Koliko cesto se ljubite sa vasim voljenim?

koliko je vazno ljubiti se sa svojim voljenim...i koliko je bitno ako vas voljeni ne voli da se ljubi...sem u krevetu u toku sexa??
sve ostalo je perfektno...i odlicno se ljubi ali ne voli cesto...a ja obozavam da se ljubim?
sta mislite???

pa mozda ti odlicno pushish,ali ne dovoljno chesto,mozda bi on hteo cheshce
ono...pasivna osveta,sta god to znacilo :lol:
 
koliko je vazno ljubiti se sa svojim voljenim...i koliko je bitno ako vas voljeni ne voli da se ljubi...sem u krevetu u toku sexa??
sve ostalo je perfektno...i odlicno se ljubi ali ne voli cesto...a ja obozavam da se ljubim?
sta mislite???
Ju, meni je to jako vazno. Volim da se ljubakam po ceo dan. Stalno me opominju i roditelji i prijatelji da smirim malo, jer sta ce reci komsiluk itd.
Jednog decka sam ostavila iako me obozavao samo zato sto nije hteo da se ljubi na ulici.
Mislim, ako neko moze da pljune, ili da se na ulici svadja, zasto je blam ljubiti se??
 
Jel' bi to potpisao, pa da ovjerimo kod notara? :rtfm:
Šta, prvi poljubac od tebe primiti znači....all the way...jaoooo :whistling:
Naravno.

Koliko me nervira ova nova moda koju su cure pokupile iz Južoameričkih sapunica - kad god se vide sa nekim, samo se cmaču. I sad mene treba da ljubi tamo neka šta ja znam. Jok, pogotovo što imam nezgodan refleks da se uvek rukom obrišem posle toga... te onda dolazi do problema....
 
Poslednja izmena:

Back
Top