nekog drugog?

Nisam u vezi. A prevara je kad neka koja je u vezi dodje kod mene da se sekamo. :):lol: Al naravno da to ustvari i nije prevara jer to niko ne sazna pa nikog nista ne boli. :) Mada su sve to skakljive situacije i sve to nije tako prosto, jer mozda je vec neka odlucila da raskine a ne zeli jos dok ne nadje novog i tako. Mozda neka nije imala iskustava u zivotu pa je kopka kako je to sa drugim muskarcima i pomisao da ce joj se zivot zavrsiti sa tom bednom cifrom od par tipova koje je imala, pa joj onda ustvari ucinis i uslugu i pomognes joj da bude pametnija u zivotu, da nesto dozivi i prozivi, sto ce joj mozda i ojacati njenu vezu, a mozda i unistiti. :lol:

Cokim i ja tebe. :lol:
 
Ne znam, možda ja nisam kako treba, ali mi se još uvek nije desilo da sam sa nekim, stalo mi do tog nekog...a ovamo potajno želim drugog.
Ukoliko se ta misao javila...javila se zato što je "našoj" priči dolazio kraj...
I ta podela..žene monogamne, muškarci poligamni...idi oni sa Marsa a mi sa Venere...oni ne mogu bez seksa a mi možemo...
"i ju prevarila ga..sram je bilo ...bezsramnica..cccc..." ...ili
Mi smo kao iracionalna bića, vladaju nama emocije...njima razum...Pa upravo zbog toga ..nama treba da se podrazumeva da smo sklonije prevari,,,:p...pa da nam se i zato prašta...:p...da se to podrazumeva.
 
Samo me interesuje, otkud mesta za još neke...

Vernost..za mene je pokazatelj koliko mi je stalo do tog nekog...koliko sam zadovoljna...evo ponavljam se...

Ne volim te muške i te ženske principe...mislim da smo svi u suštini isti...
 
Najpriblizniji odgovor, po meni, dao je ZORO. Nisam pristalica prevara ali verujem da postoje neke "opravdane" tj oprostive prevare...Ne osudjujem nikog. Radoznalost, zapostavljanje od strane partnera i tako neke stvari mogu biti uzrok prevare... Cudne su situacije u zivotu. Ne secam se jesam li ranije pricala pricu o fenomenalnom paru koji je duze vreme u vezi. Sve u svemu decko je imao nekih zdravstvenih problema, povuko se u sebe, od seksa ni traga ni glasa mesecima (da ne kazem godinama). I cura morala da se snalazi sa strane. Mada mislim da ga voli vise od zivota... ali eto. Sta znam.
 

Back
Top