koliko u sadashnjim vezama/brakovima prichate sa partnerom o svojim bivshima?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: koliko u sadashnjim vezama/brakovima prichate sa partnerom o svojim bivshima?

Zainteresovan član vojchica (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    33

Podrazumevano koliko u sadashnjim vezama/brakovima prichate sa partnerom o svojim bivshima?

shta je ono shto mislite da je neophodno da neko ko je pored vas zna, i obrnuto?
    mozda je bila slichna tema, ja se unapred izvinjavam...

Starosedelac neizreciva (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    565

Podrazumevano Re: koliko u sadashnjim vezama/brakovima prichate sa partnerom o svojim bivshima?

uh pricala sam ja kad se uklapalo u tematiku...i u sustini nemam sta da krijem, ja sam vrlo otvorena osoba...a i volim da cujem i pitam o bivsima...mada, retko dobijem odgovor ....

Legenda
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: koliko u sadashnjim vezama/brakovima prichate sa partnerom o svojim bivshima?

Nikada ne pricam o bivsima osim sto pomenem jednog koji me i dan danas pro-ga-nja uprkos tome sto sam mu na sve nacine, pa cak i na nekulturan dala do znanja da vise ne zauzima nikakvo mesto u mom zivotu...cisto da ne bi bilo neplaniranih neprijatnosti....

Legenda T-Zex (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    217

Kazem sve.
    Ne vucem repove.
    sve dok ne oboriš majmune, brate, neće umeti da te shvate...

Domaćin Sehnsucht (avatar)
    Učlanjen
    24.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

nista ne pricam. a i, ne volim da slusam price o njegovim bivsim curama.

Ističe se skorpijamaya (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Nije od vitalnog značaja da zna..važno je da zna da je on sada glavni to je dovljno

Zainteresovan član vojchica (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    33

skoro sam sa prijateljicom prichala na tu temu, pa sam se bash zamislila posle toga... konkretno, njena situacija je takva da je sa dechkom 2 godine u vezi (oboje imaju preko 30 godina), i da joj je on jasno stavio do znanja, na pochetku veze, da ne zeli da pricha o bivshim vezama, kao i to da ne zeli da zna shta se njoj deshavalo ranije.. i, na pochetku veze je to ok, ona se slozi sa tim...aaaliii, prolazi vreme, pa se tu pojavljuje dosta njegovih bliskih prijatelja i prijateljica.. e, tu krecu ona pitanja i sumnje.. "da li je mozda neka od tih devojaka njegova bivsha..itd" .. poshto je njegov stav od pochetka jasan, njoj ostaje da se oslobodi tih pitanja i sumnji, ili da povede zivot u "strahu"...
    sa druge strane, poznajem ljude koji su ishli linijom da je najispravnije reci celu istinu, pa im je to kasnije bilo "prebacheno" na ovaj, ili onaj nachin, kroz neku 16u prichu, koja nije vezana za tu temu..
    pitam...zbog razlichitih iskustava, svojih, i iskustava ljudi oko mene.. chinjenice da ljudi ne govore uvek o stvarima koje im smetaju, i dozvoljavaju da proshlost utiche na sadashnjost i buducnost..
    da tema bude malo jasnija i konkretnija

Starosedelac Pipi Langstrumpf (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    1122

Neophodno je da zna da li je osoba koju sam pozvala u nashe drushtvo nekad bila u vezi samnom ili ne. To se ne sme kriti, nije fer. i treba da zna ako je veza s nekim ostavila posledice na mene...da zna o chemu se radi...
    Ali to je dovoljna informacija, ne treba razglabati u sitna creva i preprichavati detalje, iznositi cifre ili nedajbozze vrshiti opsezzne analize svih prethodnih veza pojedinachno.

Legenda T-Zex (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    217

Citat Original postavio Pipi Langstrumpf Pogledaj poruku
    Neophodno je da zna da li je osoba koju sam pozvala u nashe drushtvo nekad bila u vezi samnom ili ne. To se ne sme kriti, nije fer. i treba da zna ako je veza s nekim ostavila posledice na mene...da zna o chemu se radi...
    Ali to je dovoljna informacija, ne treba razglabati u sitna creva i preprichavati detalje, iznositi cifre ili nedajbozze vrshiti opsezzne analize svih prethodnih veza pojedinachno.
    E, to sam teo da kažem al me mrzelo da pišem.
    Hvala.
    sve dok ne oboriš majmune, brate, neće umeti da te shvate...

