glupo mi je uopste da pitam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moze i marsovac da te startuje ali ne sme da te maltretira. Nisi gej, a to sto je ona zena i sto ste prijateljice, ne daje joj za pravo da pokusava da te siluje. Ne daj joj da zloupotrebljava prijateljstvo i ne obaziri se na to sto je zena. Tretiraj je kao bilo koga ko te muva a ti nisi zainteresovana.

Poljubac i tebi, shvatila si sta me to porazilo.:ok:
Tako sam se i postavila.
 
Ok, sele na kafu. Sve kao sto je i do sada bilo. Ona krenula da mi prica kako je nabavila nesto sto sam jurila pre 3 mseca i vise i ja je odmah prekinem.
Rekla sam joj najodlucnije sto sam mogla da svaki, ali svaki dan rezimiram poslednji put kad me masirala. Da me to opterecuje, da sam nesrecna i da hocu otvoreno da mi odgovori da li je gay.
Naravno, odmah me napala da sam ja nezahvalna, neupucena u njenu struku, itd, itd. Ok, ali zasto si me dodirnula usnama?
E tad, kad sam je to pitala je zacutala.
Pazi, kad mi je bilo sto posto jasno da sam pogodila da je gay.
I onda ja opet pitam da li jeste. Ona cuti. Tako pitam, pitam, pitam, namerno je nerviram i onda ona meni kaze doslovno:'Nisam lezbejka, nijedna me zena, devojka ne privlaci. Ja sam samo zaljubljena u tebe. Citav zivot.'
E, stvarno sam tu poludela. Pa, sta sad ja da kazem.
Dalje, detaljisati necu. Rekla sam vec.
Za sve: Na moju veliku zalost sa kojom cu videti kako cu da se nosim, nas dve prekidamo druzenje.
Tema moze da se zakljuca.
Hvala na podrsci svim normalnim ljudima.
ok....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top