Humanitarni sex

Da li ste za humanitarni sex?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
nisam socijalna ustanova...niti bila niti cu biti....zadovoljstvo pruzam samo ako mogu i da ga primim....znaci, samo ako postoji strast....
Slazem se, strast je u seksualnom cinu faktor broj 1.
Ali ipak, da li bi vodilja ljubav sa nekom ruzxnom osobom, koja ti nije privlacna, naravno u ekstremnim slucajevima (na primjer na pustom ostrvu) ?:lol:
 
To ti je sam sebi zabodeš nož... Misliš da činiš dobro delo; a ustvari iz sopstvene sujete ne vidiš da radiš ružnu stvar... Ovaj će svakako; nesvesno, nepotrebno očekivati nešto više od tebe, ponadaće se...

To rade samo sujetni ljudi, oni kojima je potrebno neko bolesno dokazivanje... kao pamtiće te ceo život. A u stvari će te zamrzeti kasnije. Bolje da budeš kao i svi ostali
 
To ti je sam sebi zabodeš nož... Misliš da činiš dobro delo; a ustvari iz sopstvene sujete ne vidiš da radiš ružnu stvar... Ovaj će svakako; nesvesno, nepotrebno očekivati nešto više od tebe, ponadaće se...

To rade samo sujetni ljudi, oni kojima je potrebno neko bolesno dokazivanje... kao pamtiće te ceo život. A u stvari će te zamrzeti kasnije. Bolje da budeš kao i svi ostali
U stvari zar to nebi bilo davanje lazne nade nekome?
Ali, svaka osoba o sebi misli da je najljepsha - verovatno, pa ako gledamo iz tog ugla ne cinimo veliku gresku.
 
Slazem se, strast je u seksualnom cinu faktor broj 1.
Ali ipak, da li bi vodilja ljubav sa nekom ruzxnom osobom, koja ti nije privlacna, naravno u ekstremnim slucajevima (na primjer na pustom ostrvu) ?:lol:

pa kad mi prorade hormoncici na pustom ostrvu od silne apstinencije verovatno bi mi i zvonar Bogorodicine crkve bio olicenje machomena :rotf:.....
 
Naravno, ali onda to nebi bio sex u humanitarne svrhe, vec - biznis.

može paralelno da opstane i ovaj humanitarni. kao što u kapitalističkom društvu ima ovoliko raznih humanitarnih organizacija.

poenta je da nepoželjni ne moraju da zavise od nečije humanosti ili da rizikuju da se razbole u neudobnim i nehigjenskim uslovima gde sada moraju da plaćaju za sex. 8) :mrgreen:

čak bi i država zaradila od poreza. :mrgreen:
 

Back
Top