Pljevlja

Ja bolji provod dugo nisam dozivio bez u Pljevljima i to u april :) ... U sred radne nedelje, grad je pun, uvece takodje ali se i te 2-3 diskoteke sto imaju napune do kraja , ja sam bio u one 4 sobe,nije lose, muzika je bila uzivo sto ces rijetko nac u Podgorici sem u neku birtiju :) , a i rijetko ces vidjet u Podgoricu radnim danom punu diskoteku,cak i ne rade radnim danima,ako izuzmemo one najvece La Bomba,Shas itd gdje dovedu neku zvijezu i napune radnim danom. Sve u svemu,nije lose... :P
 
U pravu si,imala sam prilike da budem izvesno vreme u vezi sa pljevljakom i mogu da kazem da nema nista od ljudi,strasno ali da ne bude da to kazem zato sto vise nisam s njim i sl.,ne,kazem jer sam imala prilike da upoznam i starije ljude i mladje i stvarno su grozni.Ko da jos uvek zive u I veku p.n.e.,malogradjanstina teska!Svaka cast izuzecima i neka mi ostali ne zamere ali jako sam razocarana u te ljude kao ljude.
 
Jedino što u Pljevljima "uspijeva" jesu kafici diskoteke i bijeli prah... :sad2:

Ali Pljevlja imaju i mnogo fantastičnih stvari - prelijepu prirodu na primjer (zaboravićemo onaj deo o zagađenju). Raj za planinare i ljubitelje prirode!

Zatim Manastir - Mil(n)et Basta - park - Moćevac (meni je ovaj deo grada kao zaleđen u vremenu - avlije i kaldrma) - Breznica i ribnjaci - Husein pašina džamija - Ćehotina i jezero - Tabla - mmmm gastronomija (ko nije probao pljevaljski sir? a da ne govorimo o drugim autohtonim specijalitetima - ko je probao zna o čemu govorim)

U malom gradu sve se zna. I žene i muškarci su "mahaluše" :lol: Ali ako zanemarite šta drugi misle, onda možete da uživate u onome što PV nudi... na 10 dana. Mislim, nema ni bioskop, a kamoli pozorište, fakultet ili višu, bazen će dočekati kad i pozorište :thumbdown: nema perspektive - samo rudnik i termoelektrana. A mladi ljudi samo odlaze... Šta reći.
 
ma sta to pricate?
pljevlja su divna, a i ljudi su sasvim ok... moj tata je tamo rodjen i imam dosta rodbine..a ja i ako sam rodjena i zivim u bg-u ponosno kazem da sam iz PLJEVALJA!!!
 
al' nas nagrdiste,hehehehehe... pa nisu pljevljaci bas toliko losi... jos gori smo! :-)
salim se! grad stvarno jeste zagadjen, u pravu ste i za provod, a i za ljude tj. malogradjanstinu djelimicno....ima svega,kao i u svakom drugom gradu,uostalom...
 
copyof24122008405v.jpg
 

Back
Top