Tinejdzerske luudo provedene noci,pijancenja i blamovi nastali povodom toga

Pa sad, ovaj post možda baš i nije najprikladniji za ovu temu, ali ima neke veze sa blamiranjem.
Snimao sam razgovor izmedju jednog cirke drugara i njegove drugarice (bili su u vezi dva puta, sad su najbolji drugari). Da pojasnim, zvala ga je da ga pita da li može da joj objasni nizove iz matematike.
Nije cenzurisano i stoga nije za malu decu. Tipičan primer kako ne treba razgovarati sa ženskom osobom. :dash: :thumbdown:
http://boomp3.com/listen/dq98bql/recording-6

Koji bolesnik....
:dash:
Ovo nije smesno, ovo je zalosno....
Ili sam mozda ja prsla......!?:roll:
 
Ovo sad nije moj događaj ali ajd' sad...U 2 ujutru ponapijale se ribničke legende(Mirko,Danilo & Srki),prolaze oni centrom i vide neku"partizanku"naslonjenu na IDEA prodavnicu.Srki kao najdeblji sedne na gepek,Danilo pošto može da vozi 5-oricu sedne da vozi a Mirko na šipku...Voze se oni 2,3 kruga oko centra i zaustavi ih pandur a Mirko i Danilo uhvate šturu i ostave Srkiju bajs!:rotf:Pita ga pandur šta to rade i dolazi Srki:"Nismo namerno!":rotf::worth::rotf:


Oooooo Bo0o0o0o0oOoOozeeeee,jadan dechko !!!:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::dash::dash::dash::dash:
 
ja ne izlazim u grad, po tih kafica i diskoteka, jer to ne volim, pa se zato ne napijam i ne pravim gluposti po gradu,..
ja to radim kuci..:lol:
2 puta sam se napila..
kad mi se udaval sestra od strica, prije 2 godine i za ovu novu godinu....
nedje sam vec pisala o tome kako sam se napila na sestrinoj svadbi, ali nisam kad sa se napila za novu godinu..
nedje oko 11 sati uvece... sjedimo ja, majka, tata i brat stariji kuci... gledamo nesto na tv, neke programe za docek... brat donio pica tog dana, masu pica.. i ja uzimam sampanjac, ispijem pola one velike flase, uzimam pivo (uz pecenje), vino bijelo, vino crno... koma sam bila.....
12 sati.. majka, tata i brat mi cestitaju rodjendan, a ja ne mogu na noge stajati... bacam petarde sa balkona, a brat me pridrzava da ne panem... zove me mladji brat iz beograda (tamo je bio sa drustvom) i cestita mi rodj, prica koliko me voli, a ja sve mlatim nesto, onda citavo njegovo drustvo mi cestita, a ja veze s mozgom nemam, ne znam sta pricam... zove me citava familija cestita- ubijali su me.. onda sam uzela tel i slala poruke.... svakom iz imenika (kojih ima oko 300) sam poslala poruku.. i naravno- posaljem poruku nekom bozu koji mi se svidja odavno, ali smo se nesto svadjali, jer on nesto dobaca kad j prolazim... i posaljem mu: srecna ng, volim te, ovo-ono.... i sjutri dan mene on zove i govori: varaja, sta ti bi sinoc... ja mu govorim: sto, sta je bilo..?:lol: meni on procita sta sam mu poslala, znaci ujedno me bilo i blam, a nisam mogla da se smirim od smijeha... e to je bila ludnica...:lol:
 
