"želim da ostanemo prijatelji" (ali ne vjerujem u muško-ženska prijateljstva)

Millie80

Iskusan
Poruka
6.450
drugari, da li je to moguće....
obično su muškarci (a možda sam u zabludi) ti koji tvrde da ne postoji muško-žensko prijateljstvo (koje je uvijek baš i samo to - prijateljstvo),
a opet često koriste frazetine tipa: "želim da ostanemo prijatelji" bla bla...
čitam neku drugu temu ovdje, pa mi ovo pade na pamet...
da čujem vaše mišljenje:
1. vjerujete li u m-ž prijateljstvo?
2. da li vam je nekad neko/neka od bivših rekao/rekla to famozno "želim da ostanemo prijatelji" i
3. da li ste vi nekad nekome/nekoj od bivših rekli isto to???
 
Poslednja izmena:
drugari, da li je to moguće....
obično su muškarci (a možda sam u zabludi) ti koji tvrde da ne postoji muško-žensko prijateljstvo (koje je uvijek baš i samo to - prijateljstvo),
a opet često koriste frazetine tipa: "želim da ostanemo prijatelji" bla bla...
čitam neku drugu temu ovdje, pa mi ovo pade na pamet...
da čujem vaše mišljenje:
1. vjerujete li u m-ž prijateljstvo?
2. da li vam je nekad neko od bivših rekao to famozno "želim da ostanemo prijatelji" i
3. da li ste vi nekad nekome od bivših rekli isto to???

Pa bas isto kao i ti, bas i ne verujem u m/z prijateljstva uvek tu neko nekog oce da "seka". :lol: Ali nije nemoguce, samo treba oboje da ste zrele licnosti i da znate da napravite rez kad to treba da se napravi.
Sa skoro svim bivsima nisam bio neki prijatelj posle, obicno ih vise nikad nisam ni vidjao mada je bilo i onih sa kojima sam kao ostao dobar, tj kao druga ih gledam.
Ja uvek gledam da ostanem dobar sa njima jer smatram da je tako pametnije i da je ustvari klinacki popickati se na krv i noz i ne videti se nikad vise.
 
verujem u musko zenska prijateljstva ali ne posle veze...mislim mozda je moguce ali meni se nije desilo,ono ok smo,dragi su mi,ali ne prijatelji...

Jednostavno je, ako te je volela, dugo, recimo nekoliko godina, pridje ti na ulici, zagrli te i poljubi i onako u pokroviteljsko-roditeljskom fazonu te pita kako si i sta ima novo kod tebe...:rumenko:
 
obicno mislim da ima za jos sto da mi posluzi + ne zelim da ostajem vjestica kad nema potrebe

Па то је отприлике то. Као што неко горе рече, након раскида "хајде да останемо пријатељи" у преводу значи "хајде да не будемо непријатељи".
 
drugari, da li je to moguće....
obično su muškarci (a možda sam u zabludi) ti koji tvrde da ne postoji muško-žensko prijateljstvo (koje je uvijek baš i samo to - prijateljstvo),
a opet često koriste frazetine tipa: "želim da ostanemo prijatelji" bla bla...
čitam neku drugu temu ovdje, pa mi ovo pade na pamet...
da čujem vaše mišljenje:
1. vjerujete li u m-ž prijateljstvo?
2. da li vam je nekad neko/neka od bivših rekao/rekla to famozno "želim da ostanemo prijatelji" i
3. da li ste vi nekad nekome/nekoj od bivših rekli isto to???
Jeste moguca su musko zenska prijateljstva ali samo ako su oboje od njih vec u vezi ili u braku jer nisam primetila da u drugim slucajevima to ostaje .
 
drugari, da li je to moguće....
obično su muškarci (a možda sam u zabludi) ti koji tvrde da ne postoji muško-žensko prijateljstvo (koje je uvijek baš i samo to - prijateljstvo),
a opet često koriste frazetine tipa: "želim da ostanemo prijatelji" bla bla...
čitam neku drugu temu ovdje, pa mi ovo pade na pamet...
da čujem vaše mišljenje:
1. vjerujete li u m-ž prijateljstvo?
2. da li vam je nekad neko/neka od bivših rekao/rekla to famozno "želim da ostanemo prijatelji" i
3. da li ste vi nekad nekome/nekoj od bivših rekli isto to???

1. Vjerujem...ali ne ako je poslije veze....
2.Nikad
3.Jesam...ali to cisto kao da ublazim situaciju...:lol:
 
U pravu si, ne verujem da cu je i videti, mada postoji zelja da se sretnemo, neke osnovne informacije o sebi smo razmenili...ali to je "obicno" prijateljstvo (odgovor na prvo pitanje), ono koje se nije zasnovalo na ljubavnom, nego na opstem, ljudskom odnosu...
I za ovo ostalo mi se cini da si "pogodila", sa bivsima ostanes prijatelj samo ako su u vezama s drugim osobama...po principu cist racun, duga ljubav...bez petljancije...
 
drugari, da li je to moguće....
obično su muškarci (a možda sam u zabludi) ti koji tvrde da ne postoji muško-žensko prijateljstvo (koje je uvijek baš i samo to - prijateljstvo),
a opet često koriste frazetine tipa: "želim da ostanemo prijatelji" bla bla...
čitam neku drugu temu ovdje, pa mi ovo pade na pamet...
da čujem vaše mišljenje:
1. vjerujete li u m-ž prijateljstvo?
2. da li vam je nekad neko/neka od bivših rekao/rekla to famozno "želim da ostanemo prijatelji" i
3. da li ste vi nekad nekome/nekoj od bivših rekli isto to???
ma od mushkaraca treba bezati shto dalje, ne verujem, jeste, nisam toliki retard, fuj fujjj
 
Pa bas isto kao i ti, bas i ne verujem u m/z prijateljstva uvek tu neko nekog oce da "seka". :lol: Ali nije nemoguce, samo treba oboje da ste zrele licnosti i da znate da napravite rez kad to treba da se napravi.
Sa skoro svim bivsima nisam bio neki prijatelj posle, obicno ih vise nikad nisam ni vidjao mada je bilo i onih sa kojima sam kao ostao dobar, tj kao druga ih gledam.
Ja uvek gledam da ostanem dobar sa njima jer smatram da je tako pametnije i da je ustvari klinacki popickati se na krv i noz i ne videti se nikad vise.

e, ali ja nisam rekla da ne vjerujem u m/ž prijateljstva...:nono:
ja vjerujem, čak vjerujem da takva prijateljstva mogu ponekad biti i iskrenija nego m/m ili ž/ž prijateljstva...
a to da se često dešava da neko nekog 'oće ...to stoji...mada je nekad neshvatljivo, ali dobro..šta sad :whistling:
 

Back
Top