У БРАЗИЛИЈИ ОСНОВАНА ЈУЖНОАМЕРИЧКА УНИЈА

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
00:31
У БРАЗИЛИЈИ ОСНОВАНА ЈУЖНОАМЕРИЧКА УНИЈА

БРАЗИЛИЈА – У бразилској престоници је договором 12 држава из региона о оснивању континенталног парламетна успостављена Јужноамеричка унија Унасур.

Домаћин самита Бразил жели да Унасур, који се сматра регионалном верзијом Европске уније, помогне у координисању питања одбране широм Јужне Америке, док је председник Венецуеле Уго Чавез оценио да нова унија представља противтежњу САД.

„Непријатељ број један уније југа је царство САД”, рекао је Чавез када је стигао у бразилску престоницу.

Наводећи да САД користе стратегију „завади и освоји”, Чавез је рекао да САД „покушавају да изазову ратове у Јужој Америци и покушавају да зауставе напредак овог пројекта”.

Бразилски председник Луиз Инасио Лула да Силва (Луиз Инацио Лула да Силва) позвао је све лидере Латинске Америке и карипских држава да се укључе у пројекат.

Први генерални секратар Унасура Родриго Борха (Родриго Борја) поднео је јуче оставку, пре него што је организација званично рођена. Он се жалио да су неки лидери ометали његову визију да остале регионалне економске блокове, укључујући Меркосур и Андеанску заједницу, стави под надзор Унасура.

Идеја о Унасур први пут је предложена на самиту у Перуу 2004.
 
ti bash volish da te satiru sa svih strana?
pa da, adekvatan nick... tek sad provaljujem

pa znas kolko sam se usrao od tebe,evo gace mi se tresu,a da se spustam na tvoj nivo nemam namere posto si daleko ispod mog nivoa!

a takvi kao ti i tebi slicni mogu samo da vredjaju posto nemaju argumente,ja na taj vas primitivni nivo nemam namere da se spustam!
 
u znas koji samar,usrali se zivi od tamo nekih beduinskih drzava u kojima ljudi umiru od gladi!

Da znas da jesu, jel bez tih beduina, arapa i nafte su obican racku.

Inace, citao sam da je Venezuela nasla alternativne uvoznike nafte i smanjila izvoz u SAD za 30% i da ce nastaviti da smanjuje. A Brazil je nasao trece najvece nalaziste nafte pre mesec dana.
 
Ма да као они направили унију... Европа направила унију... САД, Канада и Мексико давно потписали споразум за унију... Азија ће да направи унију... А на крају и Африка... А шта следи из свега тога... Једно велико остварење Орвеловог романа Велики брат... 3 државе које су у константном као сукобу да би грађане држале у страху и под контролом... А ови се још радују томе... Или је крајња последица светса влада и сви смо у једној држави, сви имамо чипове уграђене... Зна се у сваком тренутку где смо и шта радимо.. Опет на узици... Уместо да се људи пробуде и боре против тога они се још радују томе... Да не заборавим испаде Библија најпрецизнија футуристичка књига... Баш синоћ док ме чика милицајац легитимисао зато што му било досадно започесмо разговор око нових личних карата са неким биометријским чудима.... Ја рекох да је нећу да узмем нову личну карту... Он ме нако испод ока погледа и пита како нећеш... Биће донешен закон да МОРАШ... Е то мораш ме и брине... Где је томе крај... Прво као лична карта биометријска па неки апгрејд... па док на крају не стигне до тог злослутног чипа о коме се толико трубило... Делом од озбиљних делом од неозбиљних људи... Али то је за неку другу причу... Уједињења на све стране воде једном од ова два које сам навео... Хоћете ли можда и шампањац да прославите???
 
