Шта би сте радили да сте имали власт 1991, 92, 94, 95 и 99?

Слобода

Primećen član
Banovan
Poruka
733
1991 хрвати убијају стотину Српских цивила у Вуковару (пре него што је ЈНА ушла у Вуковар), у Крајини хрвати свакодневно нападају и кољу Србе. Хрвати присиљавају Србе да служе туђманову војску и потписују верност хрватској. Мићуновић, оснивач ДС-а, тражи на митинзима да Милошевић не помаже Србима против хрвата. Шешељ тражи да се Загреб и све хрватске касарне нападну и униште. Милошевић одбија.

1992 Изетбеговић добија подршку запада да влада БиХ. Срби неће да доживе још један геноцид, сличан другом светском рату и бране се. Изетбеговић затвара Сарајево. У Сарајеву Срби су линчовани чак и горе него за време другог светског рата. У Србији Драшковић и већина такозваних демократа кукају како су муслимани невини, а Срби у Босни криви за све. Насер уз помоћ оружја од запада коље успешно Српска села око Сребренице.

1994 Милошевић пристао да постави границу према БиХ. Српски рањеници не добијају помоћ од Србије. Западњаци који контролишу границу и кад пусте Српске рањенике из БиХ, у Србији ретко кад добију помоћ.

1995 Крајина је издата. План З4 је био још један у низу западних пропаганда и подметачина, најобичнија лаж! Милошевић после око пола године од Олује признаје хрватску са отетом Крајином. Милошевић потписује дејтонски споразум. Дејтонски споразум не даје Србима у БиХ државу. УН је окупатор. Само СРС је против дејтонског споразума.

1999 Милошевић лаже да неће пристати на капитулацију, са говором да неће клечати. Током бомбардовања. Ђинђић тражи да Нато не престане са бомбардовањем Србије. Милошевић поптисује капитулацију. Само Срс се противи
капитулацији.

Чињеница је да спас Србије би био да је Шешељ имао власт 1991. Све хрватске касарне би одмах наредио да се униште и Загреб такођер. То би био слом за туђмана и хрвате. 1992 не би муслимани могли да дивљају по БиХ са хрватима. На Косову не би шиптари смели да се буне.

Шта би сте ви радили да сте имали власт 1991, 92, 94, 95 и 99?
 
Poslednja izmena:
Чињеница је да спас Србије би био да је Шешељ имао власт 1991. Све хрватске касарне би одмах наредио да се униште и Загреб такођер. ....

činjenica:mrgreen:
ja baš ovih dana slušao kako šešelj na sudu kaže da nema nikakve veze sa ratom u hrvatskoj, on je sam držao "zapaljive" govore i nije imao nikakve namere da bilo šta uništava, da bilo koga ubija.....
zašto mu ne verovati:rolleyes:
 
činjenica:mrgreen:
ja baš ovih dana slušao kako šešelj na sudu kaže da nema nikakve veze sa ratom u hrvatskoj, on je sam držao "zapaljive" govore i nije imao nikakve namere da bilo šta uništava, da bilo koga ubija.....
zašto mu ne verovati:rolleyes:

Значи ли то да Мићуновић је лагао кад је тражио од Милошевића да остави Србе на цедилу, и да Срби немају шта да траже преко Дрине
rolleye0011.gif
. Каква штета што ти или Мићуновић нисте владали Србијом
rolleye0011.gif
 
Значи ли то да Мићуновић је лагао кад је тражио од Милошевића да остави Србе на цедилу, и да Срби немају шта да траже преко Дрине
rolleye0011.gif
. Каква штета што ти или Мићуновић нисте владали Србијом
rolleye0011.gif
otvori temu o mićunoviću pa ću da ti odgovorim.
trenutno diskutujemo o ovim tvojim "činjenicama" vezanim za šešelja, kukavicu koji se sam predao, a sad priča kako on i njegovi ljudi veze nemaju sa ratomu hrvatskoj.
izvoli.
 
otvori temu o mićunoviću pa ću da ti odgovorim.
trenutno diskutujemo o ovim tvojim "činjenicama" vezanim za šešelja, kukavicu koji se sam predao, a sad priča kako on i njegovi ljudi veze nemaju sa ratomu hrvatskoj.
izvoli.

