najlepse plaze sveta

  • Začetnik teme nesudjeni putnik
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
N

nesudjeni putnik

Gost
da li neko zna na gde mogu da nadjem listu najlepsih plaza sveta koji je sastavljen od neke turisticke organizacije? to mi je jako potrebno za neki rad iz geosa. trazila sam po netu ali bezuspesno. molim vas, pomagajte...
 
nesudjeni putnik:
da li neko zna na gde mogu da nadjem listu najlepsih plaza sveta koji je sastavljen od neke turisticke organizacije? to mi je jako potrebno za neki rad iz geosa. trazila sam po netu ali bezuspesno. molim vas, pomagajte...
Moj savet ti je da odes do "kontikija" koji se nalazi u zgradi sportsko rekreativnog centra "tasmajdan"
 
Obisao sam stvarno dosta mjesta i po Pcifiku i po Atlantiku, a pokusaj otici na stranicu www.islandresorts.com.au i otvori Lizard i Bedarra Island i mislim da ce ti sve biti jasno! Netaknuta priroda u svakom smislu i po mnogima koji su tamo bili puno, puno ispred i Havaja, Bahama, Kariba i ostalih komercijalnih ljetovalista (da ne spominjem vjestacko-komercijalna Mediteranska ljetovalista, koja su zabremedet samo Balkancima (koji na zalost i ne mogu priustiti bolje)! Mnogo toplih pozdrava iz Downunda !
 
nesudjeni putnik:
da li neko zna na gde mogu da nadjem listu najlepsih plaza sveta koji je sastavljen od neke turisticke organizacije? to mi je jako potrebno za neki rad iz geosa. trazila sam po netu ali bezuspesno. molim vas, pomagajte...
Pre par meseci sam na satelitskom kanalu "National Geographic" gledala emisiju Top 10, tj. deset najlepsih plaza sveta. Ne mogu ti bas redom poredjati kako su isle, ali znam da je na prvom mestu bila plaza "Paradise Beach" (ili nesto slicno) u Australiji. Od ostalih na listi su bile plaze Kariba, Balija, Vaikikija, Dominikane,... Secam se da je jedina plaza u Evropi bila plaza nekog grckog ostrva, ne secam se kog.
Ne znam koliko sam ti pomogla, probaj mozda na njihovom sajtu ima nesto o tome www.nationalgeographic.com
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top