Срећно ослобођење, Београђани!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
DAČIĆ: SPS NA NIVOU GRADA S RADIKALIMA I D S S - NS


BEOGRAD , 26. maja (Tanjug) - Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je večeras Tanjugu da je Predsedništvo stranke prihvatilo predlog sporazuma koalicije SPS-PUPS-JS s koalicijom D S S - N S i Srpskom radikalnom strankom o formiranju vlasti u Beogradu, i da će ga uputiti Gradskom odobru SPS-a.

"Predsedništvo SPS-a donelo je odluku da, u skladu sa svojim statutarnim ovlašćenjima, da saglasnost na predlog koalicionog sporazuma SPS-PUPS-JS sa D S S - N S i Srpskom radikalnom strankom na nivou Beograda i da ga uputi na odlučivanje Gradskom odboru Socijalističke partije Beograd", rekao je Dačić.

Prošle sedmice Izvršni odbor Gradskog odbora SPS-a je prihvatio principe budućeg koalicionog sporazuma o formiranju vlasti u Beogradu s radikalima i koalicijom D S S - N S.

O tome je trebalo da konačnu odluku donese Predsedništvo stranke, kako bi se, nakon toga, moglo pristupiti njegovom potpisivanju.



http://www.tanjug.co.yu/default.aspx

:klap::klap::klap:
 
DAČIĆ: SPS NA NIVOU GRADA S RADIKALIMA I D S S - NS


BEOGRAD , 26. maja (Tanjug) - Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je večeras Tanjugu da je Predsedništvo stranke prihvatilo predlog sporazuma koalicije SPS-PUPS-JS s koalicijom D S S - N S i Srpskom radikalnom strankom o formiranju vlasti u Beogradu, i da će ga uputiti Gradskom odobru SPS-a.

"Predsedništvo SPS-a donelo je odluku da, u skladu sa svojim statutarnim ovlašćenjima, da saglasnost na predlog koalicionog sporazuma SPS-PUPS-JS sa D S S - N S i Srpskom radikalnom strankom na nivou Beograda i da ga uputi na odlučivanje Gradskom odboru Socijalističke partije Beograd", rekao je Dačić.

Prošle sedmice Izvršni odbor Gradskog odbora SPS-a je prihvatio principe budućeg koalicionog sporazuma o formiranju vlasti u Beogradu s radikalima i koalicijom D S S - N S.

O tome je trebalo da konačnu odluku donese Predsedništvo stranke, kako bi se, nakon toga, moglo pristupiti njegovom potpisivanju.



http://www.tanjug.co.yu/default.aspx

:klap::klap::klap:
Narod izgleda okupirao Vojvodinu!!!!!!
 
zar danas nije 25 maj?dan mladosti?-))

Па хеби га оде Ивида да рапортира на гроб маршалу:)

!"Ивица: Друже Тито, Београд је пао! Заузели смо град са четницима!
Тито из гроба: Мајку ти Божју империјалистићку, па куд баш са њима!?
Ивица: Ај` не сери матори да ти не услим Слобу!"
 
DAČIĆ: SPS NA NIVOU GRADA S RADIKALIMA I D S S - NS


BEOGRAD , 26. maja (Tanjug) - Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je večeras Tanjugu da je Predsedništvo stranke prihvatilo predlog sporazuma koalicije SPS-PUPS-JS s koalicijom D S S - N S i Srpskom radikalnom strankom o formiranju vlasti u Beogradu, i da će ga uputiti Gradskom odobru SPS-a.

"Predsedništvo SPS-a donelo je odluku da, u skladu sa svojim statutarnim ovlašćenjima, da saglasnost na predlog koalicionog sporazuma SPS-PUPS-JS sa D S S - N S i Srpskom radikalnom strankom na nivou Beograda i da ga uputi na odlučivanje Gradskom odboru Socijalističke partije Beograd", rekao je Dačić.

Prošle sedmice Izvršni odbor Gradskog odbora SPS-a je prihvatio principe budućeg koalicionog sporazuma o formiranju vlasti u Beogradu s radikalima i koalicijom D S S - N S.

O tome je trebalo da konačnu odluku donese Predsedništvo stranke, kako bi se, nakon toga, moglo pristupiti njegovom potpisivanju.



http://www.tanjug.co.yu/default.aspx

:klap::klap::klap:

Vala i bilo je krajnje vreme. :)
 
Па хеби га оде Ивида да рапортира на гроб маршалу:)

!"Ивица: Друже Тито, Београд је пао! Заузели смо град са четницима!
Тито из гроба: Мајку ти Божју империјалистићку, па куд баш са њима!?
Ивица: Ај` не сери матори да ти не услим Слобу!"

a sta znaci uslim
 
meni su na forumu najinteresantniji birači i simpatizeri DSS-a na temama o Bg.
DS nikada sam nije vladao u BG, već uvek u koaliciji sa DSS-om, i kad se priča o korupciji, lopovluku, tenderima, reketima, da li oni imaju opšte pojam da je u toj vlasti participirala i njihova partija
pa u svim službama je bilo kadrova DSS-a
ili su samo DS-ovci krali:roll:
toliko o BG, briga me o njegovoj gradskoj vlasti, to je problem njegovih stanovnika
 
meni su na forumu najinteresantniji birači i simpatizeri DSS-a na temama o Bg.
DS nikada sam nije vladao u BG, već uvek u koaliciji sa DSS-om, i kad se priča o korupciji, lopovluku, tenderima, reketima, da li oni imaju opšte pojam da je u toj vlasti participirala i njihova partija
pa u svim službama je bilo kadrova DSS-a
ili su samo DS-ovci krali:roll:
toliko o BG, briga me o njegovoj gradskoj vlasti, to je problem njegovih stanovnika
Vrh dss-a je "elegantno" zaobisao gradski odbor i sve odluke prebacio na Izvrsni odbor. Ko razume shvatice.
 
reče mi večeras jedan tužni radikal: pa dobro i to je nešto:mrgreen:
izgleda da su od vlade digli ruke:lol:
mislim da sam napisao danas na nekoj temi, ivica će u beogradu sa srs i dss, a u vladu sa ds.
ima puno razloga da to uradi.

Moja je procena(ne informacija) da ce u Bgd-u u slucaju da sps udje u vlast sa ds na republici, doci do velike pobune u GO DSS i ostalim organima stranke, i da ce ds i dss napraviti opet vlast u Beogradu(a imaju sami vecinu), sto ce se mozda relativno brzo preslikati i na republiku. Moja procena...
 
reče mi večeras jedan tužni radikal: pa dobro i to je nešto:mrgreen:
izgleda da su od vlade digli ruke:lol:
mislim da sam napisao danas na nekoj temi, ivica će u beogradu sa srs i dss, a u vladu sa ds.
ima puno razloga da to uradi.

A možda im sve te kalkulacije padnu u vodu. Večeras Dinkić kaže da neće dozvoliti formiranje takve vlade u Beogradu, odnosno da, ukoliko se takva vlada formira u Bgd, ništa od formiranja republičke vlade SPS-ZES. Ako ipak ove patriJote formiraju republičku vladu sa SPS, obećao im je vladavinu od tri meseca.

Dinkić je moj idol.:D
 

Back
Top