privatni pravni fakultet

KNIGHT

Domaćin
Poruka
3.456
zanima me,kolika je sansa da se pronadje neki OK posao ukoliko neko diplomira na nekom od privatnih pravnih fakulteta(npr Singidunum,novopazarski,itd)??....

odnosno da konkretizujem pitanje....da li ovde ima nekoga ko je diplomirao na nekom od tih fakluteta,ili da li je neko cuo od prijatelja,rodjaka,poznanika itd,koji su takodje diplomirali,i nasao korektan posao nakon zavrsetka nekog od ovih fakulteta npr preko nacionalne sluzbe za zaposljavanje,nekih oglasa,konkursa itd...

samo napominjem da se pod korektnim nalazenjem posla nakon zavrsetka nekog od tih privatnih fakulteta ne podrazumevaju razne rodjacke veze,tatine firme i ostale muvacine i gluposti....
 
Imas mali milion tema i postova o ovome pa pretrazi malo forum... i forume...
za mene je to isto i ne pravim podelu izmedju diploma..... ako je tvoj epitanje da li ce bolju prohodnost imati drzavni od privatnog odgovor je DA ali trenutno .... ako je tvoje pitanje mozes li da nadjes posao bez veze ..... odgovor je NE nadam se trenutno i ne jos dugo inace sve sto mozes naci preko sluzbe za zaposljavanje, oglasa i konkursa ti treba ogromno iskustvo ili su neki glupi poslovi .....
 
pa tacno je da ima dosta price i tema tipa privatni protiv drzavnih fakulteta,ali to se uvek svede na prepucavanje(i vredjanje) studenata jedinih i drugih fakulteta,tipa koji fakultet je bolji,gde se manje ili vise uci,kakvi su profesori itd...

zato sam i otvorio ovu onovu temu,gde stvarno nisam imao nameru da dodje do bilo kakvog prepucavanja,vec jednostvano,kako sam rekao,da se prica o MOGUCNOSTIMA ZAPOSLJAVANJA nakon fakulteta.....(ustvari,zbog glavnog razloga,zasto bi neko uopste i studirao bilo sta)....

znaci,mislio sam,ako je neko voljan da navede KONKRETNE primere ili sopstvene ili iz svog okruzenja,u vezi zaposljavanja i dobijanja poslova....
 
tesko bez prepucavanja jer postoji ljubomora jednih i komopleks drugih :)))

elem....
ima li zaposljenh sa privatnim fakultetom.......... IMA
Moze li pravosudni sa privatnim fakultetom........ MOZE
rade li sa privatnim kod privatnika ....... .......... RADE
Rade li sa privatnim u drzavnim organima (sud, policija ..itd.td).... RADE

Koja se diploma vise ceni ........... DRZAVNI
Sta je lakse zavrsiti ................... PRIVATNI

ukratko to je to
 
Ne, on pita ima li konkretnih primera ljudi i gde su zaposleni?


Odakle znam.... znamo samo da ih ima i da rade iz price .... mozda cak i znam jednog koji radi kao pripravnik ali meni nikada nisu bili domen interesovanja ko koju diplomu ima pa se nisam ni interesovao mnogo da li rade i gde rade..... moja parola je ne plasim se nikog jer znam koliko vredim tako da mogu oni da imaju i diplomu sa marsa .....mene bole brige ;)
 
Odakle znam.... znamo samo da ih ima i da rade iz price .... mozda cak i znam jednog koji radi kao pripravnik ali meni nikada nisu bili domen interesovanja ko koju diplomu ima pa se nisam ni interesovao mnogo da li rade i gde rade..... moja parola je ne plasim se nikog jer znam koliko vredim tako da mogu oni da imaju i diplomu sa marsa .....mene bole brige ;)

Volim tvoje postove. :D
 
zanima me,kolika je sansa da se pronadje neki OK posao ukoliko neko diplomira na nekom od privatnih pravnih fakulteta(npr Singidunum,novopazarski,itd)??....

odnosno da konkretizujem pitanje....da li ovde ima nekoga ko je diplomirao na nekom od tih fakluteta,ili da li je neko cuo od prijatelja,rodjaka,poznanika itd,koji su takodje diplomirali,i nasao korektan posao nakon zavrsetka nekog od ovih fakulteta npr preko nacionalne sluzbe za zaposljavanje,nekih oglasa,konkursa itd...

samo napominjem da se pod korektnim nalazenjem posla nakon zavrsetka nekog od tih privatnih fakulteta ne podrazumevaju razne rodjacke veze,tatine firme i ostale muvacine i gluposti....

Од кад је Новопазарски универзитет приватни?
 

Back
Top