Tinejdzerske luudo provedene noci,pijancenja i blamovi nastali povodom toga

meni se desavalo da se napijem kao ludak ali da dodjem kuci i da me niko ne provali...;););)ali to se retko desavalo....
da kazem jedan blam...u skoli otisao ja sa drustvom u kafic za vreme jednog casa...i jedan drug(koji je inace pun para)poceo da casti i kaze da svako naruci sta hoce...ja narucivao samo vodku i jedan mali sokic(zato sto sam sok prvo narucio pa reko da nastavim)i svi ostali "pametni"stali sa alkoholom i poceli samo sokice ali ja nastavi sa vodkom i tako smo tu proveli nekih 5 sati,koliko sam popio ja je ni ne secam...ali se secam da su me nosili do kuce...to je bio ne vidjen blam zato sto kad su me "nosili" neke ribe kojima sam se pre toga svidjao su samo *****le "sta mu je,jel dobro"itd.i posle toga su me ispalile....;););)
dobro je za pocetak
 
nisam se nikad napila da povracam ili tako nesto...ili da ne znam sta radim.

isto je grozno...kad pijes i sedis na stolici...
i ustanes i samo se noge preseku
.

joj da...to mrzim...;)
meni se desavalo da nekad povratim....ali pokusavam da se ponasam sto manje kao pijan...ja ne volim kad neko popije jednu casicu nekog alkohola i pocne da se pravi da je pijan...to je bas glupo....;)
 
odlicno mogu da se procedem bez pica!nikad nisam ni probala nista alkoholno ;)
jednostavno,kad izadjem,bitna mi je samo muzika i drustvo.....a ili popijem gaziranu vodu,ili neki sok....i to je to ;)

pa da ali piju li tvoji drugovi sa kojim si izasla?
ja kad izadjem sa jednim drustvom popijem samo malo....a kad izadjem sa drugim pijem kao ne normalan....;)
ali ne pijem ja zbog drustva nego kad sam sa ovim sto ne piju ppuno,ja e kontrolisem....;)
 
nisam se nikad napila da povracam ili tako nesto...ili da ne znam sta radim.

isto je grozno...kad pijes i sedis na stolici...
i ustanes i samo se noge preseku.


ja jesam dosta puta povratio ali samo kuci , nikad u kaficu ,ono da se izblamiram..uzasno je,legnes na krevet , sve ti se vrti , muka ti je , uzas ..sinoc mi je uzasno bilo muka ali nisam mogao da izbacim iz sebe to sto sam popio
 

Back
Top