Тадић претио ликвидацијом?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
16:06
МАРКИЋЕВИЋ ОПТУЖУЈЕ ТАДИЋА- КАБИНЕТ ОДЛУЧНО ДЕМАНТУЈЕ

БЕОГРАД – Председник Извршног одбора Нове Србије (НС) Мирослав Маркићевић изјавио је данас да је, учествујући на консулатацијама код председника Србије Бориса Тадића, имао непријатност јер му је председник упутио претеће речи, а то је Кабинет председника Републике најенергичније демантовао.

У изјави достављеној Танјугу, Маркићевић наводи да је председник Тадић, говорећи о предизборној кампањи у којој је „неко помињао мотке” и у којој је називан „издајником”, рекао да се никада не би тако понашао, али да „то не значи да он (Тадић) некога не би могао да ликвидира”.

Маркићевић тврди да му је Тадић казао да то пренесе лидеру НС, Велимиру Илићу.

Кабинет председника Србије је „најодлучније и најенергичније одбацио тврдње да је Тадић икоме претио ликвидацијом на данашњим консултацијама”.

Танјугу је речено да председник Тадић „никоме није претио, али је изразио протест због језика мржње који је коалиција Д С С-НС употребљавала против њега у предизборној кампањи”.

Маркићевић је био у делегацији коалиције Д С С- НС на консулатацијама код председника Тадића о формирању парламентарне већине.



http://www.politika.co.yu/vesti/najnovije-vesti/index.1.sr.html#v43012
 
Al će biti LOCK na ovu glupost............................


zasto lock ? predstavnik jedne parlamentarne politicke stranke tvrdi da mu je aktueltni predsednik pretio likvidacijom? :mad:

mislim da bi tadic trebao da se odrekne imuniteta i da se prava istina utvrdi na sudu

a da tadic preti to smo mogli da se uverimo i sami u danima posle izbora tj vec i u nedelju vece.

autokrata tadic je zapretio tada svim politickim strankama u parlamentu da SLUCAJNO NE POKUSAJU da formiraju vladu jer ce u suprotnom snositi teske posledice :rtfm:
 
Мирослав Маркићевић nije bio sam tamo nego u sastavu delegacije DSS-NS, znači svedoci postoje.

Sam da izmišlja mislim da ne bi jer nije imao razloga za to, dok od Tadića može svašta da se očekuje u ovim trenucima dok mu je vlast na klimavim nogama a živci na izmaku, a posle onih upozorenja i pretnji od pre nekoliko dana mislim da je krivica na njegovoj strani.
 
Pa Velja je prvi pretio motkom a ima 5,6% glasova podrske u birackom telu tako da mora malo da se razmisli sta prica ,mada ovo je verovatno glupost za koje nema nikakvog dokaza mogao je Markicevic sada da kaze i da je Tadic rekao da ce mu poobiti decu i silovati zenu a njega obesiti za muda pa opet ko moze to dokazati .

naravno,kad je Velja i to javno pretio niko od radikalstina se nije setio da to ovde kritikuje,a sad se pojavi neki tamo Markicevic,izmisli kako mu je Tadic pretio i vi odmah za to novu temu,SRAMOTA!
 
ja na sve ovo mogu da kazem da je tadic izgleda poludeo i da treba neka nadlezna institucija kao recimo laza lazarevic da proveri njegovo psihicko stanje jer mi covek deluje kao klasican sizofrenicar i dusevni bolesnik....

Šta je Markowac,fali ti cimer u sobi pa bi ni manje ni više hteo Tadića za cimera?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Мирослав Маркићевић nije bio sam tamo nego u sastavu delegacije DSS-NS, znači svedoci postoje.

Sam da izmišlja mislim da ne bi jer nije imao razloga za to, dok od Tadića može svašta da se očekuje u ovim trenucima dok mu je vlast na klimavim nogama a živci na izmaku, a posle onih upozorenja i pretnji od pre nekoliko dana mislim da je krivica na njegovoj strani.
pa da to je bas zanimljivo i ja sam vido da je bilo bar 10 ljudi tamo a samo je jadni Markicevic cuo to
 
pa v elja je pretio motkom izdajnicima. to opet mozes da kazes da nije sad nesto mnogo agresivno.

al reci nekom u lice mogoao bi da vas likvidiram to su stvarno najgore moguce pretnje...

pa to samo vi radikalstine ste u stanju da otvarate topice na osnovu necega sto neka shusha izjavi,a sto se tice onoga "izdajnici" mi "izdajnici" smo dobili najvise glasova,samo da te podsetim.
 
ja na sve ovo mogu da kazem da je tadic izgleda poludeo i da treba neka nadlezna institucija kao recimo laza lazarevic da proveri njegovo psihicko stanje jer mi covek deluje kao klasican sizofrenicar i dusevni bolesnik....

a ja mogu da kazem da ste vi radikali i vasi koalicijoni partneri dss-ns nacisto poludeli i da vise ne znate sta cete nego se sluzite takvim stvarima kojima se sluze balavci,i trebalo bi vi svi kolektivno da odete u lazu lazarevica.
 
2d6up82.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top