Da li biste ponovo glasali za "narodnjake" ako ne ponište SSP?

Da li biste ponovo glasali za DSS

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Pegazz

Zainteresovan član
Poruka
208
Glasači DSS-a , dali biste na narednim izborima glasali za "narodnjake" ako ne ponište SSP, ili ne napuste vladu koja to neće učiniti?
Podsetimo , zbog toga se raspala prethodna vlada. Narodnjaci su bili najvatreniji zagovornici teorije da je potpisivanje SSP potpis na nezavisno Kosovo, i da će oni kako su tokom cele kampanje vikali, poništiti Judin, Solanin, Renov SSP.
 
Poslednja izmena:
Znači, mi ostali da se maknemo odavde ?
aa110.gif
 
Glasači DSS-a , dali biste na narednim izborima glasali za "narodnjake" ako ne ponište SSP, ili ne napuste vladu koja to neće učiniti?
Podsetimo , zbog toga se raspala prethodna vlada. Narodnjaci su bili najvatreniji zagovornici teorije da je potpisivanje SSP potpis na nezavisno Kosovo, i da će oni kako su tokom cele kampanje vikali, poništiti Judin, Solanin, Renov SSP.

ovo glasanje je notorna glupost,znajuci da ce za NE glasati pristalice ds-a i ldp-a,i kakva je to manipulatorska tema pa DSS je rekao pre izbora da ce to PONISTITI,boze koja glupost
 
pa kad ste se izgubili...zashto...vi glasachi...Vojo-Veljo-Vojine koalicije...:rotf:

Bistrice , mislim kako vidis glasove na ovoj temi ako nisi glasac DSS jer je pitanje bilo za njih . Ja ne mogu da ga vidim zato i pitam tebe koji je rezultat :rtfm: . To ste u DS-u naucili da glasate gde netreba i odakle ne moze (Bodrum) ajde malo se brckajte.
 
evo ti Vanja R.
samo ne sme da se izjasni povodom Teme...nego..."manipulishe"...kao njegov Vodja...bezuspeshno...:rotf:

Ti kao da treba da se stidim , ja te lepo pitan koji je rezultat kad si vec glasao ! A ti mi vec uradi profil , boze jesu ovi Evropejci cudo . Ne propuste ni jednu priliku da pljuju . Ovo nije mesto za vas nego za glasace DSS-a a za vas su teme :
Jeli iz kauca Djeliceve tetke stvarno izasao duh kad ga je Boza protrljao i ispunio mu tri zelje : 1. 11.000.000 e 2. Kuca na Dedinju 3. Da BoTa pobedi Tomu na predsednickim izborima:think:
Tema 2 Kako su Sutanovcu uspeli da ukradu 4 tenka (jedan brat-bratu 35tona) :rotf:
Tema 3 Oce li Dacic biti strog Premijer (nebismo da kaznjava i zlostavlja jadne ministre iz DS-a) :super:
 
Poslednja izmena:
Ti kao da treba da se stidim , ja te lepo pitan koji je rezultat kad si vec glasao ! A ti mi vec uradi profil , boze jesu ovi Evropejci cudo . Ne propuste ni jednu priliku da pljuju . Ovo nije mesto za vas nego za glasace DSS-a a za vas su teme :
Jeli iz kauca Djeliceve tetke stvarno izasao duh kad ga je Boza protrljao i ispunio mu tri zelje : 1. 11.000.000 e 2. Kuca na Dedinju 3. Da BoTa pobedi Tomu na predsednickim izborima:think:
Tema 2 Kako su Sutanovcu uspeli da ukradu 4 tenka (jedan brat-bratu 35tona) :rotf:
Tema 3 Oce li Dacic biti strog Premijer (nebismo da kaznjava i zlostavlja jadne ministre iz DS-a) :super:


paćeniče...ne skreći sa teme...a ako te interesuju odgovori na postavljena pitanja...otvori temu...a onda ću ja da ti navedem...bar jedno 30 gologuzih DSS-ovaca, do pre neku godinu...a sad ...kakav Đelić...sitan doživljaj za neke od tih 30 kom...-ovaca
 

Back
Top