Starosedelac NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    775

Citat Original postavio vojchica Pogledaj poruku
    shta je ono shto mislite da je neophodno da neko ko je pored vas zna, i obrnuto?
    kljucne stvari da. detalje i pikanterije ne.

Starosedelac Mr. Hard (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    894

Uglavnom... ne pričamo!

Starosedelac Eva Braun (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    6270

meni je prvi pa nemam o cemu da pricamo na tu temu

Elita rile_laki_oblak (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    93

ja sam svakoj mojoj devojci bio drugi... i svaka je pre nas imala samo jednu dugu vezu... tako mi se zalomilo, sta cu.. elem... jeste bzvz kad se ne prica o tome... moze se znati, al' zaista ne vidim nijedan razlog zasto bi se tu ulazilo u detalje... a treba pricati stalno... o svemu... pa cujes sta hoces, a sta neces ne cujes... al' su vam muskarci cudna bica, vas rikan da vam kaze... svi bi da promene sto vise devojaka, a onda da nadju neku kojoj ce oni biti prvi... neku za zeniti, naravno...

Starosedelac Pipi Langstrumpf (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    1122

U pravu si...samo sebi otezzavaju...

Cheersy nije na forumu
    ๏̯͡๏ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(●̮̮̃ ●̃)۶
    Domaćin
    Učlanjen
    11.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    77

Samo neke bitne stvari...
    koje ne treba da se taje
    ali u sustini
    niti pricam niti mi prica
    i ne interesuje me

Zaslužan član NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    209

Citat Original postavio vojchica Pogledaj poruku
    Na početku veze me interesuju te teme bivših .... najviše njihov odnos i način na koji su raskinuli ... jer to mnogo može da govori o čoveku sa kojim sam.

Ne pričam mnogo o svojim bivšim .... sem onog što me pita.

Mislim da nema potrebe mnogo palamuditi o prošlosti ... ne, ako misliš da ti veza bude uspešna.

Zaslužan član
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

nikolko

Starosedelac NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    775

Citat Original postavio NatasaNatasa Pogledaj poruku
    Na početku veze me interesuju te teme bivših .... najviše njihov odnos i način na koji su raskinuli ... jer to mnogo može da govori o čoveku sa kojim sam.

Ne pričam mnogo o svojim bivšim .... sem onog što me pita.

Mislim da nema potrebe mnogo palamuditi o prošlosti ... ne, ako misliš da ti veza bude uspešna.
    slazem se u potpunosti. narocito prvi deo, koji je i mnei mnooogo vazan.

Starosedelac georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5763

Citat Original postavio skorpijamaya Pogledaj poruku
    Nije od vitalnog značaja da zna..važno je da zna da je on sada glavni to je dovljno
    Sve znam

Zaslužan član
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pricam im sve sto ih zanima i pitam ih sve sto mene zanima...

Domaćin lavina (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

Apsolutno me ne interesuje sta je je bilo pre mene....to mi nije vazno....
    A i ne volim da pricam o svojim vezama iz proslosti, a ako me bas pita, smandrljam nesto u dve recenice....

Starosedelac georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5763

E sad se setih da me jako nervira kad devojka sama pocne pricati o nekom bivsem..bez ikakvog povoda..valjda vidi da me ne zanima ali ipak ocekuje neku reakciju.

Zaslužan član
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    E sad se setih da me jako nervira kad devojka sama pocne pricati o nekom bivsem..bez ikakvog povoda..valjda vidi da me ne zanima ali ipak ocekuje neku reakciju.
    to je zato sto nisi sadasnji
    da valjas nesto nebi ga ni pomenula))

Domaćin lavina (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    Totalno nezrelo.

Starosedelac Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    304

ne vidim potrebu za tim.
    cak i ako postoji neka zelja da se kopa po proslosti mislim da je korektno to ipak zadrzati u sebi,jer nije svako raspolozen da deli proslost.

uostalom proslost i nije bitna,nego sadasnjost i buducnost.
    ok je ako neko zeli da podeli nesto sa drugom osobom (a da pri tome ne gusi posto ima i takvih) ali sad nesto insistirati i propitivati ko gestapo je glupavo.

po tom pitanju uvek se trudim da drzim zatvorena usta u odnosu na sve ljude koje poznajem.
    you make me sick because i adore you so

Slične teme

1. Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 12.06.2007., 14:36
  2. Da li ponekad prichate sami sa sobom?
    Autor Green_Rose u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 194
    Poslednja poruka: 07.05.2006., 22:11
  3. Koliko pricate sa svojim muzevima...
    Autor anakin u forumu Žene
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 27.07.2005., 12:54

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku