Italian job

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako je placao zadovoljstvo , shta se onda zali ? Svaka strana je dobila shta je htela .......ili nije znao da placa zadovoljstvo ? Ali da ne zna 10 godina ? Opet budala
 
Pjacka podrazumeva da ti je neko nesto uzeo na silu. Tako da se ne moze smatrati opljackanim. A ta devojka mu je poklonila 10 godina svog zivota, da je novac u pitanju, pa ostala bi sa njim...
 
Pjacka podrazumeva da ti je neko nesto uzeo na silu. Tako da se ne moze smatrati opljackanim. A ta devojka mu je poklonila 10 godina svog zivota, da je novac u pitanju, pa ostala bi sa njim...

Znaci njemu su godine stajale, nisu mu prolazile?

Ti bas imas posebno inteligentno zapazanje, svaka cast.:ok:
 
Slusaj sinnke, da bi veza opstala 10 godina, potrebno je medjusobno davanje....pa da, kazu da sam pametna ko pcelica, sta da ti kazem....:lol:

Ma sve je ok, nego nisam znao do sada da kad nadjes curu da ti prestanu ici godine, pa ti bas hvala za informaciju, lepo je svasta znati.

Nego to za medjusobno davanje, mi nesto ne stima. Naime samo je on medjunjima davao njoj i sebi.
 
Zashto se onda smatra opljachanim ? Zato sto je vodio na more ?za 10 godina chovek moze dobro da se upozna ........ima li to neke veze sa onom zaljubljenoshcu koja nije uzvracena ?

Sta je sa tobom da nikako ne mozes ubaciti to k? Ako ti je riknula tastatura uvek mozes copy/paste sa necijeg posta.

A pitanje je, kako to da ona nije nikad platila to more, jel se tu radi o skrtosti ili nesposobnosti da zaradi za more pa da i ona jednom plati, a interesantno je da bez blama uvek ide na isto.
 
Vidi stvarno ........imam k , ali izgleda da previshe jedem za tastaturom:) Ne znam zbog chega se pojedine devojke tako ponashaju , dobro ako more nije placala jel bar poklanjala neshto , neke sitnice , bilo shta , ili je uvek samo ona bila ta koja je dobijala ?
 
Vidi stvarno ........imam k , ali izgleda da previshe jedem za tastaturom:) Ne znam zbog chega se pojedine devojke tako ponashaju , dobro ako more nije placala jel bar poklanjala neshto , neke sitnice , bilo shta , ili je uvek samo ona bila ta koja je dobijala ?

Jeste, platila mu je dva puta po dve ili tri kugle sladoleda, jednu limunadu i mislim jednom da je dobio neku kremu za ruke.
 
Strashno ..........i shta je tog musharca zadrzalo pored nje 10 godina ? i zashto je sad toliko ogorchen ?


A ulagao je u promasenu investiciju.
I da li se sad slazes sa mnom, da zenama ne treba nista kupovati, nego sve u sebe ulagat, jer kad te ostavi nije ti zao?

Zenska psihicka jacina i ljubav se i meri u tome, koliko dugo moze biti sa jednim tipom, a da joj on nista ne kupi.

Sto duze izdrzi to ga vise voli i takva cura vredi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top