Svirka - repertoar

Evo prekopran repertoar sa poslednje svirke sad u subotu. Pesme su svirane ovim redosledom...

1.Budi svoj
2.Necu zvake
3.Pendrek je keva
4.Pandur
5.Tvoja dzukela
6.Industrija piva
7.Marijana
8.Ima dana
9.Frka kalis
10.Ulice
11.Beton blok
12.Alkoholicarka
13.Mrzela je sve
14.Ramona
15.Za tebe
16.Bele pantalone
16.Nema nje
17.Sexy magazin
18.Deset godina (ne od ritma)
19.Bez kaucije
20.Mrtav ili ziv
21.***** vam majku
22.Disco is not dead
23.Puca mi puca
24.Jedite *
25.Crno je sve
26.Ne trebam nikome
27.Anja volim te
28.Punks not dead
29.Narodna
30.Visoki propisi
31.Shut out the light
32.Personality crisis
33.Hard lovin' man
34.Fast cars
35.Bored teenagers
36.I hate everything
37.I only drink bud
38.Monster zero
39.I dont wanna work

ovo su i autorske i obrade ...Direktori, NBG, Paraf, Goblini, Trula koalicija, Klinicki otpad, Birtija, Queers, UK Subs, the lurkers, psihomodo pop, toni montano :-D , KUD Idijoti, The regents, the buzzcocs, Johnny Moped...
 
Poslednja izmena od moderatora:
AC-DC-Highway to hell, TNT, Whole Lotta Rosie, Let There Be Rock
Metalliica-Seek & Destroy, Master of Puppets, For Whom the Bell Tolls, Enter Sandman
i jos ponesto od Gunsa i Queen... e, da i neke autorske... to je to... skromno, ali za pocetak dovoljno... nadam se :)
 
AC-DC-Highway to hell, TNT, Whole Lotta Rosie, Let There Be Rock
Metalliica-Seek & Destroy, Master of Puppets, For Whom the Bell Tolls, Enter Sandman
i jos ponesto od Gunsa i Queen... e, da i neke autorske... to je to... skromno, ali za pocetak dovoljno... nadam se :)
 
Pazi se Pajo(((:
Inase,Sid,ja sam bas ocekivala da na repertoaru bude ''Poderimo rok'' ,mada imas varijaciju.

Pa ovo sam prekopirao sta se na poslednjoj svirci sviralo...Inace moj bend nema obicaj da pravi spisak pred svirku i ovo je stvarno retka situacija bila...
Obicno dodjemo na tonsku probu i kad se sve namesta neko pita "Ljudi, a sta sviramo?" :mrgreen:
 
sa ovim meni najdrazim bendom repertoar je:
Partibejkers-Hocu da znam
Partibrejkers-Meseceva Kci
Partibrejkers-Kreni prema meni (ne znam zasto ne volim ovu pesmu,ali ipak je sviramo)
Partibrejkers-Prsten
Iggy Pop-Now I Wanna Be your Dog
EKV-Nisam Mislio na to
Kula Shaker-Hush
Lenny Kravitz-Fly Away (i ova mi pocela ici na zivce :D )
Jimi Hendrix-Purple Haze
Jimi Hendrix-Focey Lady (ovo obozavam,posebno onaj intro)
Jimi Hendrix-Little WIng(i ovo)
DLM-Ubise Pabla
i ovo ne znam cije su pesme,ali iz filma kako je propao R'n'R ono Crveno,crveno,crveno,crveno je boja ljubavi....i ono Kako trese,lupa,udara :D
sa ostalim bendovima ili autorske,ili neki rock (AC/DC,G'n'R,Purple,Rainbow itd itd...)
 
inace planiram da oformim jos jedan bend gde cemo svirati neki prljavi rok,mada jos ne znam sta to znaci,ali onaj pravi sirov zvuk,ne znam kako to da opisem nesto izmedju The Who(ali one stvari gde nisu mnogo bili progressive:)) i Jet-a...s time sto bi ubacivali i bluesa i onog agresivnog funk-a....ali za ovo treba naci ljude koji to vole,a najteze je naci pevaca,kao i uvek :confused:
 
sa ovim meni najdrazim bendom repertoar je:
Partibejkers-Hocu da znam
Partibrejkers-Meseceva Kci
Partibrejkers-Kreni prema meni (ne znam zasto ne volim ovu pesmu,ali ipak je sviramo)
Partibrejkers-Prsten
Iggy Pop-Now I Wanna Be your Dog
EKV-Nisam Mislio na to
Kula Shaker-Hush
Lenny Kravitz-Fly Away (i ova mi pocela ici na zivce :D )
Jimi Hendrix-Purple Haze
Jimi Hendrix-Focey Lady (ovo obozavam,posebno onaj intro)
Jimi Hendrix-Little WIng(i ovo)
DLM-Ubise Pabla
i ovo ne znam cije su pesme,ali iz filma kako je propao R'n'R ono Crveno,crveno,crveno,crveno je boja ljubavi....i ono Kako trese,lupa,udara :D
sa ostalim bendovima ili autorske,ili neki rock (AC/DC,G'n'R,Purple,Rainbow itd itd...)

Za ovo imas pivo od mene! :super:
 

Back
Top