Ма да као они направили унију... Европа направила унију... САД, Канада и Мексико давно потписали споразум за унију... Азија ће да направи унију... А на крају и Африка... А шта следи из свега тога... Једно велико остварење Орвеловог романа Велики брат... 3 државе које су у константном као сукобу да би грађане држале у страху и под контролом... А ови се још радују томе... Или је крајња последица светса влада и сви смо у једној држави, сви имамо чипове уграђене... Зна се у сваком тренутку где смо и шта радимо.. Опет на узици... Уместо да се људи пробуде и боре против тога они се још радују томе... Да не заборавим испаде Библија најпрецизнија футуристичка књига... Баш синоћ док ме чика милицајац легитимисао зато што му било досадно започесмо разговор око нових личних карата са неким биометријским чудима.... Ја рекох да је нећу да узмем нову личну карту... Он ме нако испод ока погледа и пита како нећеш... Биће донешен закон да МОРАШ... Е то мораш ме и брине... Где је томе крај... Прво као лична карта биометријска па неки апгрејд... па док на крају не стигне до тог злослутног чипа о коме се толико трубило... Делом од озбиљних делом од неозбиљних људи... Али то је за неку другу причу... Уједињења на све стране воде једном од ова два које сам навео... Хоћете ли можда и шампањац да прославите???

Protiv sam biometrijskih cipova , LK ,Ne sme se dozvoliti uvodjenje a pogotovo zakon da Moras:nono::thumbdown::rtfm:
 
Ма да као они направили унију... Европа направила унију... САД, Канада и Мексико давно потписали споразум за унију... Азија ће да направи унију... А на крају и Африка... А шта следи из свега тога... Једно велико остварење Орвеловог романа Велики брат... 3 државе које су у константном као сукобу да би грађане држале у страху и под контролом... А ови се још радују томе... Или је крајња последица светса влада и сви смо у једној држави, сви имамо чипове уграђене... Зна се у сваком тренутку где смо и шта радимо.. Опет на узици... Уместо да се људи пробуде и боре против тога они се још радују томе... Да не заборавим испаде Библија најпрецизнија футуристичка књига... Баш синоћ док ме чика милицајац легитимисао зато што му било досадно започесмо разговор око нових личних карата са неким биометријским чудима.... Ја рекох да је нећу да узмем нову личну карту... Он ме нако испод ока погледа и пита како нећеш... Биће донешен закон да МОРАШ... Е то мораш ме и брине... Где је томе крај... Прво као лична карта биометријска па неки апгрејд... па док на крају не стигне до тог злослутног чипа о коме се толико трубило... Делом од озбиљних делом од неозбиљних људи... Али то је за неку другу причу... Уједињења на све стране воде једном од ова два које сам навео... Хоћете ли можда и шампањац да прославите???

:klap: :klap: :klap: :klap: :ok: :ok:

Sve je to tako, ali pre ce biti sukoba koji ce nas podeliti, nego ostvarivanja NWO.
 
А ко ће да их спречи??? Већина има одма да потрчи да се похвали комшији са новом личном картом.... А кад већина узме остали ће бити приморани да и они узму... У том случају одлазим негде на село да живим где ме никад нико неће легитимисати или ћу да емигрирам у неку земљу коју то још није погодило... А они онда нек приморавају неког другог...

2 мање зло

Наравно сукоби... Како се каже :,,Подели па владај"
Едит:
Много је лакше ујединити 5 унија него сваку земљу понаособ...
 
А ко ће да их спречи??? Већина има одма да потрчи да се похвали комшији са новом личном картом.... А кад већина узме остали ће бити приморани да и они узму... У том случају одлазим негде на село да живим где ме никад нико неће легитимисати или ћу да емигрирам у неку земљу коју то још није погодило... А они онда нек приморавају неког другог...

Bezboznici ce prvi:!:

A mi videcemo :?:
Sve oko Srbije danas penuša, vri, ključa, ale i vrane na srpsko pleme, a u Srbiji - muk.

Znaju Srbi da Bog silu ne voli. I da će Njegova biti poslednja.
 
@Red Zmaja

Vidi, potpuno gresis.... u konacnoj instanci to i hoce dovesti do planetarnog ujedinjenja sto je i prirodno ali ne ovim putem kojim je zacrtala SAD...

U svakom slucaju unutar potencijalne Evroazijske Konfederacije bice zagarantovane unutransnje granice i suverenitet na etnickim osnovama, prirodno unutar Kontinenta, sto globalisticki centar iz Vasingtona brutalno ukida... zatim jos mnoga druga prava i slobode koje su omedjene u SED (Sjedinjenim Evropskim Drzavama), a spadale su u prava tradicionalnog evropskog coveka...
 

Back
Top