POMOC ZA NOD32

nolle17

Zainteresovan član
Poruka
370
imam jedno pitanje u vezi ovog antivirusa,jucer mi je imao 88 inficiranih objekata a obrisano kao 3 i kad pokrenem in depth anyalis on nista ne pronadje kako to??u cemu je problem??moze pomoc kako da ih nadjem i obrisem??
 
@nolle17

Kao prvo, trudi se da teme NE PONAVLJAŠ! Jer ista takva tema, a koju si takođe ti postavio pre nekih mesec dana, postoji samo malo dole niže na spisku!
smiley_emoticons_down.gif


Kao drugo, vidim da uopšte nisi izvukao neke pouke u vezi sa NOD-om jer stalno imaš nekih problema u vezi sa brisanjem zaraženih fajlova koje ti on otkriva, a ovamo si me udavio da ti pronađem Kasperskog sa licencom, koga si kako vidim opet šutnuo u zapećak!
smiley_emoticons_motzschild.gif


Mislim, stvarno šta reći posle ovoga! Neko stvarno ne zaslužuje da mu se izađe u susret!
smiley_emoticons_warn.gif
 
kaspersky sam skinuo i kad sam ga pokusao instalirati rekao je da je fail corupt i nisam ti hteo dosadjivati a ono sto se tice teme sto ti kazes da "dole" pise nisu mi nista pomogli tako da nemas sta da se ljutis pozdrav



@nolle17

Kao prvo, trudi se da teme NE PONAVLJAŠ! Jer ista takva tema, a koju si takođe ti postavio pre nekih mesec dana, postoji samo malo dole niže na spisku!
smiley_emoticons_down.gif


Kao drugo, vidim da uopšte nisi izvukao neke pouke u vezi sa NOD-om jer stalno imaš nekih problema u vezi sa brisanjem zaraženih fajlova koje ti on otkriva, a ovamo si me udavio da ti pronađem Kasperskog sa licencom, koga si kako vidim opet šutnuo u zapećak!
smiley_emoticons_motzschild.gif


Mislim, stvarno šta reći posle ovoga! Neko stvarno ne zaslužuje da mu se izađe u susret!
smiley_emoticons_warn.gif
 
... a ono sto se tice teme sto ti kazes da "dole" pise nisu mi nista pomogli tako da nemas sta da se ljutis pozdrav
@nolle17

Znači kako ti rezonuješ stvari, po tebi ja sasvim Ok duplirati teme SA ISTIM NAZIVOM i SKORO ISTOM PROBLEMATIKOM u njima, samo zato što nisi dobio zadovoljavajući odgovor na prvo pitanje?!
smiley_emoticons_confused2.gif
Ovde očigledno neko nema šta da radi, pa samo štancuje teme!

A to što je fajl Kasperskog kojim slučajem bio oštećen (ja to nisam mogao da znam jer sam ti dao samo link), pitam se, zar je tebi toliko komplikovano da isti pronađeš negde na Google-u ili nekim Warez sajtovima, s obzirom da imaš još uvek važeći licence key ?!
smiley_emoticons_oh-no2.gif
 
ne verujem treba ti nod 32 fix koji trial pretvara u normalni antivirus mozes naci na nekim discovima iz casopisa ili slicno probaj da nadjes ako ne mozes mogu ja da potrazim kod mene mada ne obecavam da cu naci.
 

Back
Top