ONI SU PRODALI BEOGRAD...

prvo kad su osvanuli plakati sa Tadicevim i Djelicevim likom na kojima pise "drzavni neprijatelji" i iznad slika Stjepana Radica na kojoj pise "jedan je Punisa Radic" niko od vas radikalstina se nije setio to ovde da osudi vec ste to i odobravali,a sad se pojave plakati nepoznatog autora za koje sam siguran da iza njih stoji DSS-NS vi odmah ovde drvlje i kamenje,ne znam samo kako vas nije sramota.
 
prvo kad su osvanuli plakati sa Tadicevim i Djelicevim likom na kojima pise "drzavni neprijatelji" i iznad slika Stjepana Radica na kojoj pise "jedan je Punisa Radic" niko od vas radikalstina se nije setio to ovde da osudi vec ste to i odobravali,a sad se pojave plakati nepoznatog autora za koje sam siguran da iza njih stoji DSS-NS vi odmah ovde drvlje i kamenje,ne znam samo kako vas nije sramota.

kako tebe nije sramota da pišeš ovakve gluposti???:dash:
 
prvo kad su osvanuli plakati sa Tadicevim i Djelicevim likom na kojima pise "drzavni neprijatelji" i iznad slika Stjepana Radica na kojoj pise "jedan je Punisa Radic" niko od vas radikalstina se nije setio to ovde da osudi vec ste to i odobravali,a sad se pojave plakati nepoznatog autora za koje sam siguran da iza njih stoji DSS-NS vi odmah ovde drvlje i kamenje,ne znam samo kako vas nije sramota.

Ma ljaksad konstantno lepi plakate 100 puta gore sadrzine... to je fashizam. Ne treba delovati istim metodama. A patriJote na forumu kao i sve patriJote, nemaju pamcenje i totalno su neobjektivni. Nista novo.
 
ajd propagandni plakat kao plakat je ok sve dotle dokle nisu na tim plakatima objavljeni PRIVATNI TELEFONI LJUDI. E to su uradile demokrate objavile su privatne telefone trojice funkcionera DS-a na plakatima da bi na taj nacin pozvali na njihovo konstantno uznemiravanje i to je zaista prljava kampanja.
 
da je ovo jako bezobziran gest dokazuje i to da je na tom plakatu objavljen i privatni telefon aleksandra popovica funkcionera DSS-a koji je pre nekog vremena imao tesku operaciju srca i koji se kuci sada oporavlja od nje....
 
ajd propagandni plakat kao plakat je ok sve dotle dokle nisu na tim plakatima objavljeni PRIVATNI TELEFONI LJUDI. E to su uradile demokrate objavile su privatne telefone trojice funkcionera DS-a na plakatima da bi na taj nacin pozvali na njihovo konstantno uznemiravanje i to je zaista prljava kampanja.

znaci po tebi su oni plakati na kojima se poziva na ubistvo Tadica i Djelica ok plakati,zar ne?
 
Ја не подржавам ниједан облик насиља у Србији који је против Србије. Чињеница је да Борис Тадић ради против Србије. Ево ти рецимо пар смерница:
- честитке Хашима Тачија, који је побио на стотине Срба
- честитке Хавијера Солане, који је наредио НАТО бомбардовање, где су гинула и деца

Мислим да има тога још, али ове две смернице ће ти можда помоћи да и ти мислиш као и ми.
 
Ја не подржавам ниједан облик насиља у Србији који је против Србије. Чињеница је да Борис Тадић ради против Србије. Ево ти рецимо пар смерница:
- честитке Хашима Тачија, који је побио на стотине Срба
- честитке Хавијера Солане, који је наредио НАТО бомбардовање, где су гинула и деца

Мислим да има тога још, али ове две смернице ће ти можда помоћи да и ти мислиш као и ми.

pa cekaj jel Tadic naterao Tacija da mu cestita,to sto mu Taci cestitao to nema nikakve veze sa Borisom.
a ako su to jedini dokazi koje imas da Tadic radi protiv Srbije onda znaci da je bolji nego sto sam i sam mislio posto samo to mozete da mu zamerite.

a da mislim kao vi to necu nikada posto je moj razum zdrav!
 
Poslednja izmena:

Back
Top