Тема није о Шешељу. Тема је. Шта би сте радили да сте имали власт 1991, 92, 94, 95 и 99? Ја сам само указао на то да од свих партија и вођа партија у Србији, само је Шешељ и СРС био уз Србе. Знаш и сам које си све бљувотине писао о Србима и о Српству. Бранио си Олбрајтову. Ти и твоји "демократи" да браните Србе
rolleye0011.gif
.
 
Poslednja izmena:
Тема није о Шешељу. Тема је. Шта би сте радили да сте имали власт 1991, 92, 94, 95 и 99? Ја сам само указао на то да од свих партија и вођа партија у Србији, само је Шешељ и СРС био уз Србе. Знаш и сам које си све бљувотине писао о Србима и о Српству. Бранио си Олбрајтову. Ти и твоји "демократи" да браните Србе
rolleye0011.gif
.

tema jeste o šešelju jer si izveo zaključak na kraju posta koji se odnosi na šešelja.
a kako je on bio uz srbe i koliko im je pomogao to je poznato. Eno vijori se šahovnica svuda gde je on pomagao.

lično, mislim da tebe niko ne može da odbrani od samog sebe, ali to je za neku drugu temu:lol:
 
tema jeste o šešelju jer si izveo zaključak na kraju posta koji se odnosi na šešelja.
a kako je on bio uz srbe i koliko im je pomogao to je poznato. Eno vijori se šahovnica svuda gde je on pomagao.

lično, mislim da tebe niko ne može da odbrani od samog sebe, ali to je za neku drugu temu:lol:

Тема није о Шешељу. Кад си навалио о Шешељу па да ти кажем да знам да би ви такозване "демократе" волели да похапсите и најрадије побијете нас Србе. Шешељ јесте помагао Србе колико је могао и помаже још. Шешељ је једини био за уништење хрватских касарни и Загреба. Милошевић и твоји "демократи" нису били за то. Твоји су кукали да Милошевић и мало што помаже, мора да престане са тим.

Сви који су лоше причали о Шешељу су против Срба. Погледај изјаве мићуниовића, ђинђића, и осталих "демократа". Сви су за издају Српских хероја и утркивали су се ко ће више да попљује Србе и Српство.
 
Poslednja izmena:
Pa te 1991 pokusao bi da dobijem pomoc Amera. Rusi me ne bi zanimali posto je na celu Rusije bio Superhik Boris J.
Obecao bi Amerima neku bazu i sl. Takodje nevezano za to mobilisao bi sve zivo po Srbiji i zauzeo celu Hrvatsku i onda pregovarao sa Hrvatima oko teritorija i ostaloga.Naravno sa Hrvatske strane pregovarac ne bi bio Tudjman posto bi on ako ne bi uspeo da zapali bio mrtav.
 
Pa te 1991 pokusao bi da dobijem pomoc Amera. Rusi me ne bi zanimali posto je na celu Rusije bio Superhik Boris J.
Obecao bi Amerima neku bazu i sl. Takodje nevezano za to mobilisao bi sve zivo po Srbiji i zauzeo celu Hrvatsku i onda pregovarao sa Hrvatima oko teritorija i ostaloga.Naravno sa Hrvatske strane pregovarac ne bi bio Tudjman posto bi on ako ne bi uspeo da zapali bio mrtav.

Шешељ је подржавао американце 1991 и похвалио инвазију на Ирак. Прво погледај шта је ко тражио и рекао. Ти би тражио општу мобилизацију 1991
happy0007.gif
. Сећам се типова (такозване демократе) којима су сада уста пуна како би они мобилисали и напали. А 1991 су викали да је Шешељ луд што тражи да се Срби у Вуковару и Крајини заштите и да се униште све хрватске касарне. А камоли да помишљају на општу мобилизацију.
 
Poslednja izmena:
Тема није о Шешељу. Тема је. Шта би сте радили да сте имали власт 1991, 92, 94, 95 и 99? Ја сам само указао на то да од свих партија и вођа партија у Србији, само је Шешељ и СРС био уз Србе. Знаш и сам које си све бљувотине писао о Србима и о Српству. Бранио си Олбрајтову. Ти и твоји "демократи" да браните Србе
rolleye0011.gif
.

