BODRUM ILI RODOS ????

Nenad In

Obećava
Poruka
71
Posto kako god okrenem,Majorka ispod 1800 eura + "baksis" sto kaze Sojic "nece da moze",poceo sam da kopam nesto malo pristupacnije,tako da smo devojka i ja u fazonu da odemo negde gde su lepe plaze,i super nocni provod,pa ako imate iskustva sa Rodosa ili iz Bodruma Pisite :-)
 
naravno Rodos
šta god ovde ljudi pričali i ložili se na turke, oni su 100 svetlosnih godina iza Grčke
uostalom i to malo šta imaju (antički i istorijski spomenici, drevni gradovi i retke skulpture) mogu da zahvale grcima. zato ih i mrze.
porediti rodos i bodrum je krajnje neumesno jer je rodos svetski poznato ostrvo (medju najpoznatijim turističkim destinacvijama), gde je svaki kamen istorija i gde je noćni provod ludilo, a Bodrum je najblaže rečeno turska Budva gde je personifikacija noćnog provoda u debelim plesačicama i debelim i ćelavim rusima opasanih dugim cevima.
pa sad ti vidi šta voliš
 
U Bodrumu nisam bila jer me Turska ne privlaci nakon Egipta. Odvratni su mi....Rodos je fenomenalan ja sam bila prosle godine sa deckom i super smo se proveli. Bitno je da iznajmis skuter (parkiras ga gde stignes), obidji sve sto stignes i uzivaj u nocnom provodu. Ima od pristojnih restorana, taverni, kafica do street bara gde te maltene vuku za ruku da udjes u bar.....stvar izbora gde ces u nocni provod, plaza ima dosta mozes da biras, nije preterano skupo kako su meni pricali jednom reci prelepo
 
Rodos je proglasen za 5. najlepse mesto na svetu u prvih 100!!!!!! Otisla sam prvi put 2004. i od tada jos 4 puta : ) i mislim da cu mu se u svom zivotu uvek vracati a obisla sam dosta toga. Na svakom ostrvu ces naci neku prelepu plazu koja oduzima dah, u svakom gradu neko mesto koje ti odgovara za izlaske, ali ima nesto u Rodosu, neka toplina koja ti se uvuce pod kozu...Ima dusu!!!!!!
 

Back
Top