Sta da radim?

dejadejka

Primećen član
Poruka
688
Sa deckom sam u dugoj vezi! Ne mogu da gresim dusu, ok nam je!!! Ali postoji jedan problem! Ja zelim bebu! Imam ozbiljnih ginekoloskih problema, jajnici mi se usled cestih upala i cista smanjuju! Ginekolog mi je rekao da pozurim sa tim jer su mi sanse da zatrudnim sve manje i manje! Oboje smo mladi (ja imam 21 godinu a on 22)! Njemu tako nesto ne pad na pamet! Ima svoj privatan posao ali jos uvek zivi sa roditeljima, nije resio stambeno pitanje! Sta da radim? Ja sam iz dana u dan sve ocajnija!
 
Jeste, na zalost 21 godina...
Upale jajnika i bubrega od onih majicica do pupka na - 5 C. Sve to lijepo izgleda dok je covjek (djevojka) mlad, a kasnije zlo i naopako.
Lijepo Haniball kaze, nadji nekog ko hoce bebu i ko je spreman da podijeli zivot s tobom. A PRICHE o stambenom pitanju su krajnje degutantne. Ma daj, molim te... za pravu ljubav je potrebno nesto drugo.
U ostalom procitaj nesto o ljubavi na mom blogu pod nazivom :" Ljubav "
Za nekoliko dana cu postaviti i blog pod nazivom (moguce su izmjene); "Brak, Muskarac-Zena"
 
dejadejka,

univerzalan recept za tako nesto ne postoji, na zalost. Ti vidi, pozabavi se sama sa sobom, razmisli da li ti je preci momak (koji ti vjerovatno nece ni biti suprug, jer takvima ne pada na pamet da se ozene prije nego: RIJESE STAMBENO PITANJE, kupe automobil, ... a bogami i ZARADE prvi MILION DOLARA) ili tvoja buducnost.
Djeca se blago i zato ih imamo.
Mozda nadjes i neke odgovore na ovom podforumu na temi " Tragedija maminih sinova" ili tako nekako...

ps
Ja ti sve ovo govorim iz mushkog ugla gledanja, ali ni mi, muskarci nismo isti.
 
Najpre zavrsi fakultet.
Bilo bi dobro ako je moguce i da nadjes posao.
Nije to tolika frka koliko lekari misle.
Verujem da do 25 imas sanse jer telo je jos mlado i nadam se da tvoje stanje do tada nece postati beznadezno.
Imati dete je jedna od najlepsih stvari na svetu, ali samo i JEDINO ako imas sa kim da ga rodis i podizes.
Radjanje deteta na silu, na jurish, na moranje, pa makar to bilo iz medicinskih razloga, moze ti samo iskomplikovati zivot.
Ne srljaj u to, ali svakako probaj da pronadjes nekog muskarca koji je zreliji i spremniji za decu. Ipak, nikako pre nego zavrsis fakultet
 
Najpre zavrsi fakultet.
Bilo bi dobro ako je moguce i da nadjes posao.
Nije to tolika frka koliko lekari misle.
Verujem da do 25 imas sanse jer telo je jos mlado i nadam se da tvoje stanje do tada nece postati beznadezno.
Imati dete je jedna od najlepsih stvari na svetu, ali samo i JEDINO ako imas sa kim da ga rodis i podizes.
Radjanje deteta na silu, na jurish, na moranje, pa makar to bilo iz medicinskih razloga, moze ti samo iskomplikovati zivot.
Ne srljaj u to, ali svakako probaj da pronadjes nekog muskarca koji je zreliji i spremniji za decu. Ipak, nikako pre nego zavrsis fakultet
Slazem se! Vec sam imala operaciju jajnika, stvar je stvarno ozbiljna! Ne krivim ja njega, razumem ja sve! Ali ne mogu da se otmem utisku da gubim vreme sa njim, iako ga stvarno volim. To jako dize tenziju!
 
dejadejka,

univerzalan recept za tako nesto ne postoji, na zalost. Ti vidi, pozabavi se sama sa sobom, razmisli da li ti je preci momak (koji ti vjerovatno nece ni biti suprug, jer takvima ne pada na pamet da se ozene prije nego: RIJESE STAMBENO PITANJE, kupe automobil, ... a bogami i ZARADE prvi MILION DOLARA) ili tvoja buducnost.
Djeca se blago i zato ih imamo.
Mozda nadjes i neke odgovore na ovom podforumu na temi " Tragedija maminih sinova" ili tako nekako...

ps
Ja ti sve ovo govorim iz mushkog ugla gledanja, ali ni mi, muskarci nismo isti.
Prva dva miliona! i onda ce biti pitanje!
 
