iskrenost ili ne

Da li ste potpuno iskreni prema osobi koju volite:think:

zavisi koliko je volim. Koliko je volim toliko sam iskren. Da li nekoga potpuno volim? Cudno pitanje je? ...:)

Ljubav se razvija u iskrenosti, inace se moze razviti samo "film o ljubavi" koji kad gledamo mislimo da je to stvarno dobar ali da nije film, ili radimo na kinematografiji.
Tako da sam nekad iskren i vise nego sto volim (nekoga) da bi dozvolio da se razvije ljubav.

Ljubav nikad nije jednostrana. Samo se radi neki put o "nepoznavanju" koje nam ne da da vidimo da je ta osoba neko koga volimo. "Pokazivanje ljubavi" moze biti jednostrano.

Naravno, ne dozvoljavam "99% istinu" ili "33%" -- nego uvek pricam ili celu istinu ili celu laz (il nesto sto bi reko i da nije tako, sto je opet laz). Iskren sam toliko na koliko sam pitanja spreman iskreno da odgovorim.

eto toliko u vezi iskrenosti i ljubavi kod mene.
 
ja ne prihvatam da me neko "iskreno POHVALI" ukoliko taj neko nije spreman da mi i "iskreno ISKRITIKUJE nesto" jednako ruzno kolko je ono bilo lepo po njegovom misljenju, ili jos manje i ob. i td.

Iskreno hvaljenje, a precutkivanje "kritika" ne mogu da svarim, kao ni obratno. Kao ni svako normalan.
 
trudim se ali nekim ljudima neke stvari jednostavno treba precutati jer izricanjem mog shvatanja istine samo donosi nevolje...a nevolja se klonim...najbolji prijatelji i najbolje veze su mi sa ljudima koji mogu da podnesu da im kazem u lice...a zanimljivo, meni svi vole da bubnu u facu sve sto ima pada na pamet...kao ja nisam uvredljiva.....
 

Back
Top