Promaseno studiranje?

A?

  • DA

    glasova: 13 50,0%
  • NE

    glasova: 13 50,0%

  • Ukupno glasova
    26
  • Anketa je zatvorena .
Potpuno se isto osećam kao i kada sam predavala dokumenta. Studiranje nije promašeno, jer je ovo jedna od opcija, a opcija je postala igrom slučaja, kad sam hemijskom olovkom zabola srednju školu u informatoru. Znam samo da postoji još fakulteta koje bih takođe volela da završim... ili bar počnem :mrgreen:
 
Želela sam, kao i većina na mom faksu, da upišem arhitekturu, ali nisam ni pokušala da spremim prijemni, jer sam bila prepuštena sama sebi, a novca za časove nisam imala, tako je matematika došla kao jedina opcija. Nakon 5 godina, nije mi žao, čak mi je pomalo i drago što nisam upisala arhitekturu.
 
Želela sam, kao i većina na mom faksu, da upišem arhitekturu, ali nisam ni pokušala da spremim prijemni, jer sam bila prepuštena sama sebi, a novca za časove nisam imala, tako je matematika došla kao jedina opcija. Nakon 5 godina, nije mi žao, čak mi je pomalo i drago što nisam upisala arhitekturu.

Za 'malo pa kolega...

Nikako promasheno al jest me smorilo sve shto se mog faxa tiche ...odmaram xexe
 
Jao bre, imaš li ti sluha za druge ljude? Ja sam sigurna da ti duboko veruješ da bolje od mene znaš ko sam ja i šta mi je činiti, ko je onaj indijanac sa Lj&S-a, ko je Aca Banovani, prodrla si u samu suštinu našeg bića, ali slušaj ponekad kad ti neko nešto govori.

Zaboravila sam da spomenem psihologiju.

I nemoj da stavljaš te cinične smajlije, ja to koristim kad razgovaram sa idiotima.
 

Back
Top