Ne znam da li bi u to vreme vojvoda imao vremena za to,jer se bavio skupljanjem dobrovoljaca koji ce da idu da oslobode Kuvajt od okupatora iz Iraka.
 
Ne znam da li bi u to vreme vojvoda imao vremena za to,jer se bavio skupljanjem dobrovoljaca koji ce da idu da oslobode Kuvajt od okupatora iz Iraka.

1991 је Шешељ подржавао американце и инвазију на Ирак. Ви такозване демократе, би требало да знате ко је шта изјавио. А не да измишљате. Свакако да 1992 кад су американци подржали изетбеговића и бомбардовали Србе и увели Србији санкције да је подршка американцима престала. Окренуло се тада тек ираку.
 
1991 је Шешељ подржавао американце и инвазију на Ирак. Ви такозване демократе, би требало да знате ко је шта изјавио. А не да измишљате. Свакако да 1992 кад су американци подржали изетбеговића и бомбардовали Србе и увели Србији санкције да је подршка американцима престала. Окренуло се тада тек ираку. Шешељ и СРС путовали тада по блиском истоку да спрече муџахедине да долазе у БиХ.

Pa sta sam ja napisao? Da je skupljao dobrovoljce koji ce da se bore protiv iracana. Sta tu nije jasno?
 
Ваше алудирање је било да није био 1991 за американце. Па сад не знаш шта ћеш од муке, па пишеш небулозе.

Kako nije bio? Da li je cak i organizovao demonstracije ispred americke ambasade,trazio od njih da napdnu iracane i isteraju ih iz Kuvajta i sta vise nudio svoje dobrovoljce za to.
A o nebulozama nemoj samo ti da pricas. Ipak je rov najbolje mesto za tebe.
 
Шта би сте радили да сте имали власт 1991, 92, 94, 95 и 99?
Pa ovako, prvo bih ukinuo komunistički sistem, s Rusima i Italijanima bih izgradio što bolje odnose, proglasio bih opštu mobilizaciju, kupio oružje, organizovao paravojne jedinice... Zatim, ako Bog da, Rusi bi mi poslali pomoć (oružje), a sa Italijanima bih se dogovorio da uđu u rat protiv Hrvatske i da je zajedno podelimo (da uzmemo što nam pripada). Ameri i Nemačka bi naravno pomagali ustašama, ali zbog Italije se ne bi otvoreno uključili u rat... Mogao bih i da se dogovorim sa Velikom Britanijom (koja u to vreme nije podržavala ustaše), da probaju da nagovore Amere da prestanu da pomažu ustašama... Kada bismo lako porazili ustaše, podelili bismo je po istorijskim granicama Srbije i Italije.
 
Pa ovako, prvo bih ukinuo komunistički sistem, s Rusima i Italijanima bih izgradio što bolje odnose, proglasio bih opštu mobilizaciju, kupio oružje, organizovao paravojne jedinice... Zatim, ako Bog da, Rusi bi mi poslali pomoć (oružje), a sa Italijanima bih se dogovorio da uđu u rat protiv Hrvatske i da je zajedno podelimo (da uzmemo što nam pripada). Ameri i Nemačka bi naravno pomagali ustašama, ali zbog Italije se ne bi otvoreno uključili u rat... Mogao bih i da se dogovorim sa Velikom Britanijom (koja u to vreme nije podržavala ustaše), da probaju da nagovore Amere da prestanu da pomažu ustašama... Kada bismo lako porazili ustaše, podelili bismo je po istorijskim granicama Srbije i Italije.

na čemu si?:dash::lol:
 
pa ako je šešelj-srpski-junak, a predao se, razmisli sam:mrgreen:

Jel mozes ti da predpostavis sta bi bilo da se Seselj nije dobrovoljno predao, vec da je Djindjic pokusao da ga uhapsi kao Slobu sa svojim mafijasima? Sta mislis koliko ljudi bi se skupilo da ga brani? Gradjanski rat bi bio realan da se Seselj sam nije predao.
 

Back
Top