Na jdenom osamnaestom rodjendanu , pre nekoliko godina , ortak se ubio od alkohola , otisao je u WC da kaki . I ja sam bio pijan takodje , sa tim sto sam ja tada jos uvek mogao sebe da kontrolisem , mada sam zapinjao i vec je pocelo da mi se muti slika . Ortaka sam cekao ispred WC , medjutim on nije mogao da obrise bulju . Tacnije levom rukom je uzeo papir , ali je desnom obrisao bulju ( pokusao je da obrise bulju ) . Ukapiravsi da ne moze da se obrise zvao je mene koji sam ( kao ) startovao neke ribe ispred WC - klasika - da mu obrisem bulju . Devojke i lokalni likovi su se cepali od smeha videvsi njega polu golog sa govnavom rukom kako izalazi iz WCa trazeci moju pomoc . Odmah sam mu pomogao , jer mi nije bio trip . Inako , pomislio sam , skoro nikog na zurci osim slavljenice ne znam . Usli smo u WC i ja sam mu polako obrisao bulju . On , jedva gledajuci , uzbudjen , potapsa mene onom govnavom rukom rekavsi " brate , ti si stvarno ortak . Ono stvarno si car... ajmo malo u guzvu - tako nesto vec se i ne secam . A posto sam ja takodje bio pijan , nisam mogao da se koncentrisem , nisam ukapirao da mi je na jakni govance . Otisao sam u guzvu gde je ostatak sveta . Srecom krenuli smo kuci . Tacnije ja sam krenuo da otpratim ortaka kuci jer se gadno istripovao ... Zadrzali smo se mozda 20ak minuta na proslavi ( u guzvi ) i zapalili ...
20ak minuta sam ja sa govnetom na jakni smrdeo po zurci dok su me ljudi zacudjeno gldali - gdivsi se ... a ja toga tad nisam ni bio svestan .

Tek sam se postideo sutradan kada sam se otreznio i kada sam se cuo sa slavljenicom rekavsimi sta je bilo . Bilo mi je malo trip , jer sam morao da perem jaknu ... :D
 
Poslednja izmena:
Na jdenom osamnaestom rodjendanu , pre nekoliko godina , ortak se ubio od alkohola , otisao je u WC da kaki . I ja sam bio pijan takodje , sa tim sto sam ja tada jos uvek mogao sebe da kontrolisem , mada sam zapinjao i vec je pocelo da mi se muti slika . Ortaka sam cekao ispred WC , medjutim on nije mogao da obrise bulju . Tacnije levom rukom je uzeo papir , ali je desnom obrisao bulju ( pokusao je da obrise bulju ) . Ukapiravsi da ne moze da se obrise zvao je mene koji sam ( kao ) startovao neke ribe ispred WC - klasika - da mu obrisem bulju . Devojke i lokalni likovi su se cepali od smeha videvsi njega polu golog sa govnavom rukom kako izalazi iz WCa trazeci moju pomoc . Odmah sam mu pomogao , jer mi nije bio trip . Inako , pomislio sam , skoro nikog na zurci osim slavljenice ne znam . Usli smo u WC i ja sam mu polako obrisao bulju . On , jedva gledajuci , uzbudjen , potapsa mene onom govnavom rukom rekavsi " brate , ti si stvarno ortak . Ono stvarno si car... ajmo malo u guzvu - tako nesto vec se i ne secam . A posto sam ja takodje bio pijan , nisam mogao da se koncentrisem , nisam ukapirao da mi je na jakni govance . Otisao sam u guzvu gde je ostatak sveta . Srecom krenuli smo kuci . Tacnije ja sam krenuo da otpratim ortaka kuci jer se gadno istripovao ... Zadrzali smo se mozda 20ak minuta na proslavi ( u guzvi ) i zapalili ...
20ak minuta sam ja sa govnetom na jakni smrdeo po zurci dok su me ljudi zacudjeno gldali - gdivsi se ... a ja toga tad nisam ni bio svestan .

Tek sam se postideo sutradan kada sam se otreznio i kada sam se cuo sa slavljenicom rekavsimi sta je bilo . Bilo mi je malo trip , jer sam morao da perem jaknu ... :D

kad sam ovo procitao prvo mi je bila ovakva faca:eek::eek::eek::eek::eek:
a onda...:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
brate ko je sad nesto jeo i procitao ovo mora da mu je jelo priselo:lol:
 
