EVROPA NEMA ALTERNATIVU???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Pokret "za evropski Beograd" organizuje protest zbog moguće koalicije SRS-DSS-SPS,da bi odbranili Beograd i volju građana???
Pitam se da li ja znam da računam,sabiram,da li znam prostu matematiku ili europejci drugačije sabiraju???
Da li neko zna šta je demokratija?
Volja većine građana - kažu.
Da li je 45 veće od 58,po njihovom jeste.
Najveći gubitnik na ovim izborima je DS,neka se malo preračunaju,jer ona prava matematika se uči u prvom razredu O.Š. a ne u ministarskim kabinetima.
 
Pokret "za evropski Beograd" organizuje protest zbog moguće koalicije SRS-DSS-SPS,da bi odbranili Beograd i volju građana???
Pitam se da li ja znam da računam,sabiram,da li znam prostu matematiku ili europejci drugačije sabiraju???
Da li neko zna šta je demokratija?
Volja većine građana - kažu.
Da li je 45 veće od 58,po njihovom jeste.
Najveći gubitnik na ovim izborima je DS,neka se malo preračunaju,jer ona prava matematika se uči u prvom razredu O.Š. a ne u ministarskim kabinetima.

А како ти очекујеш од једног наставника психологије да уме да сабира... он уме само да ставља крстиће на већ припремљене формуларе за анкете - то му је једино занимање...
 
Pokret "za evropski Beograd" organizuje protest zbog moguće koalicije SRS-DSS-SPS,da bi odbranili Beograd i volju građana???
Pitam se da li ja znam da računam,sabiram,da li znam prostu matematiku ili europejci drugačije sabiraju???
Da li neko zna šta je demokratija?
Volja većine građana - kažu.
Da li je 45 veće od 58,po njihovom jeste.
Najveći gubitnik na ovim izborima je DS,neka se malo preračunaju,jer ona prava matematika se uči u prvom razredu O.Š. a ne u ministarskim kabinetima.

Treba da se snime protesti sa sto vise kamera, tako da u slucaju najmanjeg incidenta ili uvrede policija pohapsi sve krive i sudija razreze kazne od po 10.000 dinara za sve okrivljene i za svaki sledeci incident u kome bi doicna osoba ucestvovala kazna se povecava na 100.000 pa na 1.000.000,evropski nacin resavanja problema....:lol:
Inace proteste ne moze niko da spreci i ne treba da ih sprecava ako su mirni.

Al` zivo me zanima kakva ce "mediska popracenost" da bude...
 
Treba da se snime protesti sa sto vise kamera, tako da u slucaju najmanjeg incidenta ili uvrede policija pohapsi sve krive i sudija razreze kazne od po 10.000 dinara za sve okrivljene i za svaki sledeci incident u kome bi doicna osoba ucestvovala kazna se povecava na 100.000 pa na 1.000.000,evropski nacin resavanja problema....:lol:
Inace proteste ne moze niko da spreci i ne treba da ih sprecava ako su mirni.

Al` zivo me zanima kakva ce "mediska popracenost" da bude...

Pa zna se.

Na B92 i njima sličnim plagijatorima, rećiće se odmah, da se ceo Beograd okupio da da podršku nezamenljivim "prosperitetnim" evropejcima bez kojih Srbija nema budućnost.

To što će uh i najboljem slučaju biti stotina ili par stotina, vodiće se logikom da svaki učesnik vredi bar desetak hiljada građana, jer oni su demokrate pa je zato njihova vrednost nemerljiva i odslikava tačno stanje vrednosti svakog demokrate.

Ovde je postalo sasvim normalno da se sprovodi teror manjine nad većinom.
 
B92 je imao nemerljiv doprinos u svrgavanju ********* 5.oktobra...

Naravno,slazem se i ja sam tada podrzavao DOS samo da Sloba ode...

Ali danas B92 prosto satanizuje bilo kakvu desnicarsku opciju koja ima drugaciji pogled od njih...

Mislim da prave vesti kao da je DS kupio tapiju na reci "integracije","EU","snage 90tih"
Zelim i ja da udjemo u EU ali ne ubrzano,jer je dokazano da ne valja, nego kao jedan ponosan evropski narod sa stabilnom ekonomijom i sredjenom zemljom...
 
I ovaj cirkus oko formiranja Vlade se blizi kraju.
Hteli priznati ili ne ,ali SPS igra fantastiscno svoju igru,tako da je vrlo lako moguce da ce formirati vlast na nivou BG sa kradikalima i mackarima,a na nivou drzave sa ZES-m,na taj nacin istrgovace maksimalno moguce za njih i za njihove funkcionere i clanove.

Marković:Sutra sastanak sa koalicionim partnerima

Lideri koalicije Socijalistička partija Srbije, Partija ujedinjenih penzionera Srbije, Jedinstvena Srbija (SPS-PUPS-JS) sastaće se danas u 11 sati, kako bi definisali platformu za predstojeće konsultacije sa predsednikom Srbije Borisom Tadićem.
Kako je sinoć potvrđeno Beti, lideri SPS-PUPS-JS trebalo bi na tom sastanku i da se dogovore i o predlogu predsednika JS Dragana Markovića o obustavljanju razgovora za formiranje Vlade sa radikalima i koalicijom Demokratska stranka Srbije-Nova Srbija i otpočinjanju pregovore s Demokratskom strankom.
Koalicija SPS-PUPS-JS obaviće konsultacije sa predsednikom Srbije u 13 sati.
 
Na kraju će Palma da spasi stvar...

Не каже се СПАСИ - него СПАСЕ.........:wink:

тема:

Надам се да ће се у фазону "подршке интелектуалаца" овој новој ујдурми међу првима придружити НАРКО-ГУБИТНИК БИЉАНА СРБЉАНОВИЋ - и да ће једва дочекати као искомплексирана и неостварена глумица ДА СЕ ДОКОПА МИКРОФОНА...:D:D:D
 
kojih *********? :mrgreen:

jel onih sa kojima DS hoce da pravi vladu i za koje kaze da "imaju istu ideologiju" . Ako SPS i DS imaju istu ideologiju kako kazu Tadic i Djelic onda je i DS komunisticka stranka :mrgreen: :lol: :rotf: :rtfm:

Па наравно да су комуњарска странка јер су чланови Социјалистичке интернационале - али то су у ДС комуњаре који желе себе ДА УЗДИГНУ КАО "ВИШУ КЛАСУ". Код те банде црвене подела је код нас више него јасна - деле се на стамболићевце и милошевићевце..........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top