Povratak u 90te 2. deo iliti kako mediji ispiraju mozak

Ved_Ran

Aktivan član
Poruka
1.160
Izvolite tekst koji ce vas mozda naterati na razmisljanje. Ovo je odlican primer uzasnog novinarstva danasnjice, sa posebnim osvrtom na b92. Paralela u tekstu je sasvim dobra jer sve sto je radila Turska radile su i rade nam u ovom ili onom obliku, zemlje EU.

Mora se, vec jednom, izbaciti iz glave taj mazohisticki stav o EU, zapadu i da nam gradjani postanu ljudi sa malo vise samopostovanja i osecaja pripadnosti Srbiji i srpskom narodu. Ko nas je u 20tom veku (sve do danasnjih dana) napadao, unistavao, ubijao milione nasih sunarodnika NIKAKO NEMOZE DA NAM BUDE PRIJATELJA PA TAMAN D ANAM NUDI KULE I GRADOVE, BRDA I DOLINE... jednostavno logika je numoljiva. Ludi, imajte malo samopostovnja!

http://www.nspm.org.yu/kulturnapolitika/2008_srspkinacionalisti1.htm
 
Ko nas je u 20tom veku (sve do danasnjih dana) napadao, unistavao, ubijao milione nasih sunarodnika NIKAKO NEMOZE DA NAM BUDE PRIJATELJA PA TAMAN D ANAM NUDI KULE I GRADOVE, BRDA I DOLINE...


tko vas je napadao i ubijao?

netko vas je napadao i ubijao zadnje stoljeće,a vi se od beogradskog pašaluka razvili u jugoslaviju.

i to sve kao žrtve?
 
što vas to briga?

borili smo se 1941.godine.gdje je bila srbija?što nam nije pomogla?

borili smo se i 1991.godine.gdje je bila srbija?

hrvati imaju svoju državu zbog hrvatskog vojnika,ne zbog srpskog.

srpski vojnik je u hrvatskoj bio okupator.

Ako ste se 41 borili ko ustase ili domobrani to ne vazi, u hrvatskoj JE 90 % partizana ,su bili Srbi!
 
što vas to briga?

borili smo se 1941.godine.gdje je bila srbija?što nam nije pomogla?

borili smo se i 1991.godine.gdje je bila srbija?

hrvati imaju svoju državu zbog hrvatskog vojnika,ne zbog srpskog.

srpski vojnik je u hrvatskoj bio okupator.

1914 bili ste uz Austrougare pa onda u kraljevinu sa Srbima...

1941 bili ste fasisti pa onda u Jugoslaviju sa Srbima...

1991 ste se borili prtoiv konstitutivnog naroda u sopstvenoj republici, a Sloba je bio sisa sto vas nije stesao na drzavu manju od slovenije. Pusili ste Amerima i Nemcima za drzavu pusite im jos uvek.
 
1914 bili ste uz Austrougare pa onda u kraljevinu sa Srbima...

1941 bili ste fasisti pa onda u Jugoslaviju sa Srbima...

1991 ste se borili prtoiv konstitutivnog naroda u sopstvenoj republici, a Sloba je bio sisa sto vas nije stesao na drzavu manju od slovenije. Pusili ste Amerima i Nemcima za drzavu pusite im jos uvek.

ok,a sad mi objasnite kako su se srbi izborili da hrvati imaju svoju državu?:)
 
ok,a sad mi objasnite kako su se srbi izborili da hrvati imaju svoju državu?:)

Zato sto zahvaljujuci Srbima niste ostali austougarski konjusari i zato sto zahvaljujuci Srbima niste ostali obicni prljavi nemacko-italijanski fasisti.

A mi smo bili glupi i ljubili Francusku, jugosovensku naciju, Tita, Slobu i drugare... I eto i konjusar dobio drzavu.
 
to se još uvijek ne zna,iako je moguće.:)

sudeći po slovencima,guza nam nije u pitanju:)

ujko .ujko ,a shto su vam tolke ochi...:rotf::rotf:
sad ce te da ginete za njihove interese..vashe luke su sada njihove.,ako te amer pregazi jipom sudice mu njihov vojni sud...prodali ste guzu jeftino..de vam je taj rvatski ponos..pa oni ni katolici nisu..klanjaju se zlatnom teletu..cccc:eek:
 
Palite ga?
Vi Hrvati ste definitivno bolesni!:eek:
:whistling:

ujko .ujko ,a shto su vam tolke ochi...:rotf::rotf:
sad ce te da ginete za njihove interese..vashe luke su sada njihove.,ako te amer pregazi jipom sudice mu njihov vojni sud...prodali ste guzu jeftino..de vam je taj rvatski ponos..pa oni ni katolici nisu..klanjaju se zlatnom teletu..cccc:eek:

u americi su katolici najbrojniji.
 
na uvrede upućene meni osobno ne reagiram,ali svaku uvredu upućenu hrvatima kao narodu,prijavljujem moderatoru.:)

vjerovatno to ništa ne znači,ali pružam šansu da budete ljudi:)

dakle,naprijed sa uvredama meni osobno,ništa mi ne znače,jer su dokaz da moji postovi postižu određene rezultate.
samo nastavite.:)

jes jako su zabavni..nego zovi pojachanje..nije fer prema tebi..8)
 
na uvrede upućene meni osobno ne reagiram,ali svaku uvredu upućenu hrvatima kao narodu,prijavljujem moderatoru.:)

vjerovatno to ništa ne znači,ali pružam šansu da budete ljudi:)

dakle,naprijed sa uvredama meni osobno,ništa mi ne znače,jer su dokaz da moji postovi postižu određene rezultate.

samo nastavite.:)

A ko te to uvredio?:dontunderstand::whistling:
Da li je neko rekao nešto što nije istina?:dontunderstand::whistling:
 

Back
Top