SVEDOK POTVRDIO

А где има та вест, дај линк ?

MLADENOVIĆ TRAŽI DA SE TADIĆ IZVINI I POVUČE PRETNJE

23.5.2008 10:42 BEOGRAD (Tanjug) - Portparol D S S -a Andreja Mladenović tvrdi danas da je predsednik Srbije Boris Tadić ipak pretio funkcioneru Nove Srbije Miroslavu Markićeviću tokom konsultacija sa delegacijom narodnjaka i traži od Tadića da se javno izvini i povuče pretnje.
''Nepobitna je istina da je Boris Tadić tokom sastanka sa delegacijom D S S - NS, obraćajući se Markićeviću, rekao, citiram, 'i ja mogu nekoga da likvidiram''', naveo je Mladenović u izjavi Tanjugu.


http://www.tanjug.co.yu/news.aspx

Izgleda da se naša "javna glasila" boje da napišu istinu, samo se do sada oglasio Tanjug.
 
Poslednja izmena:
MLADENOVIĆ TRAŽI DA SE TADIĆ IZVINI I POVUČE PRETNJE

23.5.2008 10:42 BEOGRAD (Tanjug) - Portparol D S S -a Andreja Mladenović tvrdi danas da je predsednik Srbije Boris Tadić ipak pretio funkcioneru Nove Srbije Miroslavu Markićeviću tokom konsultacija sa delegacijom narodnjaka i traži od Tadića da se javno izvini i povuče pretnje.
''Nepobitna je istina da je Boris Tadić tokom sastanka sa delegacijom D S S - NS, obraćajući se Markićeviću, rekao, citiram, 'i ja mogu nekoga da likvidiram''', naveo je Mladenović u izjavi Tanjugu.


http://www.tanjug.co.yu/news.aspx

Izgleda da se naša javna glasila boje da napišu istinu, samo se do sada oglasio Tanjug.

Позната је ствар да је Тадић веома конфликтна личност, сетите се како је јурио да удари оног човека који му је нешто добацио после првих избора за председника, гледао сам тај снимак - ја не смем ни да помислим на шта је све спреман уколико у овој игри буде губитник, а када би изгубио на изборима ја мислим да би се убио... не би могао да преживи пораз.
 
kada bi meni neko pretio likvidacijom i ja bi njemu rekao isto..dakle vidi se da je to odgovor na pretnju..da pojasnim,ja bi Tadica iselio u cg pa nek se tamo igra demokratije,ali ovo je smeshno..
 
Позната је ствар да је Тадић веома конфликтна личност, сетите се како је јурио да удари оног човека који му је нешто добацио после првих избора за председника, гледао сам тај снимак - ја не смем ни да помислим на шта је све спреман уколико у овој игри буде губитник, а када би изгубио на изборима ја мислим да би се убио... не би могао да преживи пораз.

Sreća naša samo što "eto takav konfliktni i ratoborni Tadić" neće uspeti da formira vladu (DS+SPS+manjine) nego će to uspeti miroljubiva koalicija (SRS+NS+DSS+SPS) iza koje stoje nevinašca i sveci kao što su miroljubivi Velja Ilić koji nikada nije ni mrava zgazio, a kamoli šutirao novinara u studiu ili policajca koji ga je zaustavio zbog prebrze vožnje... ili recimo smireni i cool čovek Tijanić koji nikada ne bi ni mušicu ubio a kamoli prebio stranačkog aktivistu LDP-a na autokomandi pred njegovom ženom.... ili recimo jedan divni čovek Šešelj koji nikada nije vadio pištolj na taksiste i demonstrante ili koji nikada nije pretio zarđalim kašikama, a da ne pričamo kako tek lažu da je pred kamerama hvalio Zvezdana Jovanovića što je "upucao Đinđića koji je tkđ. pred smrt imao problema sa nogom kao i pokojni Tito..."...

Ali dobro, zato ovaj prgavi Tadić neće nikada više nikome da preti pošto mu istekne i drugi predsednički mandat :) ;)
 
BEOGRAD - Potpredsednik Demokratske stranke Srbije Slobodan Samardžić saopštio je danas da je predsednik Srbije Boris Tadić, na konsultacijama o formiranju vlade, uputio preteće reči funkcioneru Nove Srbije Miroslavu Markićević.

"Radi istinitog obaveštenja javnosti, a kao učesnik u razgovoru sa predsednikom Srbije 22. maja, želim da potvrdim da se predsednik Boris Tadić obrati Markićeviću rečima: 'I ja mogu nekoga da likvidiram' ", naveo je Samardžić.

On je, u pisanoj izjavi dostavljenoj Tanjugu, istakao da "za ovakav njegov (Tadićev) postupak ne mogu se naći reči opravdanja".

"Ove reči su izazvale iznenađenje i neprijatnost među prisutnim predstavnicima 'narodnjačke' liste imajući u vidu razlog zbog koga smo došli na razgovor kod predsednika Republike", naveo je Samardžić.

Kabinet predsednika Srbije je 22. maja "najodlučnije i najenergičnije odbacio tvrdnje da je Tadić bilo kome pretio likvidacijom" na konsultacijama.

Pored Samardžića i Markićevića na konsultacijama sa Tadićem bio je i predsednik izbornog štaba DŠ Jovan Palalić.
 
Sreća naša samo što "eto takav konfliktni i ratoborni Tadić" neće uspeti da formira vladu (DS+SPS+manjine) nego će to uspeti miroljubiva koalicija (SRS+NS+DSS+SPS) iza koje stoje nevinašca i sveci kao što su miroljubivi Velja Ilić koji nikada nije ni mrava zgazio, a kamoli šutirao novinara u studiu ili policajca koji ga je zaustavio zbog prebrze vožnje... ili recimo smireni i cool čovek Tijanić koji nikada ne bi ni mušicu ubio a kamoli prebio stranačkog aktivistu LDP-a na autokomandi pred njegovom ženom.... ili recimo jedan divni čovek Šešelj koji nikada nije vadio pištolj na taksiste i demonstrante ili koji nikada nije pretio zarđalim kašikama, a da ne pričamo kako tek lažu da je pred kamerama hvalio Zvezdana Jovanovića što je "upucao Đinđića koji je tkđ. pred smrt imao problema sa nogom kao i pokojni Tito..."...

Ali dobro, zato ovaj prgavi Tadić neće nikada više nikome da preti pošto mu istekne i drugi predsednički mandat :) ;)

Upravo!

Rečenica "i ja mogu nekoga da likvidiram" je očigledno izvučena iz konteksta. Mene zanima taj kontkst.
 
To su budalaštine, Tadić nikome nije pretio, pa ni tom jadno i bespomoćnom Markićaninu. Ova je tema napravljena da bi je DSS-ovci i patriJote nadogradjivali i tumačili po želji, samo da ispiraju usta. Pa i Dinkić je likvidirao mnoge banke, pa nije ubica. Zato ne jejte gow.ana!
 

Back
Top