Gde vam je MOZAK ????

...MYsHO...

Početnik
Poruka
5
Da li sam ja jedini pajser ili ima jos njih kome se po DRUGI put desava da mi do jaja riba kaze da joj se svidjam i kada izadjem sa njom ona ne zeli da se smuva sa mnom.....i realno sam puko zato sto su obe ribe u fulu a obe me zajebale na istu foru .......pa se sada pitam de vam je mozak i da li je neko tako nesto doziweo??????? 8)
 
Mysho, pretpostavljam da ti je izgled jaca strana, a kad izadjes sa njima shvate da si payser ili si prost, ili si prazan ili smarash ili se ponasas kao chkicapi ili sta god....

Znaci, devojke se o'lade totalno kad izadju sa tobom. U cemu je problem, ne znam
 
Da li sam ja jedini pajser ili ima jos njih kome se po DRUGI put desava da mi do jaja riba kaze da joj se svidjam i kada izadjem sa njom ona ne zeli da se smuva sa mnom.....i realno sam puko zato sto su obe ribe u fulu a obe me zajebale na istu foru .......pa se sada pitam de vam je mozak i da li je neko tako nesto doziweo??????? 8)
propustio si dve takve sanse i sad se pitas gde je ribama mozak?:lol:
 
Da li sam ja jedini pajser ili ima jos njih kome se po DRUGI put desava da mi do jaja riba kaze da joj se svidjam i kada izadjem sa njom ona ne zeli da se smuva sa mnom.....i realno sam puko zato sto su obe ribe u fulu a obe me zajebale na istu foru .......pa se sada pitam de vam je mozak i da li je neko tako nesto doziweo??????? 8)

pa nisi valjda ocekivao da bi se "smuvala" na lijepe oke samo?

:cmok:
 
''dajte mi polugu, oslonac i pomeriću čitav svet''
biti pajser i nije toliko loše... samo treba naći dobar oslonac
sa mozgom je to malo teže... ili možda i tu treba dobar oslonac?
oslonac.. oooo slonac. ha! jezik nam je pravi:
mozak? pa, ne bih znao tačno da ti odgovorim... luta, dok pijem kafenu kafu... braon kafu... braon nije naša reč, a nije ni kafa, mada jeste boja... i tako
 
Da li sam ja jedini pajser ili ima jos njih kome se po DRUGI put desava da mi do jaja riba kaze da joj se svidjam i kada izadjem sa njom ona ne zeli da se smuva sa mnom.....i realno sam puko zato sto su obe ribe u fulu a obe me zajebale na istu foru .......pa se sada pitam de vam je mozak i da li je neko tako nesto doziweo??????? 8)

Mislim da je presudno ovo: ...do jaja ribe..ni ja se ne bih smuvao sa nekim kome sam do jaja...:bye:
 
Da li sam ja jedini pajser ili ima jos njih kome se po DRUGI put desava da mi do jaja riba kaze da joj se svidjam i kada izadjem sa njom ona ne zeli da se smuva sa mnom.....i realno sam puko zato sto su obe ribe u fulu a obe me zajebale na istu foru .......pa se sada pitam de vam je mozak i da li je neko tako nesto doziweo??????? 8)

ne znas ...ne znas...ne znas.....:rotf:
 
Da li sam ja jedini pajser ili ima jos njih kome se po DRUGI put desava da mi do jaja riba kaze da joj se svidjam i kada izadjem sa njom ona ne zeli da se smuva sa mnom.....i realno sam puko zato sto su obe ribe u fulu a obe me zajebale na istu foru .......pa se sada pitam de vam je mozak i da li je neko tako nesto doziweo??????? 8)

Ko zna sta je bilo u pitanju.
No cinjenica jeste da je to danas neko pa prilicno cesto ponasanje kod devojaka. Prvo te loze kao oce, a posle kao nece i onda tako sebi naduvavaju ego "al sam faca hteo me je a ja nisam htela" :roll: i sta ti tu da joj radis, bas nista pustis je i ides na pice sa nekom drugom. :lol:

No poenta jeste tacna da tu nema mozga uopste. Posle pricaju kako im tipovi ne prilaze, kako nema normalnih tipova i postaju sve frustriranije i nezadovoljnije svojim zivotom to prebacujuci na "tipove koji nemaju mozak i koji su kreteni" :)

Desavace ti se jos mnogo ali vrti ih cesce i nemas zime, ima i onih koje imaju mozak. ;)
 
Naravno da ne mora, ne mora ni on ali je to ipak neko zavlacenje i vucenje za nos.

Inace i ta vrsta ponasanje je dosla u paketu sa kapitalizmom i svim sto on donosi. Devojke su se brze prilagodile jer su ipak one koje brze odrastaju, ozbiljnije su od nas u tim pitanjima i imaju taj majcinski instinkt i osecaj da im vreme istice, zato su postale bezemotivne i materijalistkinje.

Problem je sto tipovi kasne u tom prilagodjavanju, oni to jos uvek sve previse emotivno i licno shvataju i tesko se prilagodjavaju novonastalim trendovima. Ali polako se i tipovi prilagodjavaju jedan po jedan i to u 2 koraka. I moras se i ti prilagoditi.

1. Ne dozvoli da te takve stvare dodiruju, tj postani bezemotivan, bar na pocetku.
2. Menjaj cesce, ne cekaj nista i nikog i odbaci moralne norme... bar u pocetku.
 
Poslednja izmena:
Da li sam ja jedini pajser ili ima jos njih kome se po DRUGI put desava da mi do jaja riba kaze da joj se svidjam i kada izadjem sa njom ona ne zeli da se smuva sa mnom.....i realno sam puko zato sto su obe ribe u fulu a obe me zajebale na istu foru .......pa se sada pitam de vam je mozak i da li je neko tako nesto doziweo??????? 8)

e samnom je izasao jedan pod objasnjenjem daje hteo da upozna osobu cije mu se shvatanje zivota dopada...i nismo se smuvali i ostao je dosledna do kraja (samo kafa) i osecam se fenomenalno zbog toga.....:klap: mozda se i njima samo svidja kako razmisljas....
 
Naravno da ne mora, ne mora ni on ali je to ipak neko zavlacenje i vucenje za nos.

Inace i ta vrsta ponasanje je dosla u paketu sa kapitalizmom i svim sto on donosi. Devojke su se brze prilagodile jer su ipak one koje brze odrastaju, ozbiljnije su od nas u tim pitanjima i imaju taj majcinski instinkt i osecaj da im vreme istice, zato su postale bezemotivne i materijalistkinje.

Problem je sto tipovi kasne u tom prilagodjavanju, oni to jos uvek sve previse emotivno i licno shvataju i tesko se prilagodjavaju novonastalim trendovima. Ali polako se i tipovi prilagodjavaju jedan po jedan i to u 2 koraka. I moras se i ti prilagoditi.

1. Ne dozvoli da te takve stvare dodiruju, tj postani bezemotivan, bar na pocetku.
2. Menjaj cesce, ne cekaj nista i nikog i odbaci moralne norme... bar u pocetku.

:super:

e, sad si stvarno nerealan - kada bi se smuvala sa svakim sa kim bi izasla -kolika bi bila ta lista? :lol:
poodugacka :)
i kako da odredis da li je neko ok tip a da ne izadjes sa njim prvo?

i ne znam koji to mozak moze shvatiti licno - kao da to sto je odbijen znaci da je neka niza vrsta
a ne samo, da nije za datu osobu
mozda je za neku drugu....
 

Back
Top