Starke,martinke,pocepane farmerke i majice s printom kao muzicko odredjenje!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zograf.lo

Iskusan
Poruka
5.128
E dodje mi inspireshn kad sam stavljala text o ovome u "skolske novine".........a vidim da je bilo prepirki na tu temu,pa kovelim..........2 pravila BEZ SPAMA,I NE SKRECITE bas mnogo SA TEME..........Pogledajte text pa pisite-----.ima predrasuda=ima materijala za pricu
ja odo' na svirka a vi pisite:super:


P.S.Limune ogekle ti slika super je?!i da jel postoji vec ova tema!?Mrsko mi da trazim?
 
E dodje mi inspireshn kad sam stavljala text o ovome u "skolske novine".........a vidim da je bilo prepirki na tu temu,pa kovelim..........2 pravila BEZ SPAMA,I NE SKRECITE bas mnogo SA TEME..........Pogledajte text pa pisite-----.ima predrasuda=ima materijala za pricu
ja odo' na svirka a vi pisite:super:


P.S.Limune ogekle ti slika super je?!i da jel postoji vec ova tema!?Mrsko mi da trazim?
Ja se odazivam na Limune, a slika je sa interneta :mrgreen:
zasto bi ti bilo mrsko da trazis ?
to je posao za sekundu ...

Sjebali su pretragu...
 
pa ne znam..kako su meni rekli nesto kao crno,neke bodljice po rukama..nemam pojma,meni su tako objasnili pre par godina..tj ne znam da li je to danker ili panker

:rotf::rotf::rotf:

darker valjda majku mu...
oni nose martinke, šminkaju se u crno stalno, nose kožne kapute do zemlje u sred ljeta...
pankeri su uvijek isparani, kratko ošišani, nose irokezu neki, lanci, uske hlače, tregeri, majice bez rukava, tetovaže po rukama...
 
uh,koliko nepismenih i glupih ljudi ovde....stvarno je bolje ponekad cutati....

"slusam narodnjake,i oblacim se sasvim normalno,oblacim se kao DANKER(ali retko,jer nemam takvih stvarcica),iako uopste ne slusam pankersku muziku,a pre nekoliko godina objasnili su mi kako treba da se oblacim da bih izgledala kao panker...."

hehehhe,okej,jasno mi je da slusas narodnjake.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top