Kako da resim placanje preko interneta?

Koliko ja znam kod nas je vise zastupljen dogovor preko telekoma. Slanjem SMS-a se placa a onda od telekoma dobijas parice ;) (ili kopijama uplatnica ) :D
Pravi nacin placanje preko CC-a koji imas na zapadu ja jos nisam video u nasim uslovima.

Inace ja sam malo cackao oko toga i koliko sam video postoje servisi koji obavljaju ceo posao.
 
Koliko ja znam kod nas je vise zastupljen dogovor preko telekoma. Slanjem SMS-a se placa a onda od telekoma dobijas parice ;) (ili kopijama uplatnica ) :D
Pravi nacin placanje preko CC-a koji imas na zapadu ja jos nisam video u nasim uslovima.

Inace ja sam malo cackao oko toga i koliko sam video postoje servisi koji obavljaju ceo posao.

Mene i ne zanima domace trziste.
 
Koa prvo nece ti ljudi tek tako dati broj od svoje kreditne kartice. Ja sam narucivao knjige neke iz Amerike, Nemacke, Australije, ali nikad mi se nije desil da podignu nesto sa mog racuna!
Kod nas nema toliko lizing prodaje preko kartica, jer svi imaju nameru da zloupotrebe neciji racun!
Samo jake javne institucije otvaraju tako nesto sa pouzdanim izvorom, svi gledaju da uzmu nesto putam kartice od sigurnih firmi
 
Poslednja izmena:

Back
Top