Ribe u pmsu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...imali ko da udari devojku...ono kad naidje pms... znam da nije u redu ... brate nemogu da je trpim sto mi histerise?

Zenu pravi muskarac nikad ne treba udariti, ali ako se zeznuo u toku zivota pa se sa njom vezao i imovinski, sto znaci da se ne moze tek tako razici, na svako takvo grintanje bi je trebao nasamarati ko prasicu ili joj srati istom merom.

Ali po mom misljenju svaki muskarac je prvenstveno budala, kad bude (dozvoli si takav zayeb) u takvoj prici i trpi takvu ludjakinju.:ok:
 
elektrodo, brate, ove žene ovde tebe ne razumeju.
parka da ti kaže:
raspali slobodno.. do mile volje.. i čuvaj prstiće za tu priliku, odmori malo od tastature..
 
Zenu pravi muskarac nikad ne treba udariti, ali ako se zeznuo u toku zivota pa se sa njom vezao i imovinski, sto znaci da se ne moze tek tako razici, na svako takvo grintanje bi je trebao nasamarati ko prasicu ili joj srati istom merom.

Ali po mom misljenju svaki muskarac je prvenstveno budala, kad bude (dozvoli si takav zayeb) u takvoj prici i trpi takvu ludjakinju.:ok:

Jesi li ti pročitao da on ne može da podnese njen PMS? Pišeš kao da nisi. Ona je u takvom stanju zbog hormona koji divljaju njenim telom, a ako nisi to u stanju da shvatiš, već bi je svakog meseca "nasamarivao" ili "**** istom merom", (a tebi hormoni ne utiču na stanje, znači to bi radio zato što hoćeš, a ne zato što ne možeš da vladaš sobom), onda, molim te, pređi u homoseksualce, - oni nemaju PMS! Šta bi joj tek radio ako bi njena eventualna trudnoća imala teži tok? Da li si ti neki frustriran tip? Imaš li traume iz prošlosti, pa mrziš žene, ili si prosto skot? :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
 
Jesi li ti pročitao da on ne može da podnese njen PMS? Pišeš kao da nisi. Ona je u takvom stanju zbog hormona koji divljaju njenim telom, a ako nisi to u stanju da shvatiš, već bi je svakog meseca "nasamarivao" ili "**** istom merom", (a tebi hormoni ne utiču na stanje, znači to bi radio zato što hoćeš, a ne zato što ne možeš da vladaš sobom), onda, molim te, pređi u homoseksualce, - oni nemaju PMS! Šta bi joj tek radio ako bi njena eventualna trudnoća imala teži tok? Da li si ti neki frustriran tip? Imaš li traume iz prošlisti, pa mrzoš žene, ili si prosto skot? :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

E smiri zivce da ti ne posaljem netom virus trojanac koji ce ti svaki cas gasiti komp kad god pomislis da odgovoris krivo na moj post.:rotf:

Svoje probleme iskaljuj na nekom drugom.

I meni rade hormoni i dize mi se kita kao luda u prolece, pa u vreme dok nisam imao curu nisam napadao kao manijak zene po ulici i na njima se istresao, nego sam svoje probleme resio desankom.

Da se taj, pms (koji je izmisljotina modernih feministkinja), ne moze kontrolisati onda bi zene i pizdile svojim seficama na poslu, pa bi dobije otkaz. Kad moze tamo biti ok i ne maltretirati kolege i direktore, onda moze takva biti i sa deckom.
Nego tu se radi o tome da po njemu moze srati jer on to dozvoli i to sve opravdavanjem svojih postupaka pms-om:roll::ok:
 
Jesi li ti pročitao da on ne može da podnese njen PMS? Pišeš kao da nisi. Ona je u takvom stanju zbog hormona koji divljaju njenim telom, a ako nisi to u stanju da shvatiš, već bi je svakog meseca "nasamarivao" ili "**** istom merom", (a tebi hormoni ne utiču na stanje, znači to bi radio zato što hoćeš, a ne zato što ne možeš da vladaš sobom), onda, molim te, pređi u homoseksualce, - oni nemaju PMS! Šta bi joj tek radio ako bi njena eventualna trudnoća imala teži tok? Da li si ti neki frustriran tip? Imaš li traume iz prošlosti, pa mrziš žene, ili si prosto skot? :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Uf...ovo sigurno nije ocekivao...Mada sada se pitam da mozda i kod tebe nije po srijedi bio neki skot jer ti je reakcija...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top