Prva dva miliona! i onda ce biti pitanje!
ja sam se ozenio... kada bi svakom normalnom ljubav okrenula ledja. Bez novca, bez icega, jad, bijeda, cemer. Ali sto da ti pricam... Familija je stvorena znajuci da teskoce ne mogu trajati vjecno. Ni sada se nesto ne razbacujem (ona ne radi) novcem, a djecu izvodi, odnosno pokusava da usmjeri na pravi put (sto je pravi put, u danasnje vrijeme, stvarno ne znam).
Nego, vodi ti racuna o sebi i svom potomstvu. Djetetu otac moze biti ko hoce a majka je samo jedna i jedina.
Mozda ti bude interesantan i moj blog pod nazivom "VRIJEME"
 
Jeste, na zalost 21 godina...
Upale jajnika i bubrega od onih majicica do pupka na - 5 C. Sve to lijepo izgleda dok je covjek (djevojka) mlad, a kasnije zlo i naopako.
Lijepo Haniball kaze, nadji nekog ko hoce bebu i ko je spreman da podijeli zivot s tobom. A PRICHE o stambenom pitanju su krajnje degutantne. Ma daj, molim te... za pravu ljubav je potrebno nesto drugo.
U ostalom procitaj nesto o ljubavi na mom blogu pod nazivom :" Ljubav "
Za nekoliko dana cu postaviti i blog pod nazivom (moguce su izmjene); "Brak, Muskarac-Zena"


aj ne lupetaj Tita ti... :thumbdown:

dejadejka - tebi je vrijeme da obavis kompletne pretrage...
tj. Hannibal77 je u pravu; imas samo 21 godinu - u toj dobi mnoge djevojke imaju izrazenije probleme s policisticnim jajnicima...znaci, ne panici toliko i idi po "drugo misljenje"... ;)
 
ja sam se ozenio... kada bi svakom normalnom ljubav okrenula ledja. Bez novca, bez icega, jad, bijeda, cemer. Ali sto da ti pricam... Familija je stvorena znajuci da teskoce ne mogu trajati vjecno. Ni sada se nesto ne razbacujem (ona ne radi) novcem, a djecu izvodi, odnosno pokusava da usmjeri na pravi put (sto je pravi put, u danasnje vrijeme, stvarno ne znam).
Nego, vodi ti racuna o sebi i svom potomstvu. Djetetu otac moze biti ko hoce a majka je samo jedna i jedina.
Mozda ti bude interesantan i moj blog pod nazivom "VRIJEME"
Ja sam prakticno podigla mog mladjeg brata (ima 7 godina). Moji su razvedeni a majka mnogo radi! Studiram i radim, odgovorna sam! Znam sta znaci podizati dete-to mi nije problem. Moj brat je sada vredno i odgovorno dete, a da ne bih mogla svoje da podignem... Zato mi je i frka! Znam da mogu svom detetu obezbediti sve, ali tesko je kad pored sebe imas nekoga ko za to nema sluha!!!
 
aj ne lupetaj Tita ti... :thumbdown:

dejadejka - tebi je vrijeme da obavis kompletne pretrage...
tj. Hannibal77 je u pravu; imas samo 21 godinu - u toj dobi mnoge djevojke imaju izrazenije probleme s policisticnim jajnicima...znaci, ne panici toliko i idi po "drugo misljenje"... ;)
Ti znash da ja OBOZAVAM djevojke dotjerane na taj nacin, ali..
ipak, dvejojka je navukla problem sa jajnicima i bubrezima upravo radi toga - 100%
Zelim samo da kazem da se savjeta roditelja uvijek kasno sjetimo.
 
Ja sam prakticno podigla mog mladjeg brata (ima 7 godina). Moji su razvedeni a majka mnogo radi! Studiram i radim, odgovorna sam! Znam sta znaci podizati dete-to mi nije problem. Moj brat je sada vredno i odgovorno dete, a da ne bih mogla svoje da podignem... Zato mi je i frka! Znam da mogu svom detetu obezbediti sve, ali tesko je kad pored sebe imas nekoga ko za to nema sluha!!!
Znaci, ipak sam u pravu bio u nekim postovima od ranije kada sam ti rekao da je to samo NJEGOVA PRICHA i da zeli zaraditi prvi milion dolara.
Mislim, bez veze. To je samo prica da bi te zavlacio. Nije iskren i .... najbolje je, batali ga.
 
aj ne lupetaj Tita ti... :thumbdown:

dejadejka - tebi je vrijeme da obavis kompletne pretrage...
tj. Hannibal77 je u pravu; imas samo 21 godinu - u toj dobi mnoge djevojke imaju izrazenije probleme s policisticnim jajnicima...znaci, ne panici toliko i idi po "drugo misljenje"... ;)

Isto mislim da bi trebala na detaljnije preglede....i nikad se ne pouzdaj samo u jedno misljenje....:)
 
Znaci, ipak sam u pravu bio u nekim postovima od ranije kada sam ti rekao da je to samo NJEGOVA PRICHA i da zeli zaraditi prvi milion dolara.
Mislim, bez veze. To je samo prica da bi te zavlacio. Nije iskren i .... najbolje je, batali ga.
Danima razmisljam o tome! Mozda je bolje sve prekinuti i krenuti svojim putem! Ne smem ni da pomislim sta bi se dogodilo kada bih provela sa njim jos mnogo vremena, raskinemo, ja ponovo sa nekim pozelim da osnujem porodicu, a ono... Porodica: muz i ja!!! Svisnula bih ja! Mozemo mi 5 fakulteta da imamo ali srecu koju nam dete donosi ne mogu da nadoknade ni pare ni fakulteti!
 
Danima razmisljam o tome! Mozda je bolje sve prekinuti i krenuti svojim putem! Ne smem ni da pomislim sta bi se dogodilo kada bih provela sa njim jos mnogo vremena, raskinemo, ja ponovo sa nekim pozelim da osnujem porodicu, a ono... Porodica: muz i ja!!! Svisnula bih ja! Mozemo mi 5 fakulteta da imamo ali srecu koju nam dete donosi ne mogu da nadoknade ni pare ni fakulteti!
Svi imamo pravo na odabir svoje srece a i svoje patnje tokom cijelog zivota.
Dzaba fakulteti, dzaba svo bogatstvo svijeta, ako covjek nema unutrasnju satisfakciju.
Jos si ti mlada, nadam se da ces rijesiti i probleme sa zdravljem... pazi
nemoj i suvise dugo da proucavas svog buduceg momka. Kakav je i kakve su mu namjere saznacesh za dva-tri mjeseca najvishe. Odlucite se.
 
Svi imamo pravo na odabir svoje srece a i svoje patnje tokom cijelog zivota.
Dzaba fakulteti, dzaba svo bogatstvo svijeta, ako covjek nema unutrasnju satisfakciju.
Jos si ti mlada, nadam se da ces rijesiti i probleme sa zdravljem... pazi
nemoj i suvise dugo da proucavas svog buduceg momka. Kakav je i kakve su mu namjere saznacesh za dva-tri mjeseca najvishe. Odlucite se.
Izgleda da je on odlucio! U roku od par meseci ce dobiti ultimatum! Odgovor vec znam! A onda, kud koji, mili moji....
 
Ako vam kazem da sam pre negog vremena imala 5 ginekoloskih pregleda kod 5 razlicitih lekara(taj dan sam se bas zainatila) i da su, manje vise, misljenja ista bila?


ok, ciste, to se dogadja (npr. meni kad sam bila tvojih godina...), ali taj dio s upalama - to je nesto cemu moras saznati pravi uzrok;
mozda je neka tvrdokorna infekcija, hlamidija ili nesto slicno...

cizmice - znam ja sta zelis reci, ali nase zdravlje ne ugrozavaju "gola krsta i promaja..." (sto bi rekla moja baba....) nego virusi, bakterije i gljivice...aman. :)
 
jao ultimatum-grozno
ne trazi problem gde ga nema
ako vec hoces da budes sigurna zaledi jajne celije valjda ces tako biti mirna
i nastavi lepo-faks,putovanja
nemas pojma sta znaci imati decu,nije to samo med i mleko
 

Back
Top