magija i duhovi

pain_killer

Zainteresovan član
Poruka
109
u zadnje vreme pratim desavanja na ovu temu po raznim forumima i dosta toga sam pronasao na internetu...
zeleo bih da cujem sta ljudi misle o ovim stvarima-okultizmu...

razne stvari sam nalazio ali nigde nisam pronasao "ritual prizivanja duhova"!!!

da li neko zna nesto o tome???

ako mi neko na to odgovori obecavam da cu popuniti dovoljno stranica na ovoj temi o okultizmu



p.s.
zeleo bih da cujem neke zanimljive price vezane za okultizam...cudna desavanja, iskustva...
 
He, he... Najbolje da prvo komuniciraju preko privatnih poruka, pa kad se bolje upoznaju da nabavi kristalnu kuglu ... :rotf:

Nije hriscanski verovati u prizivanja itd jer tako se molis satani za "vidjenje"... A oni koji su dostigli dusevni mir moleci se bogu tvrde da je to mnogo vece uzivanje nego bilo koje svetovno :ok:

Mnogi su prizvali ono sto nisu hteli [bukvalno ili ne], a retki su pobedili to sto su prizvali i vratili se na stari put...

ja se sa prizivanjima ne bih igrao sve dok to shvatate ozbiljno i verujete u to :nono:
 
(Sad bi pokojni Zoran Radmilović podigao obrve i rekao AAJDEE)

Или:

24427597_0cba60d473_o.jpg


:mrgreen:
 
Nemojte samo prizvati Belzebuba ili Azazela...ili samog...onog o kome se ne govori... ;)

a zasto ne Azazela? osim jednog mrtvog oka, ocnjaka i oglodane kosti u dzepu sakoa, sasvim u redu covek, i konjak zna piti kao i svi dobri ljudi - na iskap i ne mezeteci...
sto se mene tice u svako doba : )

(a imam i drugaricu koja bi nam se sigurno pridruzila, jedino sto je ona verovatno pre za cist spiritus)

a ako Azazelo bas i donese onu flasu falernskog vina uvijenu u brokat, pa ko zna, mozda to i ne bi bila tako losa ideja
 

Back
Top