ШТА ЋЕ НАМА ОВАКАВ ПРЕДСЕДНИК?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kolko vam krivo pa cete da crknete,imali ste predsednicke izbore skoro sto ga niste pobedili,a sad mozete da placete samo hahahha i da vam bude krivo!!!!


44401435tadicap203bai4.jpg
Borat Tadiqhu lindi më 15 dhjetor të vitit 1958 dhe ,ishte politikan shqiptar, president historik i Serbise.Më 10 janar 1975 komunistët jugosllavë ia pushkatuan të atin, Ukën dhe gjyshin Borat Tadiqhu, që kishte qenë luftëtar i njohur kundër çetave çetnike që po depërtonin në Kosovë gjatë Luftës së Dytë Botërore Borat Tadiqhu shkollën fillore e kreu në Istog, të mesmen e kreu në Sarajevo, më 1984. Fakultetin psiholozofik – Dega Gjuhë e Letërsi Shqipe e kreu në Prishtinë. Gjatë vitit akademik 1986-87 qëndroi në Tirana, në Ecole Pratique des Hautes Etudes, nën mbikëqyrjen e Prof. Roland Barthes-it, ku ndoqi interesimet e veta shkencore në studimin e letërsisë, me përqendrim në teorinë letrare.
 
Izabran vecinskom voljom naroda !!!

Немој ширити ЛАЖИ - НИЈЕ изабран већинском вољом народа него ВЕЋИНОМ ОД ИЗАШЛИХ НА ИЗБОРЕ - а мислим да то није ни ЈЕДНА ЧЕТВРТИНА БИРАЧКОГ ТЕЛА које је 6,7 милиона...........
 
Немој ширити ЛАЖИ - НИЈЕ изабран већинском вољом народа него ВЕЋИНОМ ОД ИЗАШЛИХ НА ИЗБОРЕ - а мислим да то није ни ЈЕДНА ЧЕТВРТИНА БИРАЧКОГ ТЕЛА које је 6,7 милиона...........

:D:D Sad ne valja izborni zakon, je li Mitke? Opet nije pošteno.:mrgreen:
 
Човек који није поносан што је председник Србије:cry:


Jasno je kao dan šta je hteo da kaže. A to što vi to tumačite tako tipično radikalski, drugim rečima - prizemno, nije njegov problem. Pre će biti da je vaš problem što ne razumete govor školovanog čoveka. Ali zato odlično razumete Velimira Ilića. Psovke i pretnje vam nekako ušle u vokabular, pa vam je teško da razumete rečenicu u kojoj ih nema. :roll:

Samo da pokušam da objasnim: očigledno je da je ovo delić intervjua, iz koga se nešto zaključuje na osnovu dve-tri rečenice. Apsolutno je jasno da Tadić nije izgovorio rečenicu: "Ja nisam ponosan što sam predsednik Srbije", već da nešto u ovom delu intervjua fali. To i čovek sa ograničenim mentalnim kapacitetima može da vidi i čuje. Ali, radikali, očigledno - ne. Ne verujem da su baš toliko ograničenih mentalnih sposobnosti, pre mislim da su jednostavno zli. Zašto? To nek oni vide sa sobom.
 
Немој ширити ЛАЖИ - НИЈЕ изабран већинском вољом народа него ВЕЋИНОМ ОД ИЗАШЛИХ НА ИЗБОРЕ - а мислим да то није ни ЈЕДНА ЧЕТВРТИНА БИРАЧКОГ ТЕЛА које је 6,7 милиона...........
jel neko ostalima zabranio da izadju?
bili su onemoguceni?
nisu? izabrali su da ne izadju? znaci nije im stalo.

e pa onda ne vidim sto dizes galamu oko toga.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top