Karma - 11. polje slobodni komad neba

vindex

Ističe se
Banovan
Poruka
2.613
Karma je nezaustavljiva kao i naša sudbina.

A jedini način i jedina mogućnost kada nam Bog daje opciju da joj se suprostavimo, i da slobodno odlučimo kamo ćemo je upravo 11 polje i simbolika urana.

U tom smislu gledajte današnje 10 polje odnosno 11 karmičko polje prošlog života. Vidjeti ćete koliki je bio vaš tadašnji opseg vaše slobodne volje, jer tu vrijedi sljedeći zakon: što više karme imate slabije je 11 polje.

osobe koje imaju jako 12 polje teško da će imati i jako 11 polje. to bi bila rijetka i specijalna situacija a kada se pojavi ukazuje na PRESUDNU inkarnaciju.

11 polje je vaše polje slobode, gdje ne ovisite o karmi, tamo gdje je otišao vladar 11 to polje života je potpuno pod vašim nadzorom.

Ako slučajno imate 11 polje u Jarcu, a Saturn trigon Sunce = tada vam je Bog dao mogućnost da BIRATE želite li ili ne želite sada ispuniti karmu.

To se obično događa kada osoba sabere previše iskustava iz prethodnih inkarnacija i mora se odmoriti i vidjeti kamo će dalje.

Ako vam se 11 polje nađe u Škorpionu a Pluton je u aspektu sa saturnom = upropastiti ćete sami sebe. Goniti ćete oni koji su vas nekada povrijedili i truditi ćete se da im se osvetite.

Saturn u polju i znaku će opisati koji su ti ljudi kako izgledaju i odakle dolaze.

Domagoj Bažant
 
11 polje je vaše polje slobode, gdje ne ovisite o karmi, tamo gdje je otišao vladar 11 to polje života je potpuno pod vašim nadzorom.

t

U osmu u Blizance (Merkur) , ali ima kvadrat sa Mesecom(vladar devete) u jedanesetoj u Devici ... egzaktan ... al ja nekako nista ne mogu da skontam kad se radi o svemu ovome :dontunderstand: ... vidim sva ta polja sto si do sada pisao i sve nekako zajedno , al ne mogu da povezem ... 8) :-o :o
 
Odlična tema :D

Slično objašnjava i Imširagić ... suština je zapravo da se preko Saturna i Jarca (odnosno 10.) tj prevazilaženjem te karme doživljava oslobođenje, kao što hronološki posle 10. sledi 11. tj Uran i Vodolija. Važno je gledati 11. ali njemu prethodi 10. - Uran ne može ispuniti svoj potencijal ako pre toga nije odrađeno ono što Saturn nalaže.
 
Sad mi je već glupo da pitam šta je to astralna razina, i koliko ih ima, pošto kažeš 'skok na višu astralnu razinu'. Ali našla sam već neke linkove o tome, pa ću pročitati kasnije. Evo ako nekog interesuje http://www.***********/file/2696283..._-_CW_Leadbeater.html?dirPwdVerified=27a6e0d1
 
Da, i meni je tek sad jasno. Bunilo me je to stalno pominjanje 11 polja. Izvinjavam se svima na na glupim komentarima i pitanjima, kako ovde tako i na onoj temi u prethodnom životu.
E sad, ako ja imam u 10polju Saturn u Devici, koji pravi trgon sa Suncem koje je u Jarcu, da li je to znači isto kao i ono što je vindex napisao- 11 polje u Jarcu, Saturn trigon Sunce - da mogu da biram da li da sada ispunim karmu ili ne?
 
ja sam ovdje pisao o 11. karmičkom a ne natalnom polju.

ako sam razumela dobro..nase sadasnje 10. polje je 11 karmicko..:dash:
ako je tako, a pominjes vezu sa Saturnom, moj Mesec iz 10 nema vezu sa njim, a 10 je prazno..kako se to posmatra...kazem,ako sam dobro razumela sto ne mora da znaci jer sam u nevidjenoj guzvi i kao radoznalo dete samo virnem sta se ovde radi jer nemam slobodnog vremena za rad...:roll:
 
A šta je bilo sa mojim pitanjem- ako imam Saturn u Devici, u 10.kući, koji pravi trgon sa Suncem koje je u Jarcu. Da li to može da znači isto kao i ono što je vindex napisao u prvom postu- da osoba koja ima 10 polje u Jarcu, a Saturn trigon Sunce - može da bira da li će sada ispuniti karmu ili ne? Recite mi, pliz, da znam da li da brinem za svoju karmu ili ne... :grin:
 
Gde i u cemu da potrazim parce svoje slobode za kojom toliko zudim???Cini mi se da nad ni jednim segmentom svog zivota nemam kontrolu...I nista mi ovde nije jasno kao laiku,pretpostavljam i drugima?Koliko ima tih karmi?Jedna,devet???Od cega zavisi da li cemo se ponovo roditi za godinu ili 50 godina?Sta je to presudna inkarnacija?Koliko ima tih visih astralnih nivoa?
 

Back
Top