kontra-efekti ženskih "ulepšavanja"

Čekirajte ako vas nešto od ponuđenog odbija...

  • farbanje kose kontra bojom od prirodne

  • utegnutost

  • totalna depilacija

  • naglašena šminka

  • pirsing

  • tange

  • tetovaže

  • iskvarocovanost (i intimnih delova)

  • silikoni

  • kad se pri hodu isprsi previše


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
za sad vam ne smeta kad utegne i isprsi se plavusa kojoj viri crni izrastak kose i uz sve to nema dlake
:)


pa sto tange nekome smetaju?a ne smeta kad vidite rub gaca na uske lone?
i lazete za iskvarcovanost,samo za takvima se okrecete :roll:

Utegnutost mi ne smeta. Stavise, komichna mi je :mrgreen:
Meni su tange totalno, ali totalno nezanimljive, a svake druge gacice recimo jesu. I uopste ne kapiram sta je to toliko hot u tim tangama. Kad vidim mladju zenu koja na letnje pantalone nije obukla tange, nekako zakljucim da ima stav i da je bas briga sto masa njih nosi bas tange.

A iskvarcovanost....primeti se, ali primeti se i grozno debela zena, i ona koja ima glupu frizuru pa to ne znaci da buljimo jer nam se to svidja.
Bar meni iskvarcovanost retko kad deluje privlacno, jer je uglavnom preterana i zene deluju kao da su izasle iz pechenjare a ne iz solarijuma
 
Utegnutost mi ne smeta. Stavise, komichna mi je :mrgreen:
Meni su tange totalno, ali totalno nezanimljive, a svake druge gacice recimo jesu. I uopste ne kapiram sta je to toliko hot u tim tangama. Kad vidim mladju zenu koja na letnje pantalone nekako zakljucim da ima stav i da je bas briga sto masa njih nosi bas tange.

A iskvarcovanost....primeti se, ali primeti se i grozno debela zena, i ona koja ima glupu frizuru pa to ne znaci da buljimo jer nam se to svidja.
Bar meni iskvarcovanost retko kad deluje privlacno, jer je uglavnom preterana i zene deluju kao da su izasle iz pechenjare a ne iz solarijuma
a nikad nisi pomislio da neko nosi tange a da isto ima stav i da je bas briga sto i druge nose?:rolleyes:
mislim ok,tebi su nezanimljive,ali me nervira kad me kvalifikuju kao nekog ko ne zna sta zeli samo zato jer sam u grupi nosacica tangi,zato cu i dalje da se bunim:mrgreen:
bas si ubedjen da ih nose zato sto misle da ce biti hot?pa nije tako,ja ih nosim i kad znam da niko nece da me vidi:whistling:
 
a nikad nisi pomislio da neko nosi tange a da isto ima stav i da je bas briga sto i druge nose?:rolleyes:
mislim ok,tebi su nezanimljive,ali me nervira kad me kvalifikuju kao nekog ko ne zna sta zeli samo zato jer sam u grupi nosacica tangi,zato cu i dalje da se bunim:mrgreen:
bas si ubedjen da ih nose zato sto misle da ce biti hot?pa nije tako,ja ih nosim i kad znam da niko nece da me vidi:whistling:

:think: nisam pomislio....nosachice tangi :mrgreen:
Ja nekako verujem da ih nose bas zato jer misle da su u njima hooooot i da se svi muskarci pale na to.
Inace ne znam kako bi nosenje gacica koje ti se uvlace u pedu bilo udobnije i prakticnije od nosenja obicnih :dontunderstand:
 
ja nosim obicne plitke pamucne gace u bojama.
a tange su mi ultra neudobne,jednom sam ih obukla cisto da probam,jedva izdrzala i nikad vise :lol:


evo necu da glasam ali meni je od gore navedenog najuzasnije kvarcovanje,jer je boja vestacka a koza se sprzi i farbanje kose npr iz crne u plavu,jos kad ti ostanu crne obrve :neutral: i prenaglasena sminka jer retko kojoj zeni to stoji dobro.
 
A iskvarcovanost....primeti se, ali primeti se i grozno debela zena, i ona koja ima glupu frizuru pa to ne znaci da buljimo jer nam se to svidja.
Ahahaha to sam i ja napisala za dopičnjake, pa su onda izveli zaključak da su žene koje ih komentarišu loše ustvari ljubomorne :lol:

Jbote kad je nešto droljasto droljasto je.

Ne volim iskvarcovanost, silikoni su mislim... kakva glupost za anketu.

Utegnutost? Šta je to? To ono usko na usko? Em neprijatno em (uglavnom) ružno.....

Tange su dosadne. I tako...
 
:lol:sve drugo inace sto zene rade..ne bi li privukle paznju muskarca..rade samo ako je komforno i udobno.

:think: a sta reci o muskarcima koji nose one majice pripijene uz telo misleci da ce zene zamjetiti njihove jos uvek nabrekle bicepse, ramena, grudi i ledza.....a dole im se poput cunamija preliva stomachina :rotf:

...ili kad u prisustvu zena pocnu da hodaju kao da izmedju nogu imaju sedlo a medju pazusima :mrgreen: dzakchice cementa

...ili kad svojom mocnom makinom projezde vozeci 0.2km/h lezeci na sedistu i posmatrajuci sve opasnim pogledom :rotf:

i muskarci i zene su smeshni kad napadno pokusavaju da privuku paznju suprotnog pola
 

Back
Top