"Telefonija"-kablovska TV i internet, help

A

aleta

Gost
Molim sve koji koriste usluge Telefonije, da mi kazu koliko su zadovoljni istim, jer moram da promenim provajdera..UA IKOM!
ja sam htela sama da potrazim ali izgleda nemaju svoj web sajt a ionako svi svog konja hvale, vise bi mi znacilo iskustvo pravog korisnika...ima li neka pricha o njima, dobri, losi..??? Kablovski internet, istina ili...? Skup ili pristojnih cena...?
Recite mi sta znate o njima , zena dolazi za par dana da potpisem ugovor a ako opet bude ispala kao sa IKOM-om, ubicu se!:(((((
 
aleta:
Molim sve koji koriste usluge Telefonije, da mi kazu koliko su zadovoljni istim, jer moram da promenim provajdera..UA IKOM!
ja sam htela sama da potrazim ali izgleda nemaju svoj web sajt a ionako svi svog konja hvale, vise bi mi znacilo iskustvo pravog korisnika...ima li neka pricha o njima, dobri, losi..??? Kablovski internet, istina ili...? Skup ili pristojnih cena...?
Recite mi sta znate o njima , zena dolazi za par dana da potpisem ugovor a ako opet bude ispala kao sa IKOM-om, ubicu se!:(((((
Ne bih da te "lozim" ili neshto slichno ali: Moj drugar je potpisao ugovor sa "Telefonijom" otprilike u isto vreme kad i ja sa PTT-om(2002. godine)... ni njemu nisu nishta uradili ali mislim da je zbog toga shto niko u zgradi osim njega nije potpisao... poslednja "pricha" koju znam, a koju mi je isprichao operater PTT-a, jeste da je "Telefonija" prodala svoju mrezu ptt-u... (od 2002. nisu uveli) a mozda to nije ta "telefonija"... znam za josh jednu koja je u sastavu SBB-a (www.sbb.co.yu) i znam da nude kablovski internet na Slaviji... eto, toliko od mene... izgleda da nisam bash bio od neke pomoci...
 
aleta:
svaka informacija je od nekog znacaja..ispada da je telefonija i sbb istooo...jooooooooj, sto ih mrzim se zajedno, pa zar nema jedan normalan provajder u ovoj Srbiji?
shmrc..
Koliko ja znam na teritoriji BGD-a "operishu" tri operatera tzv. "KDS-a": "IKOM";"SBB";"PTT"... "telefonija" moze biti samo deo jedne mreze tj. jednog operatera... moraju ti pokazati ID kartice! Nemoj potpisivati nishta dok ne vidish ID, pa se zatim raspitash kome josh pruzaju usluge odnosno u kom kraju je njihova mreza... pa ako imash nekog iz tog kraja, pitash kakvi su i tek onda potpishesh... veruj mi! Ja sam se za*ebao, tj. za*ebali su me... potpisao sam ugovor,dao pare i sad nishta...
 
aleta:
Molim sve koji koriste usluge Telefonije, da mi kazu koliko su zadovoljni istim, jer moram da promenim provajdera..UA IKOM!
ja sam htela sama da potrazim ali izgleda nemaju svoj web sajt a ionako svi svog konja hvale, vise bi mi znacilo iskustvo pravog korisnika...ima li neka pricha o njima, dobri, losi..??? Kablovski internet, istina ili...? Skup ili pristojnih cena...?
Recite mi sta znate o njima , zena dolazi za par dana da potpisem ugovor a ako opet bude ispala kao s IKOM-om, ubicu se!:(((((
www.ikomline.net je adresa provajdera u bg zna li neko adresu internet provajdera u srbiji
 

Back
Top