Na jdenom osamnaestom rodjendanu , pre nekoliko godina , ortak se ubio od alkohola , otisao je u WC da kaki . I ja sam bio pijan takodje , sa tim sto sam ja tada jos uvek mogao sebe da kontrolisem , mada sam zapinjao i vec je pocelo da mi se muti slika . Ortaka sam cekao ispred WC , medjutim on nije mogao da obrise bulju . Tacnije levom rukom je uzeo papir , ali je desnom obrisao bulju ( pokusao je da obrise bulju ) . Ukapiravsi da ne moze da se obrise zvao je mene koji sam ( kao ) startovao neke ribe ispred WC - klasika - da mu obrisem bulju . Devojke i lokalni likovi su se cepali od smeha videvsi njega polu golog sa govnavom rukom kako izalazi iz WCa trazeci moju pomoc . Odmah sam mu pomogao , jer mi nije bio trip . Inako , pomislio sam , skoro nikog na zurci osim slavljenice ne znam . Usli smo u WC i ja sam mu polako obrisao bulju . On , jedva gledajuci , uzbudjen , potapsa mene onom govnavom rukom rekavsi " brate , ti si stvarno ortak . Ono stvarno si car... ajmo malo u guzvu - tako nesto vec se i ne secam . A posto sam ja takodje bio pijan , nisam mogao da se koncentrisem , nisam ukapirao da mi je na jakni govance . Otisao sam u guzvu gde je ostatak sveta . Srecom krenuli smo kuci . Tacnije ja sam krenuo da otpratim ortaka kuci jer se gadno istripovao ... Zadrzali smo se mozda 20ak minuta na proslavi ( u guzvi ) i zapalili ...
20ak minuta sam ja sa govnetom na jakni smrdeo po zurci dok su me ljudi zacudjeno gldali - gdivsi se ... a ja toga tad nisam ni bio svestan .

Tek sam se postideo sutradan kada sam se otreznio i kada sam se cuo sa slavljenicom rekavsimi sta je bilo . Bilo mi je malo trip , jer sam morao da perem jaknu ... :D
KAd sam ovo prochitao prvo sam bio:lol::lol:
pa :rotf::rotf::rotf:
pa:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Evo jedan zanimljiv dogadjaj!
Bile samo sestra i ja kod nekih porodicnih prijatelja,i posto je nama deci bilo dosadno vidimo da taj drug ima masku iz filma ''Mrak''!Sad smisljamo sta cemo i moja pametna sestra smisli da uzmemo tu masku i neki crni mantil i da naizmenicno iskacemo pred kola(inace bio je mrak)!Poslusamo mi nju...I sad iskace prvo taj decak par puta,iskacem ja par puta i sad dodje red na moju sestu kojoj inace nismo dali(namolila nas jedva):D Uzme ona tu masku,mantil,opremi se i da iskoci,iskoci pred policijski auto....dalje ne moram ni da vam pricam....bilo je vrlo zanimljivo....posebno kad smo dosli na red kod roditelja...
 
Ajde setimo se ludosti koje smo pravili nocu , ispricajmo dogadjaje nastale pijancenjem i sve stvari od kojih se smejemo kada se secamo.;)

E ovako:
Docek ove sad poslednje srpske nove, ja se pre 15-ak dana prvi put napio i lepo izashli mi napolje oko 8 (moja dva najbolja ortaka i ja)
i idemo mi do ortakinje iz razreda, moja riba je kod nje chekala Novu i one kazu da ce izaci oko ponoci...mi rekosmo ko ih **** i odemo do trafike, uzmemo flashu vranca, 2l piva i milku sa grozdjicama i zapichimo nasumichno da shetamo po bataji.
i tako, poshto smo bili neobrazovani mi izjedemo milku,pa vino, pa pivo...i napijemo se, ja ko stoka, oni malo manje.
onda idemo do ortakinje, njih 4,5 devojaka izlazi napolje i idemo kao normalno...dalje se ne secam.
znam da sam izgubio telefon(K750i,nije mala stvar:sad2:), kuci su me jedva doveli, bio sam pun modrica, i tako tih sranja.
a shto je najgore, moja riba je tri dana bila u teshkoj depresiji zbog toga i naravno, nismo vishe bili zajedno.
e da,*****o sam iza nekog auta i upao u svoju ispishotinu:dash:
samo tad i josh jedanput, kad sam lochao votku zazalio sam zbog pijanchenja...
sad pijem u proseku na svake dve nedelje ali umereno.
imam 15 godina,tad 14.
eto, ispovedih se ja.
 

Back
Top