HOMOSEKSUALNOST bolest ili sexualno opredeljenje?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Mislim da je tema za filozofiju.
U poslednje vreme se postavlja pitanje da li je homoseksualnost bolest ili opredeljenje?
Znam pouzdano da su mnoge stranke zatražile mišljenje lekara da objasne da li je homoseksualnost bolest.
Po mom ličnom mišljenju obratili su se pograšnim ljudima,trebali su da se obrate psihijatrima za takvo mišljenje.
Po meni je to bolest psihe.
Da se razumemo nema ja ništa protiv takvih ljudi,nisam od onih koji bi ih fizički napadao,ali sasvim drugačije posmatram na seksualnu opredeljenost.
Zamislite da ste u seksualnoj vezi sa nekom ovcom,kozom,konjem,magarcem,da li bi ro bila bolest ili seksualna opredeljenost???
 
Mislim da je tema za filozofiju.
U poslednje vreme se postavlja pitanje da li je homoseksualnost bolest ili opredeljenje?
Znam pouzdano da su mnoge stranke zatražile mišljenje lekara da objasne da li je homoseksualnost bolest.
Po mom ličnom mišljenju obratili su se pograšnim ljudima,trebali su da se obrate psihijatrima za takvo mišljenje.
Po meni je to bolest psihe.
Da se razumemo nema ja ništa protiv takvih ljudi,nisam od onih koji bi ih fizički napadao,ali sasvim drugačije posmatram na seksualnu opredeljenost.
Zamislite da ste u seksualnoj vezi sa nekom ovcom,kozom,konjem,magarcem,da li bi ro bila bolest ili seksualna opredeljenost???

"Neko voli popa - neko popadiju"

Sigurno se i ti lozxish na neke djelove tijela, da li su to ruke, nokti, noge, kosa, guza, glas... Nesto od toga te privlaci, zar ne?
I oni (homoseksualci i lezbejke) se vjerovatno "lozxe" na nesto, sto opet mi ne mozemo dokuciti pa kazemo da je to bolest. Mislim - bez veze.
 
Homosexualnost je definitivno bolest. To što su je prekrstili u sexualno opredelenje, za mene nema nikakvog značaja.
Naravno, nemam ništa protiv njih, ali ne podnosim da se javno exponiraju (paradiraju). Neka to rade u svojim sobama.
Da li će uskoro i pedofiliju proglasiti za sexualno opredelenje (kao što se pokušava u Holandiji)?
I šta s tom jadnom decom, žrtvama psihopata? :cry:
Živimo u izopačemom svetu, strašno! :(
 
a ovaj dio mi je narocito interesantan :mrgreen:

Da se razumemo nema ja ništa protiv takvih ljudi,nisam od onih koji bi ih fizički napadao,ali sasvim drugačije posmatram na seksualnu opredeljenost.
Zamislite da ste u seksualnoj vezi sa nekom ovcom,kozom,konjem,magarcem,da li bi ro bila bolest ili seksualna opredeljenost???

prve asocijacije puno govore o onom ko ih izgovara :mrgreen:
 
Tek istrazuju...

evo prepricane verzije :

on - nema zastite!
mi - a sto ako zatrudnimo?
on - nema veze, u braku ste!
mi - :shock:
on - apstinirajte do braka, seks van braka je grijeh!

i, poenta - iza dr mr pr i raznih drugih titula se kriju svakakvi umovi
titula ne garantuje nista
eto, a taman se ponadas da bar nesto moze bit crno/bijelo kad ono.... :confused:

@
BZPZ - mirise na labilno dozivljavanje svopstvene seksualnosti
 
Meni je vrlo zanimljiv jedan sociološki :roll: fenomen: naime, homofobičari se groze muške homoseksualnosti a protiv ženske nemaju ništa protiv. Štaviše.
Meni je zaista lijepo vidjeti dva (a moze i vise) zenskih tijela u ljubavnom zanosu jer su ipak zene ljepsa stvorenja.
Gledajuci po internetu vrlo sam cesto u prilici da vidim i mushko-mushku ljubav, ali mi je to malo vulgarno. Ali u svakom slucaju to je njihov odabir.

evo prepricane verzije :

on - nema zastite!
mi - a sto ako zatrudnimo?
on - nema veze, u braku ste!
mi - :shock:
on - apstinirajte do braka, seks van braka je grijeh!

i, poenta - iza dr mr pr i raznih drugih titula se kriju svakaki umovi
titula ne garantuje nista
eto, a taman se ponadas da bar nesto moze bit crno/bijelo kad ono.... :confused:
Jos gore ako od nekog DrMrPr cujemo nesto sto se kosi sa zdravom logikom. A nije ih mali broj.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top