Đunić i Vlahović preuzeli Novi Dom

Torrente-Bgd

Domaćin
Banovan
Poruka
3.335
Eki Invest , ciji su vlasnici dva lopova Danko Djunic i Aleksandar Vlahovic postali su vecinski vlasnici Novog Doma u cijem vlasnistvu je 38000 kvadratnih metara poslovnog prostora.


Evo kako izgledaju ta dva lopova


2nr0cr9.jpg
2vhu644.jpg
 
Ovaj levo mi neshto poznat...SPS-ovac iz Slobinog vremena?
Mora da je "kucni prijatelj" ko Milan Beko,pa onda nema veze.:)

nije SPS-ovac nego DS-ovac danko djunic iz kuce deolitte & touche . revizorska kuca preko koje su odradjivane sve prljave privatizacije. proces je isao odprilike ovako. demokrate iznesu fabriku na rpivatizaciju onda angazuju danka djunica tj deloitte da urade reviziju tj kao koliko fabrika realno vredi. oni istu procene na 10-100 puta nizu vrednost od realne i zatim demokrate prodaj ufabriku na namestenom tenderu za 10-1000 puta nizu cenu od realne i to prikazu kao uspesnu privatizaciju. danko uzme procenat, oni uzmu procenat, novi gazda isto zadovoljan prosao mnogo jeftinije nego sto je trebalo , svi zadovoljni sem ostecenih gradjana srbije i radnika firme koji i onako nemaju pojma sa zivotom pa i ne znaju da su opljackani.
 
Pa i Beko je bio za vreme Slobe ali je on DS-ovac a ne SPS-ovac. Mada sam i ja mislio da je Beko iz SPS-a.

Mozda isto nije bio "drug chlan"" al je SPS lopina,josh iz tog vremena koji se samo nakalemio na "demokrate" ko i onaj kriminalac Beko.Ma da su jedeini pa mi bi procvetali,nego koliko ih ima to ne bi ni Shvedska podmirila-Janushevic,Kolesar,Djilas,onaj Antic iz parkinga,ovaj lik sa slike..Mishkovic itd.I to su samo oni za koje znamo.
I shta bi recimo sa onim Januchevicem i Kolesarom shto bili premijerovi savetnici uvatjeni u pranju novca?
Nikom nishta..kao nece vishe da kradu,obetjali.
 
Pa i Beko je bio za vreme Slobe ali je on DS-ovac a ne SPS-ovac. Mada sam i ja mislio da je Beko iz SPS-a.

Beko je bio nestranacka licnost u vladi Mirka Marjanovica a sa pokojnim Djindjicem je bio kum , dok je Djunic bio SPS-ovac i potpredsednik savezne vlade kod Radoja Kontica a kad je krajem 97. video da je sve otislo u majcinu napusta vladu ,partiju i politiku
 
Banda Danka Đunića vratila je Srbiju u srednji vek. Uspela je da je potpuno opljačka, izoluje od uticaja svetskih kompanija i evropskog tržišta. Samo Crnogorci na takav bestijalan način mogu sve da otimaju, uništavaju, razaraju do besmisla. Kada je premijer Koštunica preuzeo vlast, za direktora Agencije za privatizaciju, najosporavanije institucije preko koje je Srbija opljačkana za nekoliko milijardi dolara, a sve u organizaciji Danka Đunića i Aleksandra Vlahovića, postavio je advokata Branka Pavlovića, bivšeg poslanika koji je uživao ugled nepotkupljivog čoveka i odličnog pravnika. Ubrzo premijer, pod pritiskom svog okruženja, koje predvodi takođe Crnogorac iz Bara, šef njegovog kabineta Aleksandar Nikitović, smenjuje gospodina Pavlovića, koji je postao velika prepreka da banda Danka Đunića dokrajči Srbiju.
 

Back
Top