Zenska prevara

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
Muskarci kazu da je zenska prevara teza od muske...Mi mislimo da imaju jednaku tezinu..
Kada biste prevarile muskarca sa kojim ste u vezi? Iz kog razloga? I da li vam se to desilo? Koliko se kajete posle toga i da li se uopste kajete?
 
Govoreci samo u svoje ime, reci cu da su muskarci koji to kazu u pravu. U mom slucaju prevara znaci kraj, cao, zdravodovidjenja, nema vise, i nekako iz iskustva znam da muskarci mogu godinama da svrljaju i da ostanu sa svojom devojkom, zenom - procentualno govoreci - nego zene, one su sklonije tome da kad udju u paralelni seksualno-ljubavnicki, tj. preljubnicki odnos vrlo brzo prekinu vezu ili brak. Mozda tripujem, to je moj nekakav utisak.

Edit: Kajem se, ubija me griza savesti:(
 
Poslednja izmena:
I ja mislim da je ženska prevara malo ozbiljnija od muške .... Kada bih prevarila svog partnera, morala bih duboko da budem nezadovoljna našim odnosom. Nisam u fazonu da ne mogu da odolim iskušenjima i da bih zbog sjaja u nečijim očima bila u stanju da sjebem vezu u kojoj sam ....

Nisam nikada prevarila ni jednog svog dečka - jednostavno nisam takav tip .....

Dok muškarci postupaju, činimi se, upravo suprotno ovom mom gledištu. Oni jednostavno ne odolevaju iskušenjima ... varaju i ako su zadovoljlni devojkama/ženama sa kojima su. Mislim da na prevaru gledaju mnogo površnije.
 
Jedina prevara koja meni moze da se desi je kad mnogo volim, a znam da ta osoba to zloupotrebljava ili me potceni zbog toga...
To mi je postupak izbacivanja nekoga iz srca...
 
Poslednja izmena:
Muskarci kazu da je zenska prevara teza od muske...Mi mislimo da imaju jednaku tezinu..
Kada biste prevarile muskarca sa kojim ste u vezi? Iz kog razloga? I da li vam se to desilo? Koliko se kajete posle toga i da li se uopste kajete?

Gazelice, ovo vazi za tebe isto kao i za ostale djevojke i zene...
Moram da kazem da muska i zenska prevara nemaju jednaku tezinu, ne misleci pri tom na karakter prevare, vec jednostavno muskaracu se ne moze dodijeliti epitet ili 'epitet", (citaj kako hocesh) - *****, vec muskarac dobija epitet koji , sasvim sigurno prija skoro svakom muskarcu a to je ... :think:
 
Gazelice, ovo vazi za tebe isto kao i za ostale djevojke i zene...
Moram da kazem da muska i zenska prevara nemaju jednaku tezinu, ne misleci pri tom na karakter prevare, vec jednostavno muskaracu se ne moze dodijeliti epitet ili 'epitet", (citaj kako hocesh) - *****, vec muskarac dobija epitet koji , sasvim sigurno prija skoro svakom muskarcu a to je ... :think:
У оним заповестима су једнаке. :)

Газело.. ко те наљутио? :lol:
 
Jedina prevara koja meni moze da se desi je kad mnogo volim, a znam da ta osoba to zloupotrebljava ili me potceni zbog toga...
To mi je postupak izbacivanja nekoga iz srca...
Слично је и код мене...али то , уједно, значи и да сам рационално рашчистила с очекивањима од особе са којом сам, тачније, само је питање тренутка разлаза.
 
E SEVILJA - takva sam i ja!!!
Tako vadim iz srca ljubav prema toj osobi i ujedno mu stavljam do znanja da se malo za..., ako je mislio da moze da mi radi sta hoce jer sam jako zaljubljena...

Слично је и код мене...али то , уједно, значи и да сам рационално рашчистила с очекивањима од особе са којом сам, тачније, само је питање тренутка разлаза.
 
Slazem se...Ali ovo su moderna vremena i vise ni zena nije k...ako prevari, nego je riba koja ne da na sebe...
Znam Gazelo,
u nasim krajevima, na Balkanu posljednjih 20 godina su se stvari u mozgovima stanovnika promijenile. Izgleda kolektivno ludilo po svim pitanjima. Ratovi, bijeda, nemastina... sve to utice na psihu kako roditelja tako i djece.
Iskren da budem, ja nisam neki veliki duhovni cistunac i volim zene. I u svakoj od njih pokusavam naci skrivenu ljepotu. Naravno da qrvaluk ne odobravam ali ako se i to mora, neka se to odradi uz apsolutnu diskreciju.
Otvorih prije neki dan na Sljubav i Sex temu o seksualnim rekordima i neko komentarisa upravo kao i ti.... od prilike da danasnje djevojke (ne sve) ako ne obore rekord u kaficu, u skoli, naselju... ispada da su lose "ribe"
 
Ne znam sta ti znaci to "obore rekord"...U vezu ulazim iskljucivo kad se zaljubim...E, sad ako nesto propadne da li treba da provedem ostatak zivota sama da me muskarci i sredina ne bi okarakterisali tako?
 
Ne znam sta ti znaci to "obore rekord"...U vezu ulazim iskljucivo kad se zaljubim...E, sad ako nesto propadne da li treba da provedem ostatak zivota sama da me muskarci i sredina ne bi okarakterisali tako?
Oboriti rekord znaci biti u sto kracem vremenu sa sto vise muskaraca.
U vezu se treba uci prije svega otvorenog srca - obostrano. Sve ostalo je kratkog daha i svodi se na zadovoljenje odredjenih, ako ne i samo seksualnih potreba jedne od strana (rijetko budu obije, jer je muzjak taj koji zeli upisati jos jednu crticu u svom nizu, a zenka je ta koja ostaje da pati)
 
Ma daj....Pa ja u sve ulazim srcem...Uopste nemam zelju da menjam, niti volim da menjam muskarce...Najvishe bih volela da sam sa nekim koga dobro poznajem duugooo - jer sam potpuno slobodna sa njim...Ali ne pitam se samo ja u vezi - nego i druga strana....Jel tako Cizmo?
 
Ma daj....Pa ja u sve ulazim srcem...Uopste nemam zelju da menjam, niti volim da menjam muskarce...Najvishe bih volela da sam sa nekim koga dobro poznajem duugooo - jer sam potpuno slobodna sa njim...Ali ne pitam se samo ja u vezi - nego i druga strana....Jel tako Cizmo?
Ja ne volim muskarce koji menjaju ili su promenili mnogo zena - kad cujem za nekog da je takav ne zelim nishta da imam sa njim...
Po nekada moramo upotrijebiti i svoj ratio - razum. Tesko je ponekad razumom pobijediti osjecanja.
Kazesh: "Najvishe bih volela da sam sa nekim koga dobro poznajem duugooo - jer sam potpuno slobodna sa njim"...mislim da se tu nalazi i potencijalna greska. Evo zasto. PA jednostavno covjek koga poznajes godinama postaje toliko blizak i u principu vi kazete jedno drugom sve sto imate za kratak vremenski period. Osobu koju posnajesh, ne bas pretjerano, i procijenish da je kvalitetna to bi bio put ka uspjehu...
Nego postoji i ono sto zovemo foliranje, gdje lazemo jedno drugo sa raznim budalastinama, samo da bi se dopali obostrano i osavili utisak.Nakon izvjesnog vremena maske padaju i ostajemo ogoljeni jedno pred drugim.
 

Back
Top